Terkel má problém

Pozor – tento film není pro děti!!! Bláznivá komedie o tajné lásce, ”psychovrahovi”, železných tyčích, kanapi a přátelství na zkoušku. Terkel je žákem základní školy. Trochu slaboch, ale jinak ok. Terkel nemá snadný život. Jeho psychopatický strýc Stewart právě napadl dva ostré hochy z Terkelovy třídy, Nigela a Saki. A co uděláte, abyste odvedli jejich pozornost z myšlenek na pomstu? Začnete si dobírat ošklivé děvče z vaší třídy, Tlustou Doris.... Ale kdo by si pomyslel, že ona vyskočí z okna? Že začnete dostávat smrtelné výhrůžky, že nový učitel a milovník zvířat, Justin, nemá tak úplně čisté svědomí, jak by se čekalo, a že vlastně nic není, jak se zdá? Alespoň ne pro Terkela... (oficiální text distributora)

Toustovač

I přes nelichotivé hodnocení bych to ke shlédnutí doporučil. Třeba kvůli extrémně nekoretním a vulgárním songům, u nichž jsem buď zdvihal překvapením obočí a nebo (případně zároveň) se smál jako idiot a pěkně se za to styděl:). Ovšem hlavní důvod tkví v dabingu Marka Ebena, jehož nikde jinde neuslyšíte mluvit sprostě:-D! ()

Elegnor odpad!

Tohle byla síla.. Jak praví už obsah: "Tento film není pro děti!!!" Ale bohužel ani pro dospělé, vlastně si vůbec nedokážu představit, pro koho může být.. Vystavěný na sprostých slovech (ale nedokáže s nimi pracovat jako např. South Park), zbytečně prolité krvi, absurdních situacích a velice odpudivé animaci.. Máloco přineslo do kinematografie tak málo.. ()

Boulderman

Slabý, ale občas i vtipný. Líbily se mi ty odkazy do dalších filmů, třeba míček na schodech, dvě holčičky a věta: "Pojď si s námi hrát!" Kubrick by z tohoto odkazu ovšem radost neměl... ()

yaqwsx

Na pozadí tohoto filmu, který se snaží za každou cenu být cool svou sprostou mluvou a celkem i brutalitou - nejednou se mi v hlavě vybavila adekvátní scéna South Park, se skrývá překvapivě propracovaný a řádně cáklý psychologický příběh. Grafika není dokonalá, ale má svůj styl, kterého se drží. Na začátku mě film překvapil některými scénami - kýčovitým začátkem a perfektně zpracovanou scénou na záchodě, ty se mi neskutečně líbily. Naopak film shazoval trapný vypravěč a nesnesitelné "muzikálové" vložky. Kdyby si je autoři odpustili a místo nich dali nějaký (brutlní) vtípek, tak bych neváhal a dal 4. "Nikdy nevíš, kdy se bude hodit trubka", "Vidíš cos udělala? Kvůli tobě mi upadla trubka!" ()

ondey

Vlastně vůbec nevim, co si o tom myslet. A to mě na tom hrozně baví :D Ujeťárna ujetá a sprostá, ale plná nápadů a vtipu. proč ne :) já se dobře pobavil... musim ucenit i českej dabing - skvělej překlad a kvalitní nazpívaní hitů :)) ()

mchlumak

Před psaním komentářem jsem se podíval na to, co psali uživatelé přede mnou, a zjistil jsem, že jsem měl v plánu napsat to samé co Superpero, takže koukněte k němu :) Tu písničkou s mámou a bůrem nemůžu dostat z hlavy. ()

Vikina333

Výborný!! CZ dabing super (dabuje exceletně Marek Eben). Vůbec bych nesrovnávala se South Parkem. Grafiku považuju za excelentí taktéž, postavy mají výraz, náladu... Pravda asi, že na takhle střelenej film musíte mít náladu (je lehce uchylnej a trochu vulgárnější) ()

Bigfuckman

Nebýt toho přihlouplého konce šel bych s hodnocením výš. Škoda. Hlavně nepouštět dětem což ostatně naznačí skvělá úvodní hudba. ()

Mr.nachos

Je to pitomost, ale celkem zábavná. Slovník celkem zapadá do toho, co člověk slýchá před základní školou od prcků, kteří si sotva umí utřít zadek, takže zas až tak šokující to taky není. Jen bych to rozhodně nepouštěla dětem. ()

PK Ivanhoe

Všem Vám tady říkám... Pokud nejste cílová skupina, radši to ani nehodnoťte. Prostě jste udělali překlep že jste to zapínali když vás to nezajímá... ()

JosefTomas

Moje zvrácené dětství. Nekorektní humor vhozen do uhozené animace a naprosto přestřelené zápletky s hororovými prvky, kde má mladická naivita možná příliš zjemnila tu příběhovou prázdnotu, nic moc šťourající satiru a zdárně vyzdvihla tu naivitu. Nadčasovost tohohle snímku však způsobila česká vložka v podobě dabingu, kde je geniální včetně úprav a skvělého castingu snad všechno a vy slyšíte poprvé nadávat Vojtku Kotka a Filipa Švarce, Zdeněk Izer dabuje snad 5 úplně odlišných lidí a Marek Eben hraje proti svému charakteru úlohu masového vraha. Tedy z pohledu mého tehdejšího já: "Harry Potter a Marty z Madagascaru mluví sprostě, Harry má rodiče, kteří mluví jako ten pán, co říká na silvestra vtipy a zabít je chce všechny Ferda Mravenec." No kdo by to jako malý nechtěl vidět? ()

Miloško

Nie je to až také drsné a vulgárne ako sa všade píše.Aj keď zaznejú tam mnohé sprosté slová a konanie postáv takisto nie je pre deti.Pozeral som to v originálnom dánskom znení.Dánština je veľmi zaujímavý jazyk a bola sranda ju počuť v tejto animácii. ()

Lewaso

Itchy a Scratchy mají víc akce, krve a vtipu v jedné scénce, než Terkel v celém veledíle. A že jsem se několikrát pousmál - to na ty 2* stačí až až... ()

djbarrel

Hustá, suprová komedie ! Fakt nářez ! Ve filmu není ani chvilka nudy a ty situace ... jsem myslel že se mi to jen zdá. Fakt bomba. K dokonalosti by si to zasloužilo snad jen trochu lepší animaci a ten vypravěč co vypadal jako fousatá feministická karkulka se tam nemusel tolik objevovat, ale jinak fakt super ! 90 % ()

keyzar

Tenhle film mě pobavil hodně moc. Nevim jestli to bylo tim, že se tam mluvilo normálně sprostě a do toho to animovaný prostředí. Když se vždy tyto dvě věci sejdou, vznikne z toho Southpark. Tohle bylo trochu něco jinýho, ale přesto pro mě na stejný úrovni kvality. Příběh byl dobrej - dalo se čekat jak to dopadne. Ale tento film je hlavně o tom aby pobavil a to určitě splnil... ()

godd

NO...:) Minimálně - ohromující...ačkoli na south park koukám, tak tohle mě fakt šokovalo. Na sprostý slova je člověk zvyklej, na krutý scény z filmů víceméně taky, ale takovýhle "antietický" a zvrácení chování v animáči mě trochu dostalo. Nicméně po tom, co se mi film rozležel si řikám, že zas taková zvrácenost to není, ale žádná hitparáda taky ne... ()

VildaCh

Hvězdu za scénku s pavoukem a za "vtipný" songy, jinak totální nesmysl, navíc umocněnej nemožnym dabingem a animací. Ztráta času. ()