Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

pospech11 odpad!

Uwe Boll natočil hodně blbostí, ale tahle zatím bezkonkurenčně vede, ovšm nepočítám mezi ně Postal a Alone in the Dark, to snad ani Uwe nemyslel jako vážnou věc. Když jsem to viděl poprvé nepřipadlo mi to jako vyložená kravina, po dalším shlédnutí jsem zjistil, že jsem se asi blbě díval, tohle není normální jak někdo může systematicky ničit herní serie ve filmu :D ()

RedDuck

Mnohem lepší film než jsem očekával a jedna ze slušných adaptací počítačové hry. Far Cry si na nic nehraje, nezabývá se příliš mnoha věcmi ani se nesnaží být přehnaně vtipný a jde rovnou na věc. Proto odpadá většina nesmyslů a trapností které jinak z podobných filmů nejen tohoto režiséra známe. Zároveň však také nepřináší nic objevného a zajímavého. Hra vynikala především svou atmosférou Karibiku, která zde absolutně chybí. Děj outdoor se odehrává většinou v lese a v noci místo dne a džungle. Vtipů je naštěstí jak sem řikal pomálu, protože jsou nevtipné a hloupé. Oproti tomu akční scény se docela povedly a příběh má slušnej drajv. ()

Hubis_

Další nepovedený film podle počítačové předlohy.Mutanti jsou spíše k smíchu než aby z nich šel strach.Opravdu jsem se hodně nutil,abych film dokoukal. ()

MickeyStuma

Docela mě překvapuje, že Uwe Boll netočí pod záštitou studia Asylum. U nich by se se svou tvorbou velice uplatnil. Far Cry je známá videohra a další v řadě filmového zpracování tohoto velice kontroverzního režiséra. Když se na celou věc podíváme, jasně se nám ukáže motiv 'Univerzálního vojáka'. Til Schweiger v hlavní roli se viditelně plácá v epizodkách celého děje, jakoby scénárista nevěděl, co si z postavou počít. Mnohé dějové zápletky jsou volné až jednoduché tak, že postrádají veškerou logiku. Je tu i snaha o humor k odlehčení, ale spíše to vyvolává úsměv nad svou trapností. Byť se jedná o kinofilm, celý počin vyznívá značně televizně. Malý rozpočet je znát nejen na pyrotechnice akčních scén, ale i na digitálních tricích. Snaha o zábavný popkornový akční snímek prostě nevyšel, bohužel. ()

burton

Ha! Je to divný, ale fakt jsem to viděla. A dokonce až do konce, který byl trošku lepší, než začátek. Ten ale nemůžete přeskočit, páč byste nevěděli, o čem to pak je dál. Každopádně bych ráda, za některé opravdu trapné otázky a ještě i jiné věci, dala scénáristovi pěstí. Ostatní omáčka tohohle filmu byla docela zajímavá a musím říci, že není moc filmových honiček, které mě baví. Tady je dobrá honička, dobrá a vtipná. Akorát ti chudáčci vojáčci, vyklonovaní šíleným vědcem nemají zdravou barvu a vůbec, jsou takoví zombáčtí, takže v tomto případě se označení "zelený mozky" docela šikne. Jak moc jsou zelený ty ostatní uvidíte, když se na to podíváte. ()

Ombak▼Penari odpad!

Takhle zmrvit takovou fajnovou počítačovou hru, to chce fakt hodně netalentu. Je to prostě strašný. Není nic, co by se dalo pochválit. Tam tam je exotická atmosféra, ta tam je akce, scifi prvky, monstra a vůbec všechno, co hru dělalo přitažlivou. Tušil jsem průser už před sledováním, ale že to bude až tak strašné, to bych sám nečekal ačkoliv už jsem pár výtvorů od Bolla viděl. ()

Stefan_M odpad!

