Jane F., neúspěšná herečka, má špatný den. A zhoršuje se každou minutu. Její komicky surreální dobrodružství začíná, když si v nestřežené chvíli dá několik koláčků, které patří její šílené spolubydlící. Až později se ukáže, že koláčky ani zdaleka nebyly tak nevinné, jak vypadaly. Jane se musí dostat z jednoho konce města na druhý, aby zaplatila drogovému dealerovi, který nic neodpouští, aby se účastnila konkurzu a taky aby nějak nahradila už zmiňované vzácné koláčky. Když na příteli své spolubydlící, který je do ní zblázněný, vyloudí svezení, začne dlouhá a podivná jízda. (oficiální text distributora)

SHI-SHA

Mírně nadprůměrná stoner komedie. Škoda zvláštního tempa filmu - začátek je super a postupně to začne být divný - přehnaný - nudný. ()

Raven0

Lehce horší Araki, přesto stále otiginální, vtipný a nebojící se experimentů. Každý Arakiův film něčím překvapí. Ujetými postavami, ujetým příběhem, postmoderní variací na klasická filmová klišé. Ani Smiley face není vyjímkou. ()

Bobik9

Nejzhulenější film, jaký jsem kdy viděl. Začínalo to docela dobře. Anna Faris zahrála zhulenou holku parádně! To se musí nechat. Ale když jsem viděl jména jako Adam Brody, Danny Trejo, John Cho, Jane Linch, tak jsem doufal v jejich větší zapojení do příběhu. Bohužel se nestalo a rozhodně to uškodilo. Anna Faris je sice vtipná, ale chtělo to více postav než jen ji. Na filmy, které se odehrávají na podobné bízi to zkrátka nemělo. Slabý příběh, málo vtipů a jediná postava. ()

Soweek

Upřímně je mi líto, že musím film s mými oblíbenými herci hodnotit tak špatně, ale tohle je prostě hrůza. Nevykládejte si to, že tomu dávám málo protože sem maminčin mazánek co nikdy nebyl zhulenej a nerozumí tomuhle humoru,je to prostě špatnej film, kterej postupem času začnete přetáčet po malých dávkách, abyste se dostali rychleji na konec. 1,5* ()

chmíří

Hodně špatné, bohužel byl nejspíš štáb taky sjetý i když nemyslím že zrovna hulením, ale spíš nečím silnějším, protože některé situace ať už vtipné (moc jich nebylo) nebo trapné (těch bylo víc) byly ujeté zbytečně přehnaně! Na druhou stranu jsem se párkrát aspoň uchechtl a těch 90 min koukaní na Annu Faris a ten její ksichtík se taky dá vydržet... ()

Kracken

Zbytečně přehnané, přesto skvěle zahrané. Anna Faris je jako zkouřená blondýna velmi sympatická a srandovní. Přesto je to jen průměrná komedie, ikdyž možná kdybych měl tu správnou smiley face a dal si brčko tak bych hodnotil líp :) ()

Oralfabet

Další divně podhodnocený film. Nevím, jestli se tady na to všichni koukli s nějakým hrozným českým dabingem nebo tak něco, ale mě to přišlo docela v pohodě. Stupidní, ale vtipná a celkem vynálezavá komedie s docela skvělou Annou Farris v hlavní roli. Chápu, že pro někoho to prostě není, ale stejně myslím, že v žánru zhuleneckých komedií (který, pravda, navzdory vlastní oblibě ďáblova listí moc prozkoumaný nemám) půjde o jednu z lepších. Jo a bylo zajímavý vidět tohle jako druhej film od Arakiho po Mysterious Skin. "I don't think Steve fucks skulls." 7/10 ()

Domec

Vypalena Anna, hh. Dobre, film je megaslatanina a Anna vypada jako kdyby ty dortiky byly okoreneni jeste necim jinym, ale jeji mimika je dokonala. Diky ni me film udrzel celou dobu vzhuru (i kdyz jsem obcasne umirala jako ona v cekarne). Na filmu se mi libilo, ze dokazali ukazat stavy po huleni (Pozor! jenom par z nich co mela jsou opravdu po huleni) a jeji shchyza na zachode? :D super. Takze rada, dejte si poradnou raketu, zapnete tenhle film a myslim, ze se vam bude aspon o hvezdicku libit vic. ()

