Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

bernau84

no nic moc ale že by to byl nějakej troškovskej tentonoc tak to asi nikoli .... scény se sumcem se mohly vynechat stejně tak pár blých keců "jakože humor" ale ten začátek má grády... jajty kokot..... ()

Mzetko

Šílená hloupost, nesmysl na n-tou. Dvě hvězdičky dávám za to, že jsem se nakonec tedy párkrát zasmál, ale to vzhledem ke stopáži bylo téměř zanedbatelné. ()

Romanoff odpad!

Je už snad český filmový fanoušek tak zdegenerovaný, že mu je možno předkládat stále horší a horší filmy. Kde je proboha to dno české kinematografie, o kterém jsem byl několikrát přesvědčen, že jsme ho již dosáhli? ()

peppe

Za těch předlouhejch 100 minut jsem se jednou pousmál panu Čtvrtníčkovi. Jinak se mi chtělo jen brečet. Děs. ()

Ospalek

Smradlavý odpad, který bych dal, kdYbych nebyl takový "smíšek" a nesmál se Rudolfu Hrušínskému v podání šíleného dědka. Příběh je úplně mimo mísu a poslouchat takovou blbost jako jsou !Poslední plavky! ? No řekl bych, že se radši podívám na nějakou americkou komedii... ()

Urahara

Za supr akční krocení "Monstersumce" jedna a za pohodovou letní atmosféru druhá hvězdička na víc to nevidím ;) ()

baby1978

Zbytečná ztráta času jak v kině, tak v televizi. Čekala jsem víc, vzhledem k obsazení komiků jakými jsou Lábus, Čtvrtníček, Lipský, Zawadská. Vleklá nuda s nedostatkem humorných scén, chybělo napětí, zábava prostě vše. Film mi připomíná jídlo bez chuti. ()

nihiliste

Já jsem se bavil. Ač jsou "Poslední plavky" naprosto šokujícím příběhem (jak tohle vůbec někdo mohl vymyslet), tak Čtvrtníčkův, Poláškův a Lábusův humor mě dostal do kolen. Pravda, že konec si mohli odpustit, ale když šílený celý film, proč ne :-) ()

panter666 odpad!

Jak je vidět, když je špatný scénář ani Ctvrtníček s Poláškem film nezachrání. Do toho super slizkej Lábus a hovadina je na světě. Jen tak dal upadající česká kinematografie. ()

andy60

Film v podstatě o ničem, ale musím říct, že jsem se chvílemi slušně bavil a to díky Čvrtničkovi a jeho nepřetržitému hláškování. Všechno ovšem pohřbil závěr s mega-sumcem. To byla vážně mega-kravina. ()

m3th4don

3/5 za Čtvrtníčka. Jinak dost slabota, nečekal bych že se po 20 minutách začnu nudit, Zpět k filmu láká pouze několik zábavných scének, které nejsou (až na bláznivýho dědka a sumce psožrouta) ničím originální. ()

Brunetgirl

Prostředí navozující letní pohodu, výborné obsazení a i přesto nuda, film prostě nešlape v žádném tempu, bohužel tolik očekávané vtipné hlášky z úst těch nejpovolanějších jako je Čtvrtníček, Polášek či Lábus nepřišly..Vlastně ani nechápu, jak mohli tenhle film tak podělat, je to škoda, umím si představit, že ze stejného základu by šel udělat prvotřídní, vtipem nabušený snímek. ()

Ben.Ji

Hloupoučkej,ale pro mě velice zábavnej film,teda taková spíš slátanina,či jak to nazvat jinak.Bavil jsem se královsky.Mám rád ten Čtvrtníčkovo humor. Konec přitaženej a kulhající,ale za mě průměr. ()

Velen88

Vite, tento film byl tak blby az to zabolelo, ale kdyz jsem se od toho odprostil, tak jsem se nakonec i docela bavil. ()

Milda4444

Nevím proč dávám 2 hvězdy. Asi za Čtvrtníčka, pač jeho humor já hodně můžu. Jinak film je naprostá píčovina a konec se sumcem ještě větší píčovina než píčovina... No tohle se prostě nepovedlo. Je to fakt skoro na odpad pane Krajňák, příště to Čtvrtníček třeba nezachrání.... ()

Udet odpad!

..škoda slov na tuhle ubohost.. ..jak na tuhle... ...mohl někdo poskytnout finance..? ..holt v Čechistánu je možné všechno.. ()