Americký chopper (TV pořad)

• Česko

Senior vs Junior American chopper

(neoficiální název)

American Chopper: The Series

Komedie / Reality-TV / Sportovní

USA, 2003, 60 min

• Abes

Banda tupých zvířat. Motocykly jsou k neokoukání ale jednoduchosti ryzího 'meričana se musím smát. "Někdy prostě musíte upustit páru. Ju nou. Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee ju nou"(6.9.2011)

• paascha

Jako reality show o motorkách, plná debilů, si to víc nezaslouží(16.3.2009)

• Korbitch

Jako mašinky vymazlený, ale poslouchat ty kretény, to je teda vočistec.(27.6.2011)

Je krásné pozorovat vztah otce ze synem v TV. Prve to jsou hádky, hádky a zase hádky, ale když je motorka hotová tak jsou všichni na sebe pyšní. Podle mě Americký Chopper patří k těm lepším seriálům. 75%(29.7.2011)

Baví mě sledovat, jak se staví motorka (ok, chopper), jak z pár kusů kovu vznikne stroj (zvláště závěrečné lakování tomu vždycky dodá šmrnc:-)), ale vzájemné střety rodiny Teutulů se časem omrzí, protože dodržují stále stejné schéma, tím pádem se odhalí jejich naaranžovanost a umělost. Ovšem na sledování jedním očkem při práci na pičítači je tenhle "reality" seriál docela dobrý. 55%(16.3.2009)

• - Rodina Teutelových, která vlastní firmu Orange County Choppers, se objevila v jedné z epizod seriálu Ewan McGregor: Na mašině kolem světa (od r. 2004). (Amellie)

• - Paul Teutul Sr. pôvodne podnikal v oblasti výroby ocele a stavbu motoriek na zakázky mal iba ako hobby. Oficiálne sa začal venovať výrobe chopperov v roku 1999, kedy založil dnes už známu firmu Orange County Choppers. (m.a.t.o.)

• - Rodina Teutulovcov si zahrala v jednej časti sitkomu Volajú ma Earl (od r. 2005) a Paul Sr. s Paulom Jr. si dokonca strihli malé cameo úlohy vo filme Divé svine (2007). (m.a.t.o.)