Americký chopper (TV pořad)

• Česko

Senior vs Junior American chopper

(neoficiální název)

American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

Chopper je opravdu geniální stroj a když se toho ujme někdo kdo má v to velkou lásku a velkou fantazii, sestaví vám takový kousek, že se zamilujete na první pohled. A pak užjen stačí si vyjen na pohodovou jízfdu za doprovodu bublavého motoru.(23.8.2011)

Je docela škoda, že se věnují sračkám namísto stavby motorek minimálně v padesáti procentech času vyhrazeného pro nějaký projekt. A to je důvod, proč u mě vede na plný čáře Pimp My Ride. Ikdyž oné druhé zmíněné je jen reklamou na Xzibitovu hudbu :-)(26.9.2011)

• Radek99

Jak napsal kolega Marigold: ,,Esence amerického buranství a oddaného patriotismu...". Dál už nic...(6.2.2009)

Nemělo by mě překvapit, že v dnešní době vznikl ke všemu již vytvořenému seriál o chlápcích, kteří dávají dohromady motorky. No a vida, stejně plně nerozumím tomu, že někdo vleze s kamerou do garáže, poskakuje kolem antiasertivního otce se synem, a posléze na tom postaví kariéru. Není však potřeba chápat všechno. Když pominu prvotní pohnutku nebo záměr, musím uznat, že své obecenstvo si tato odrůda reality show patrně najde. Vlastně už našla, podle zdejšího hodnocení.(26.6.2011)

• Attta

Kdysi jsem se na to díval, teď to přepínám tak rychle jen jak to jde. Mašiny pěkné, ale to zpracování pořadu je klasická americká sračka, na kterou se v dnešní době už opravdu nedá dívat.(23.2.2015)