Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

Kindernay

Tak tohle se mě líbilo strašně moc ,jeden z nejlepších kreslenejch filmů,co jsem kdy viděl, snad i lepší než South Park,skvělý písničky, nádherná animace,dobrej dabing (překvapil mě hlavně Marek Eben),a hlavně je to sranda,moc jsem se u toho bavil,tohle je přesně to,co mám rád. ()

Eniaswow

Když jsem zapnul jednou večer televizi a uviděl tam běžet kreslenou pohádku, chtěl sem to přepnout. A pak to začlo ...hustý nářez všemožných hlášek, vtipných písniček s vcelku dobrým příběhem. Pro mě tedy příjemné překvapení :) ()

JeffScylla

Vzhledem k tomu že tam jsou cinknutý i docela vážný věci, nakonec čtyři. Animáky mám rád s profesního hlediska ale tady se to tak brát nedá. A některý hlášky a nápady jsou fakt dobrý. Například když máti myje v totálně zahulený kuchyni místo nádobí popelníky. :) ...Nikdy nevíš kdy se může taková trubka hodit... ...Zasraná trubka! ()

Donutss

Animák, který se naprosto vymyká obvyklým rodonným animákům jako shrek, Madagaskar a spol. Děti s problémy jako má každý jiný. Je to super animovaný film a je nepřehlédnutelný svojí sprostotou a vulgárností. ()

Tsuki003

Viděla jsem to jenom díky doporučení... ale asi si od toho člověka přestanu brát tipy na filmy. Nijak mě to neuchvátilo a animace je neskutečně odporná. Ve filmu vlastně není nic, čeho se chytit a výsledná pointa je přinejmenším podivná. O čem že to MĚLO BÝT? O čem to sakra BYLO?! Navíc nejsem úplně fanoušek přisprostlých komedií, kde se vtipy zakládají z devadesáti procent na kombinaci urážek. Možná jsem suchar (nebo co), ale tohle prostě ne. Chtěla jsem dát dvě hvězdy, ale když jsem zjistila, že prostě nemůžu přijít na nic, za co bych je dala... Jen jednu. A jen proto, že jsem to vydržela dokoukat do konce... i když nevím jak, nejspíš protože jsem z nějakého masochistického důvodu chtěla vědět, jak to skončí... ...nestálo to za to. ()

Delmondo

Terkel má problém je oblíbený film uživatele Kolli, kterej díky bohu nemá právo komentovat filmy jinak by nás tu jako správný král slohu obšťastnil komentářem o tom jakej že to problém Terkel vlastně má a jak ho nakonec vyřeší. Za sebe mohu říci že je to neskutečná kravina u který pro mě byla i ta hodina a čtvrt neuvěřitelně dlouhá. Jen dabing Zdeňka Izera mě na tom všem bavil. Jinak Terkela nebrat, už nikdy. ()

Sakikura

Když tenhle film nesledujete pod vlivem nějaké drogy nebo alespoň bez někoho takového, může se vám to, lidově řečeno, zdát jako pěkná sračka. Ano je to sračka. Ale když pominete groteskní animaci, dementní příběh, ještě dementnější zápletku a ten "neuvěřitelně nečekaný" konec, bude vás to v rámci mezí vašeho smyslu pro nesmysly překvapivě bavit. ()

Asrael

Vopíchat se jdi! Šerednej jak prdel si a tvá máti za bůra mrdá! Koukám, že nejen hraný severský filmy jsou dost zvrácený.. ()

pepan9135

Film sen viděl poprvý cca v 8. letech se ségrou a vůbec sem nepobíral co se děje a animace mě děsily. Teď po dlouhý době sem se mrkl znovu. Průměr. Čekal sem toho více. 50% ()

Radek273

Prapodivný, sprostý snímek, který má tak trochu něco do sebe. Hlavně vtipné glosy s ledabyle podsunutou pravdou (například "Hlavní myšlenkou Waldorfské školy je, že hračky maj nudit!") a taková zvláštně hezká podkresová hudba. Navíc geniální dabing Marka Ebena! Jinak ovšem brak. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Skylwalker42

Totální animovaný úlet. Ale vtipný. Autoři se inspirovali v jistém městěčku. A nejvíc je český dabing. Marek Eben je prostě BEST! ()

Heso

Terkel má problém? Spíš problémy a to jeden za druhým. Po přečtení několika recenzí nemůžete čekat animák, na který by mohla koukat děcka, i když jsem čekal ještě větší sprosťárnu. Přiznám se, že jako menšího mě toto zaujalo jen protože to je animák. Humor nemusí sedět úplně každému, taky ho nevyhledávám, nicméně vřele doporučuji to, co jsem udělal já u Párty Hárd a Párty Hárder. Prostě se na to zkuste povznést. U mě to funguje. Hodněkrát jsem se u filmu musel smát, musím říct, že mi vážně bodnul. Jako ježek. Sice ne všechny scénky mi sedly, ale celý film byl pro mě jedním velkým a příjemným relaxem. Ocenit musím precizní dabing a to u všech postav, především u Jasona, Stena&Sakiho se opravdu povedlo. Ještě lepší byly postavy dabované Zdendou Izerem a Markem Ebenem. Kdoby to byl čekal, že gentleman jako Eben se objeví v takové sprosťárně. Opravdu “miluji”, když se ve filmech zpívá, ale tady ty songy tak krásně seděly do děje, že si některé zapamatujete do teď. Stene a co ty? ()

Fanfán

Tak já to viděl pod vlivem THC a musím přiznat, že při některejch scénách jsem se mohl potrhat smíchy. Zvlášť vždy,když se na scéně objevil Terkelův strejda Steward, kterej postrádal, jakejkoliv punc dobroty. Za mě jasnž čtyři hvězdy, až to uvidím podruhý, možná slevím, možná přidám ()

Rococo

Tento film tedy musím říct nic moc. Animace je docela dobrá, ale modely hrozné. Také se tam občas náhodně překrývají objekty a to si myslím není vůbec dobré. Co se týče příběhu, děj to sice nějaký má, ale rozhodně mi přijde naprosto zbytečné v každé větě aspoň jedno sprosté slovo. Dávám 2/5. ()