Svatba podle Margot

• USA Margot at the Wedding (více)

Margot Zeller (Nicole Kidman) píše povídky, ve kterých si nebere servítky. Na neštěstí přijíždí na přípravy svatby své volnomyšlenkářské sestry Pauline. V okamžiku, kdy se poprvé střetne s jejím nastávajícím Malcolmem (Jack Black), nezaměstnaným umělcem, zasadí do jejich harmonie semínko pochybnosti. Jak se blíží svatba, následuje jedno neštěstí za druhým. (Magic Box)

Terva

Po hodině filmu, jsem cítil bolesti hlavy z těch neustálej hádek a vysvětlování. Slovo teplej nebo buzerant jsem slyšel každých pět minut. Jack Black oslnil v naprosto netypické roli, a docela mu sedla. N. Kidman mně v tom filmu moc neseděla a její výkon nebyl na ůrovni. Film byl ukončen ze spoustou otázek a kdyby někdo natočil pokračování už bych se asi nepodíval. Od Noaha Baumbacha jsem nic jiného neviděl, pro mně naprosto naznámej rejža. ()

Pink.Panther

Neurotická Margot návštěvou své sestry rozbíjí její partnerský vztah těsně před svatbou. Je otázkou co tím chtěl autor říct. Možná že nic. Pak je to v pořádku. 75%. Produkce: Scott Rudin Productions ()

mysiak

Film o ničom, kde hrá Nicole Kidman, ktorá ma už nudí a fajn Jack Black, ktorý podáva dobrý výkon ako v Prázdninách nie je taký hrubý....ale nechápem o čom bol tento film ()

katasta odpad!

Blbost na entou o sestrách, které se nesnáší, navzájem pomlouvají, ale zároveň se hrozně milujou, a ještě k tomu ani jedna neví co chce. Film bez zápletky, pořádnýho začátku, prostředku i konce, film o ničem, totálně bezduchý, nudný, trapný a hloupý. ()

Bajda odpad!

Už jste se někdy hodinu a půl nudili, totálně jste nechápali proč se všechny postavy ve filmu chovají tak jak se chovají? Štvali vás už někdy všechny postavy filmu po celou jeho dobu? Ne? Jste na tolik ujetí, že chcete tuhle zkušenost mít? Tak se podívejte se na svatby podle Margot! WTF?! ()

Riddick77

Je to peklo, reálné a troumfám si říct, že více než občasné a vykonstruované peklo, nicméně nenudil jsem se, ale velké díky Nicole Kidman. Jinak řečeno těžko stravitelné a hutné vztahové drama, na které to chce být v tom správném rozpoložení. 8/10! ()

Aljak

Toto že bola komédia? To skôr tragédia, že také skvelé herecké obsadenie premárnili na takýto podivný film. A pritom ten scenár nebol vôbec zlý - práveže to mohol byť celkom dobrý film: pochybná svadba, rodinné napätie, rivalita sestier, strastiplné dospievanie detí bez otcov... A napokon sa z toho vykľul úplne fádny film, ktorý síce mal pointu, ale to spracovanie bolo úplne vysoko podpriemerné (podobne ako Baumbachove predchádzajúce "veľdielo" Greenberg). Opäť raz nevyužitý potenciál - ako ten scenáristický, tak aj herecký. Aké márnotratné... Inak, v tom filme mi asi každý z nich prišiel tak trochu psychicky narušený, no každý tak trochu iným spôsobom. ()

Streeper

Vysvětlí mi prosím někdo, proč takový film vůbec vznikal? Tohle bylo doslova utrpení! Šílená nuda, mám ráda žánr drama, považuji ho za můj nejoblíbenější žánr ze všech, ale tohle ne, tohle se nedalo. Naprosto nudné, ploché, bez špetky emocí, zajímavosti. Odpad jsem dát nemohla, to mi nedovolilo obsazení, které je sice fajn, ale film to nezachránilo, zdálo se mi, že všichni hráli tak divně prkeně, jakoby nevěděli, co dělají. Jack Black byl podle mě naprosto mimo a hodně špatná volba do takové role, vůbec to nezvládl. ()

Agoran

Asi jsem čekal něco jiného... Od Noaha Baumbacha bych očekával trochu více lehkosti. Ta scházela, ale aspoň se tam mohlo něco dít, ne jen stavět na tom, že v tom hraje Nicole Kidman. Navíc se o tom (i přes info zde) asi nedá říci, že je to komedie. Jediné, co film pozvedlo bylo herectví Jennifer Jason Leigh a občas dobré dialogy. Ale jen občas - představoval bych si je v celém filmu. ()

baaaja

Buď jsem nějak neporozuměla skrytému smyslu, a nebo to žádný valný smysl nemělo. Jo jasný, dvě ségry se pravděpodobně v duši nesnášej a celá rodina je tak nějak na kusy, pořád to tam všichni řešej a dohadujou se, ale při tom se stejně skoro nic nedovíte, jen nějaký útržky a z toho se pravděpodobně předpokládá, že už si to nějak domyslíme a dotvoříme si děj sami. Podle mě je to film tak trochu bez nápadu, bez hlavního tématu, bez jakéhokoliv spádu děje, a ty strohý dialogy mě vůbec nebavily. Přesně ten typ filmu, který už bych si znovu nepustila. ()

Dannysek4U

Zahrany je to paradne, ale jako celek to postrada jakoukoli vypovidaci hodnotu a bliz hodnotitelnej vyznam. Proste sonda. A navic bohuzel s humorem, kterej mi rozhodne nesedi. Psychodrama smrncly tragikomedii, popisujici jednu svihlou osobu a jejiho chudaka syna a nenabizejici zadny odpovedi, jen miliardy moznejch, nicmene nedulezitejch interpretaci... ()

Millanium

Depresivní film plný pomlouvání hlavních představitelek (u Nicol bych čekal lepší výkon) a nudy. Kladně mohu hodnotit snad jen výstup Jacka Blacka. Radím se snímku spíše vyhnout. 35% ()

VanTom

Společnost výborných hereček (a herců v podpůrných rolích) pomohla překousnout, jak rodinnou (ne)normálnost narušovalo zvýšené psychologické pnutí provázené nemalým počtem ne-úplně-přirozených reakcí, manipulací nebo nevyrovnaných výstupů. Bohužel tyto "vypjatosti" doputovaly akorát do prázdna bez uchopitelné katarze či snad odhalení, proč spolu ségry léta nemluvily. ()

zigíš

nicol je sexy ale film dost trpí režisérovým neradostným detstvom, o ktorom nás už raz informoval (squid and the whale) ..čo sa týka rodinných traumat je mi jeho kámoš wes anderson omnoho sympatickejší ()

Soweek

Zvláštní film, neodvážím se hodnotit. Chvílemi nejnudnější film světa a chvílemi si myslíte, že to celé není točené zbytečně. ()