Americký chopper (TV pořad)

• Česko

Senior vs Junior American chopper

(neoficiální název)

American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

Klasický pořad z Orange County o stavění motorek. Občas to bývá i sranda, když se vyostří emoce.(21.9.2016)

jak jednou rekl muj bratr : sere me ze v kazdym dile se tam jako na oko hadaji pak se poplacají po rameni a na konci si reknou ze tohle je nejlepsi auto ktere kdy udelali a ano rikaji to v kazdem dilu ale co nikoho z nás by asi nebavilo kdyby to bylo udelany jako cesky porady typu rady ptaka votvíraka(5.9.2008)

• necisty

Proč tam na sebe furt békají? Co to je za blbost?!(20.9.2011)

Jo to jedna z mála reality-Tv na kterou čučím. A lidi tady nevnímám, je to omáčka, která je mi celkem buřt. Ovšem co vnímám a obdivuju jsou nádherný stroje od těch bláznů. A těm dávám ****(9.4.2014)

• kulyk

Kreténský manuálové se hádají o pracovní morálce. Přitom mávají americkou zástavou tak urputně, až dostává i nearabáč touhu nasednout do přerostlýho větroně a provětrat nějakej kancl. Z toho všeho vzejde fantastický produkt: uřvaný jezdítko pro šedesátiletý impotenty, marně se snažící dohonit, co v mládí prohonili.(7.5.2012)