Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

petz1985

no celkem peklo. Většinu času jsem se nem,ohl zbavit touhy byilancovat a rozhodnout se, který film je hrší jestli František je děvkař nebo plavky. první půlka by snad ještě při troše dobré vůle pobavila, ale jak se začne hon na sumce jde to dolů.. až tam kam ani slunce nesvítí. jediný klad druhé poloviny je Kristína Farkašová, má pěkný nohy v šortkách, pěkný prsa v tričku a tak :-) ale jinak dost nudný film zvednout nemůže. ()

worm14

Tohle je bohužel jenom jeden z dalších důkazů krize současného českého filmu. Mohla to být celkem obstojná komedie, jenže na plátně se v podstatě celou dobu nic neděje. Nějaká místní legenda o gigasumci prostě nemůže utáhnout takhle dlouhý celovečerní film. Aspoň že se člověk místy zasmál. Hlášky Čtvrtníčka nebyly špatný a z Hrušinskýho sem málem chcal smíchy. To že se po Ulici ještě takhle sníží, to níž snad už ani nejde. Nejujetější asi bylo když hrůša naběh na scénu a začal házet do rybníka granáty. Takže tenhle film jako celek nedoporučuju, přesto pokud se na to člověk podívá tak se občas i zasměje... ()

Romadoor

Obsazení dle mého gusta, nádherná lokace i roční období - všechny předpoklady pro dobrou lehkou letní komedii, ale to by k tomu musel někdo sepsat něco co by tomu dalo alespoň trochu smyslu - třeba scénář. Smutně promarněný potenciál v dlouuuuhých 100 minutách. ()

Chica666 odpad!

Kdybych byla sado-masochista, rekla bych, ze to byl treba pokus o ceskeho Kusturicu, ale ja nejsem, takze - odpad! :-) ()

SB

Taky sem to čekal horší, ale odpad si to nezaslouží. Je to sice už od podstaty hovadina (a na nic jiného si to narozdíl od jiných filmů nehraje), ale svoje nápady a frky to obsahuje. Sumce považuju za lehkou nadsázku, konec je opravdu přepálenej, naštěstí to na něm nestojí. Osobně mi délka nevadí, nenudil sem se. Originalita se tomu taky upřít nedá. 1 a půl *. Dobrý komentář: Madlene. ()

pOne

Pár (především) Čtvrtníčkových hlášek, které drží pohromadě a tvoří nějaký sourodý celek asi jako vtipy poskládané do Troškova Kameňáku. Záležitosti kolem jsou navíc tak toporné a trapné, že jedna hvězdička je maximum. ()

infernet

Ten film je celý takový nějaký přiblblý... Úvodní titulková sekvence s písničkou "jaj, ty kokot" je docela fajn a pak už to jde od desíti k pěti. No a když se na scéně objeví monstrsumec Lojza, je dílo dokonáno. Dokoukat se to dá, ale úroveň je srovnatelná tak někde s Kameňákem... ()

DeepMaster

Prostě se mi to moc líbí, Hodně se u toho pobavím. Vím že myšlenkově nic moc ale to tvůrci určitě chtěly. Netočily tu intelektuální film, ale film pro pobavení a to tenhle určitě splnil. Žádné politické řešení situace ani milostný trojuhelník, prostě oddych. ()

yazik

Mě osobně se tento film líbil a když pominu prvních cca 20-30 minut převážně nudy, tak potom se film začíná slušně rozjíždět :) (ale žádnou vysokou rychlost nečekejte). A upřímně bez Čtvrtníčka by tento film byl odpad, tudíš to ani s hodnocením nebudu nikterak přehánět. ()

xLOBOx

Sice je mé hodnocení trošku jné než ostatních, můžu říct jenom jedno: mě to bavilo. Mám rád Čtvrtníčkův humor a tenhle film si jede v takovym poklidnym tempu, každou chvilku vtip, sarkasmus a i konec je vlastně překvapivý.. Prostě zábavná letní pohodová komedie :) ()

MarK2010

Lituji času, který jsem tomu filmu věnoval. Od hereckého obsazení jsem si sliboval víc. Pokud už dřívější spolupráce trojky Čtvrtníček-Polášek-Lábuj balancovala na hraně mezi vtipem a trapností, tak teď jsem se přesvědčil, že tenhle styl humoru mi opravdu nesedí. Jednu hvězdičku dávám spíš ze soucitu. ()

wocicko

Fakt by mě zajímalo, co proti tomuto skvostu žánru "nízkorozpočtová komedie" všichni mají. Mě se to líbilo, mělo to něco do sebe a to teda hodně. Vtipné, krásná krajina, záběry, skvělá padnoucí hudba. Jestli tohle postavili mezi laureáty plyšového lva vedle Kameňáků tak dobře jim tak, že byla cena zrušena. ()