ljukyljuk

Videl som ho 5-krát a keď si ho pozriem znova, zase sa budem smiať. Anna Faris, jej ksichty, tie prestrihy, náladové veci, stavy, úžasná hudba (Chemical Brothers - Star Guitar) a celá táto nenormálne šialená jazda je jednoducho skvelá. Netreba byť ani zhúlený, stačí pozrieť a budete sa strašne baviť. Tak reálne, absurdné a pritom fakt možné, že ma to donútilo sa baviť na všetkých tých náhodách, ktoré prišli. A to ani veľmi nemusím všetky tie cool huličské filmy, takže tých 5* nie je len z lojality k tomuto typu komédie. ()

filipes.lu

Ne, nedal jsem 5 hvězd kvůli tomu, že jsem vyznavačem denodenního hulení travky. Ani jsem nedal plný hodnocení, protože jde o nejlepší komedii, kterou jsem kdy viděl. Dal jsem to, protože nestydatě přiznávám, že miluju Annu Faris. A po tomhle filmu jí žeru ještě víc. Ona nejenom, že vždycky hraje totálně vymaštěné blbky, ona to vylepší tím, že zahraje totálně vymaštěnou zhulenou blbku. A říkám rovnou, že je ještě víc k sežrání :)) Scéna se záchodem: "No, já tady jenom tak seru. Počkejte, už to bude," je tak ubohá, že jsem smál nejenom, že nahlas, ale chrochtal jsem, jak prase, který přežilo chřipku. Děj filmu, který se točí jenom kolem toho, jak dorazit na festival travky je hodně slabý tahoun, takže vše zachraňují někdy megatrapný, někdy megavtipný scény, který ani v jednom případě nenechaj diváka v klidu. A to tady jde! Tenhle film je skvělá volba na propršenej večer a jestli máte tak dva gramy u sebe-bod pro vás! "Musíš být v deset na kastingu!" "Nerozuím tim mluvíš na mě v hádánkách!" ()

danielwanderer

EDIT 9 YEAR LATER: *couch-couch* it's actually funny :D /*** OLD: Joj, to som zase raz strelil... Pozerám, americká komédia a tráva, vravím si jé, nejaká kravinka na odreagovanie. Pozerám, nahulená blondýna sa rozpráva s niekým, kto je len v jej hlave. Paráda, hovorím si, ako sa dostala tam kde je. Hmm, hodím to za hlavu, ale... ...to mi neuveríte ale celý celučičký film je o tom AKO SA TAM DOSTALA!!! Omg, vrátime sa na začiatok, kde Jane proste zahulí, poje pár koláčikov, ktorých dôležitým chemickým doplnkom je práve THC, chce ďalšiu dávku a tak sa zadĺži a ak nechce prísť o svoju posteľ, musí získať prachy, pritom stihnúť konkurz, huliaci festival a... ...tak. Nuda, blbosť, kravina... Jediné čo celú situáciu zachraňuje je práve Anna Faris. Jej tie nahulené xichty prote idú úplne prirodzene... /* ()

Koky666

Vyhulenej film, kterej může opravdu něco říct jen pokud jste při sledování správně nadopovaní :-) Pro mne nevýrazný... ()

Petra46

Jsem všemi deseti pro filmy o hulení (ať už dokumentárně laděné nebo klidně i něco 'lehčího'), ovšem tento mě docela vytočil - tohle je má prosba všem, kteří by někdy v budoucnu chtěli tvořit cokoliv s tématikou marihuany (a klidně i jiných drog): Nejdříve účinky vámi zvolené drogy vyzkoušejtě (klidně i několikrát) na sobě a teprve až si ujasníte, jak droga působí, začněte něco točit!!!!! Přesto uznávám, že pár humorných momentů tam bylo a Anně jsem to skoro i věřila, takže dávám za dvě. ()

Aely

Tahle komedoška o hulení patří mezi ty lepší.V hl.roli s A.Faris sem někdy vybuchovala smíchy.Scénář však mohl být zajímavější..to vás ale nesmí odradit,aby jste na to mrkli.Ten kdo si rád zahulí,se určitě pobaví:)) ()

laura123

Tento film bola naozaj veľká somarina, ale takto som sa už dlho nezasmiala. Napriek tomu som musela dať 3*, pretože aj keď Anna Faris to zahrala dosť dobre, jej tvár a niektoré hlášky boli jediné čo sa mi z filmu páčili. ()