S hrou to ma spolocne nanestastie len 4 veci - 1. nazov, 2. meno Jack Carter, 3. meno Krieger, 4. meno Val. Tych sfetovanych idiotov, ktori to napisali a takisto vymetenca Bolla by mali zatvorit na psychiatriu. Tento, nemozem "to" nazvat filmom, paskvyl, je este horsi ako Max Payne a Hitman (a to su tie dva filmy skurvene riadne). A este aj ta odporna "nemecka anglictina". PS.: videl som dobre - Slavia 631 :o)? Podla mna, nikto zo stabu a ani z hercov hru Far Cry nehral a ani nevie co to vlastne je. ()

darkreider

Zaujímavé je, že na to koľko tam je násilia, to vôbec nemá poriadny drive a vzhľadom na technické chyby to pôsobí lacne. To je tak, keď sa nepohrá s osvetlením scény, zvukom a hlave HLAVNE so strihom, ktorý je tu šialený. Niekedy to vyzerá, že sa všetko točí na prvý krát a nevadí, či to je ono. Hviezda za parkourovu skákačku a cameo Dona S. Davisa. ()

Darckol

Hra bola na svoju dobu geniálna, ale film je... iný :) Nehovorím, toto prevedenie tiež malo dačo do seba, ale chýbal tomu ten správny šmrnc, lepšia akcia a podľa mňa tie napúdrované potvory tomu tiež veľa nedali - s hrou to malo spoločnú len havajskú košeľu a hlavnú zápletku. Takže ak to beriem ako nezávislý film, tak dávam 4,0/10 (ak podľa hry, tak neviem, neviem...) ()

krumpy

Film je pro mě zklamáním. Nesmyslné akce, chování postav, dialogy apod. Akce je tu sice dost, za to ale nesmyslná. Je pravda, že v hodně filmech je mnoho absurdit, ale v tomto filmu to bilo do očí. ()

Kissak

Dobré béčko. Akce, humor, čím víc Uweho filmů jsem viděl, tím víc zjišťuju, že se mi jeho styl v podstatě líbí. I přes ty různé nedostatky. ()

Dimo

Můj další viděný a tak trochu sadomasochisticky bolavý zářez Uweho tvorby. Akce tradičně divná, bezzubá a chaotická a hlavně hloupoučky naivní, ale celé to nevypadá levně a kamera není trapná. Už jsem to psal u jiného Uweho filmu - Uwemu by mohly jít komedie, tam by svůj zvrhlý humor mohl uplatnit. Vážně míněné scény jsou hrozné, mimové v maskáčích naopak ten humor vzbuzují. Celé to uběhlo rychle (naštěstí) a nezanechalo to na mne žádné znechucené, ale ani pobavené následky. Tak ňák tradiční "Uwe Boll standard". Film jsem viděl na dvakrát a abych si pustil zbývající část, musel jsem se hodně přemlouvat, neboť poprvé jsem to típnul zrovna před místem, kde se úplně sterilní akce začíná měnit na překvapivě odsýpající. Ovšem pořád hloupu. ()

Othellko

Z extrému do extrému. Takýto otrasný film som už naozaj dlho nevidel. Akčná kravinka plná trápnych a nudných scén, ošúchaných lacných fráz.. Je to proste zlé, slabé a plné absolútnych kravín. Čudujem sa sám sebe, že som to vôbec dopozeral. Svojou snahou ma potešil akurát Hugo Stiglitz(aka Til Schweiger :)) Nemám rád keď sa robia filmy podľa PC hier, pretože väčšinou za moc nestoja ako napríklad Max Payne. Tomuto totálne zbytočnému filmu dávam slabú polovičnú hviezdičku za celkom zaujímavú kameru. Viac si nezaslúži. 5% ()

Drom

Německo a Kanada? Jo, tak to jsou přesně ti praví, co by měli točit film. Ještě tam u té parodie na Ramba chybí, jako obvykle, žánr "komedie", protože ve filmu, kde neustále někdo někomu něco dluží, bylo veselých výjevů více. Ať záměrně (a já čekal, že ten špekoun bude jen další vtipná pětivteřinová mrtvola) či prostě proto, jak pitomý to bylo. Ne, fakt, ten scénář asi psali za pochodu dva školáci, protože půl věcí nedávala smysl a druhá půlka byla naivní jak patnáctka na sociální síti. Za jedinou vyloženě pozitivní záležitost bych považoval Natalii Avelon, které to moc slušelo, a já si hrozně přál, aby tam všechno vystřílela, ukradla retardovanému doktorovi jeho malůvku s benzenovými jádry a zmizela. Ale nestalo se. Kdyby to nebylo tak pitomý, asi bych se tu vysmál efektům, ale to už ani nešlo a nemělo cenu, protože samotná scéna to zabila tak, že trapnost provedení už ani nevyzněla. Ale tak na béčko z osumdesátek to ušlo. Jo vlastně... ()

Paulusek odpad!

kamera se třepe jako by to někdo natáčel na telefon. Celkově jako by tohle byl výtvor nějakého amatéra . . . jo vlastně. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět