Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

complex

ako sa dá za tie peniaze čo mali na tento film urobiť takýto lacný film... naozaj k tomu ešte zničiť pocit z hry... tento film by som dával pozerať niekomu za trest... ()

Gomez222 odpad!

Hernú predlohu tohto filmu nepoznám, no po zhliadnutí tohto počinu ani nemám chuť zahrať si ju. Sci-fi kde mutanti útočia na ľudí je kopec a tento film neprináša nič nové. Práve naopak, myslím že zhoršuje renomé tohto žánru. Prenajať si jeden sklad v prístave, nakúpiť pol tony výbušnín, kilo bieleho mejkapu a poďme prerobiť. ()

ELDoctorow

Far Cry AKA Nacistická pomsta na zvyšku sveta. Ubezpečujem vás, že ak ste fanúšikom hry, názov bude vystihovať vaše pocity a vy horko zaplačete. Film s geniálnymi maskami na ktoré by ani Weta v spolupráci s ILM nikdy nemala a s créme de la créme nemeckej hereckej branže v hlavných úlohách - Schweiger, Kier a jedného dňa istoiste oscarový Ralf Moeller, ktorý aj tu dovádza do dokonalosti svoju formu Stanislavského metódy hrania. Kastingu sa teda dá vyčítať len neúčasť Jürgena Prochnowa. Jediné čo ma na filme prekvapilo bola zručne natočená asi 10 sekundová scéna parkouru. To bol pravdepodobne Uwe na obede a na place to mal pod kontrolou nejaký asistent, kostymérka či poslíček s pizzou, čo práve priniesol obed. Aby som to teda zhrnul - je to typický Boll. Blbé, nezaujímavé, trápne, nudné, pridlhé a zle natočené. ()

chaosteory

V Uweho rovině naprostá pecka, až bych ho chtěl nařknout, že mu někdo koukal přes rameno. Titul FarCry nepatří mezi mé herní portfólio, tudíž ho hodnotím jako akční popcorn, s velkým ohledem na ostatní tvorbu autora. A pokud budu alespoň trochu nezaujatý, uznám že FC má vše, co má mít. Hl. hrdina looser, dříve speciálka, takže nenasrat. Hrdinka naivní, hezká, blbá a reportérka. Padouch je psychopat, ve volném čase maluje, SUPER. Samozřejmě nechybí zástupce ruské federace, drsná samice a tím pádem je cyborg nezbytný, aby byl snímek kompletní. Pochvalu zaslouží i kamera a obsazení, které sedne jak prdel na nočník. Mé očekávání bylo nakopnuto do řitě a tak omluvte lehké nadhodnocení ()

Snakefinger

Existuje jedno jediné akční klišé které by tady Uwe nenacpal? Podle mě fakt hodně pod čarou ponoru. Veslaři pumpují vodu ale ta se furt potápí. Jednou stačí. ()

Krupe

Něco tak slaboduchého a jednoduchého jsem už dlouho neviděl. Od první minuty jsem si mohl jen ukroutit hlavu. Od Uwe bolla taky nelze nic jiného asi čekat... ()

gezko

Hra Far Cry bola super. Mala nápaditosť, akciu, štýl a občas aj príjemné mrazenie. Práve toto všetko postráda film a preto stojí za ....., t.j. dávam AŽ 1* (len kvôli Emmanuelle Vaugier, ktorá ma paradoxne zaujala pri hraní inej hry - NFS Carbon). Film je vypatlaná zlátanina Univerzálneho vojaka (bez Van Damma) a Comanda (bez Arnieho), ktorá nemá absolútne čím zaujať. Práve naopak przní hernú predlohu, používa témy z iných filmov, ako aj triky. Žiaľ film nie je ani na jedno pozretie a keď, tak len s premáhaním....ešte že tam bola tá Emmanuelle (mylím skôr na jej výzor, než na talent). ()

Copter

Tenhle film byl celkem dobrej,je to podle prvního dílu hry(aspoň myslim).Ve hře jsou ty vraždící mutanti takový velký svalnatý a zubatý potvory,tady jsou to jenom takový vybledlí lidi s vymytým mozkem a nadlidskou silou,škoda že tam nebyli ti herní,asi tvůrcům nezbyl rozpočet.Postava tlusťocha mi přišla zbytečná,ale hlavní hrdina byl docela sympatickej.Nejlepší scény jsou ke konci,když se mutanti dostanou z klecí a začnou vraždit a je to takovej velkej FIGHT lidi vs mutanti vs jiný lidi. ()

Domitri

Achjo, co jsem to udělal se svým životem, že jsem na tohle koukal...jediný na co se tam dalo koukat byla Černová... ()

Sa.sa

Til Schweiger je kvalitní herec a stárne tak jak má... Jinak slušnej akčnák, sice má pár chyb, ale na kouknutí bez problémů... Jinak s PC hrou to nemá kromě názvu nic společného ;) ()

Galactica)

Není to špatné. Řekl bych, že je to náhodou dobrý. Stojí to za stažení. Akce, dobře nafilmovaný a jako hráče Far Cry mě tento film potěšil. :) ()

Kyblik78

podla mna sa jedná o celkom obstojné Béčko. Väčšina ludí odsúdilo film už skôr ako ho videli lebo ho režíroval UB. Samozrjme mám k filmu väčšie nároky lebo som hral hru. Ale ke´d sa pozriem na film je to kalsické celkom slušne sparcované Béčko. Samozrejmy väčšeina éčok sú úplné stupidity a v tejto konkurencii je Far Cry na tom lepšie. Ak nemáte nič lepšie na pozeranie dá sa. ()

Drobeczech

Celkem obstojný film podle hry, neměl jsem žádná velká očekávání, takže mě ani docela nezklamal. Myslim si že 35-40 procent se k tomu filmu hodí skvěle. ()

S-Q

Více méně souhlasím do jisté míry s uživatelem Malarkey, i když bych to takhle neformuloval. Dát filmu odpad jen proto, že to dělá ten či onen režisér není správné. Stejně tak nechápu komentáře mnohým na pošpiněnou herní legendu. Až z toho mám pocit, že hru nehráli, protože pak by věděli, že herní pecka to vskutku byla, ale rozhodně ne kvůli příběhu, ale kvůli nevídané grafice a A. I. V tomhle směru jsem byl rozhodně mnohem více zklamán z Moorova Maxe Payna. PS: Nic jiného, než takový universální voják to v podstatě není, jediné, čím se film od hry liší je, že tam nejsou vojáci napůl roboti s třemi metry výšky a raketometem místo ruky. Jinak poměrně příjemná kombonace komedie a akce, ač spíše na tři hvězdičky. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět