Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

salamandrr

Docela zajímavej animáč o klukovi co dalším dvou nedonese pivo a následně se připlete k smrti jedný tlustý krávy(jeho vlastní slova, mě je přeci vulgarita cizí jak mí příznivci vědí z jiných komentářů)....songy jsou vtipný a animace dost originální ()

arnecht

nemám rád filmy, kde se zpívá jenom proto, aby se natáhla stopáž. jednu hvězdičku za tlustou krávu, jinak odpad! ()

guri

Terkel má problém najma s chudobnym pribehom, ktorého absenciu nezakryje ani snaha (prevazne nie velmi vydarena) o napodobenie South Parku ci Simpsonovcov. Ja mám problém hlavne s animaciou postav, ich cudesnymi rukami a nohami bez laktov a kolien. Tretia hviezda patri ceskemu dabingu a ceskym textom pesniciek, v povodnom zneni by to bolo najviac za hviezdy dve. ()

EllinkaD

Dabing je opravdu skvělej a nemůžu si pomoct, smála jsem se.... i když občas ty hlášky byly "docela hustý" .... ale líbilo se mi to i když je to trošku "jinej šálek kávy" než na co koukám obvykle ... :o) ()

sumperacek

Nebylo to úplně špatné a podobnost Southparku nebylo to první, co mě napadlo. Spíše mě v prvních chvílích napadla Carcoolka (Hoodwinked). V některých momentech jsem se docela nasmál a celé jsem to vnímal jako poměrně vtipnou parodii průhledné americké koncepce. ()

ex.it

Nuda. Už v necelé polovině filmu jsem měla nutkání přepnout na jiný program. Ovšem s nadějí, že bude druhá část lepší, jsem se dokoukala až do konce. Ale ne - buď mají Dáni jiný vkus nebo nedokážu odenit kvalitu. Ale tento animák mě nezaujal, nepobavil a mrzí mě ten promarněný čas. Jinak animáky i loutkové filmy mám ráda, třeba Mary and Max se mi moc líbil, ale tento? Nelíbilo se mi ani zpracování. Takže za mě jen tak symbolicky - jedna hvězdička. ()

cerbygerby

Čekal jsem zase něco víc... český dabing byl vpoho, ale film docela nudil, protože se tam vcelku nic nedělo a ž do té nehody s "tlustou krávou"... takže jen průměr a 3* ()

nurielka

Podľa mňa tie postavičky tak super animovane spracovali , že už len pohľad na nich mi vylúdi na ksichte úsmev. Klišé a pod úroveň vtipy ako tlustou doris (SPOIL) šupnú do kumbálu a ďalšie vtípky, no takto som sa nepobavila a nedám tomu menej ako za 5 hviezd, proste nie! Nech si hockto povie že je to priblbý humor, ale vrele odporúčam. Až mi slza vyhŕkla ako Doris vyskočila z okna. Ten Terkel nemá problém, ale je to tupec. :D ()

Katcat

Srdcovka! Nejlepší uchylárna, která by bez dabingu pohořela, páč Kato a Eben nemaj chybu! :D Tvoje máma za bůra mrdá, pičo vole! ()

turbou odpad!

Naprosto dementni snimek o nicem. Hledat tady nakej dej je asi nejvetsi chyba! Alespon kdyby to bylo vtipne, ale ono neni. Nadavky a vulgarismy litaji nesmyslne jeden za druhym a divaka spise nudi. Neda se hovorit ani o satire ci parodii ke ktere se film chtel pravdepodobne priblizit. Nezbyva nic jineho nez vsechny kopie znicit aby netrpel uz nikdo dalsi... Pokud se opravdu chcete bavit urazejicimi hlaskami a zesmesnovanim ostatnich vezmete si jakykoli dil South Parku a budete o mnoho vice spokojeni !!! ()

maddictive

Jedna maličká za jediný vtípek při závěrečných titulcích, které přerušovaly "vystříhané nepovedené" scény z filmu. Drsný humor existuje a může být i vtipný, ale ne v tomhle filmu. Příběh nestojí za řeč, animace je mizerná, vtipy nejsou vtipné...dohromady - ztráta času. Tohle dvd nechte v trafice. ()

Rincewind

Tenhle film je dost rozporuplně hodnocený. Ani se tomu nedivím, je dost svérázný a určitě rozhodně ne každému se líbil. Mně tedy ano. Rozhodně to není nic pro děti, pro sprosté slovo se tam vůbec nejde daleko. Myslím, že tenhle snímek s pořádným nadhledem zobrazuje pár problémů, se kterými se školáci vstupující do puberty občas potýkají. Ale přitom se nesnaží nic řešit, natož moralizovat. Hlavně se snaží pobavit a to se mu rozhodně daří, bavil jsem se výborně. A český dabing, který většinou moc nemusím, se v tomhle případě povedl a vůbec nerušil. Svérázné, vtipné, pro mě 4 hvězdičky. ()

Zevon

S nadsázkou vyprávěný příběh se slušným dabingem, včetně výborných překladů hudebních textů, který jsem si úlevně naservíroval místo béčkového srágoru na dobrou noc a moc dobře jsem udělal. Nejsem příznivcem 3D animací, takto technologie mi zatím připadá strojově studená a bezpohlavní a ani zde mne nenadchla, hlavně proto, že zpracování k mé převeliké lítosti ani v tomto dílku nevybočilo z uniformity. Výrazové prostředky postaviček jsou nemlich tytéž, co ve všech animacích a musím přiznat, že mi chvílemi notně lezly na nervy stále se opakující grimasy. Naštěstí dost dobrých nápadů v průběhu, ale i celkově dotažený, logický a nekomplikovaný děj umožní koukat na tuto oddechovku i po již absolvované porci zábavy. Pochopitelně ne po "ženě za pultem", nebo "kapitánu Klosovi" :-) ()

Kvasekus

Nevim o co to měl být pokus. Jestli o komedii nebo něco na způsob south parku, ale každopádně je to to blbost. Nevim čemu bych se tam měl smát... ()

E lan

Ale ano, tohle stojí za vidění. Moc jsem od severského animáku nečekal a byl jsem tak příjemně překvapen dobrou uvolněnou zábavou ala South Park (v některých případech opravdu mnohem drsnější:-), vynikajícím českým dabingem (bravo, už dlouho jsem neslyšel tak ujetý a přitom skvělý dabing) a dobrou parodující hudbou. Na druhou stranu na tento film musí mít člověk náturu... ()