Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

Magnolia666

Místo, kde 11 z 11 lidí jsou buď cvoci, nebo idioti, najdete jen u nás. Ta jedna hvězda je za tu trochu absurdního, byť ne nejlepšího, českého humoru, který mi tu za tu dobu strávenou v zahraničí neskutečně chybí. ()

rublik05

Zvláštní komedie, která svým způsobem docela dobře pobaví, zejména díky Petru Čtvrtníčkovi, na druhou stranu si ale nelze nevšimnout, že je natočena neskutečně amatérsky, po perfektním začátku se film začne zvrhávat v čím dál větší hloupost, vše vyvrcholí ještě hloupějším závěrem, který tomu všemu nasadí korunu. Až na pár výjimek mě postavy vůbec nebavily, nejpřirozeněji působili asi jen Čtvrtníček, Polášek a Lábus, tohle trio se stará víceméně o veškerý ucházející humor a hlášky, ostatní jsou buď trapní, nebo zbytečně přehrávající. Příběhově se pohybujeme tak nějak na hraně, neboť se opravdu nejedná o nic světoborného či nadmíru promyšleného. Abych to nějak shrnul, nejchytlavější je na celém filmu asi prapodivný soundtrack, jinak se vše utápí v přemrštěné stopáži, zapamatovatelných scén je stěží několik, herecké výkony rovněž ničím nezaujmou. 3/10. ()

mira.l odpad!

Tak tohle bylo velký velký velký velký velký velký velký velký velký velký velký velký  špatný. Takový barevný hovno jsem už dlouho neviděl. Čtvrtníčka snesu pár minut, Poláška jakbysmet, tohle vypadalo na velkej průser už prvních záběrů a ..... a on to průser byl. ()

tucnak

Ale docela jo. Po přípravě na čsfd sem čekala uplnou s..čku a proto mě to docela příjemně překvapilo. Čtvrtníček pobavil, na Kristínu se hezky koukalo, nestěžuju si. Takový letní unavený maličko nudný poležení u vody s trochou hmyzí havěti. ()

jejdavilda

Neintelektuální humor pro Čtvrtničkovy příznivce. Já se na rozdíl od většiny tady dobře bavil a nadsazené scény či stmívačky mi vůbec nevadily. 4/5 anglosaské produkce komedií tohoto ražení jsou po mě zcela nekoukatelné ()

KdG

Poklidná letní komedie s výbornou atmosférou, která mě trochu připomínala atmosféru filmu "černá kočka a bílý kocour". Čtvrtníček fakt perlí, Lábus, Polášek a Hrušínskej taky výborní. ()

sulek

Já jsem asi primitiv. Dobře, sežeru - vyseru je slabší, ale film má pro mě velmi příjemnou letní atmosféru. A Leoš Noha hraje zase skvěle hovězáka - jako ostatně vždy. ()

touchud odpad!

Pane Krajnák, nic už netočte, uděláte českému filmu velkou službu! Nazvěme to pravým jménem - totální hnus, kdo vydrží víc jak 10 minut, je skutečný fajnšmekr. Odpad je pro tohle málo - uděluji zlatý exkrement. ()

-henry- odpad!

To je tak zoufalý až je to zábavný. Co si z jednoho studentskýho festivalu pamatuju na Krajňákovu PRIRODZENOU SMRŤ (v podstatě půlhodinová verze téhož), působila na většinu jako nesmírně příjemné oživení. Nerežírované výkony, propady tempa i nedohrané pointy se odpouštěly pro agresivní a energický styl. POSLEDNÍ PLAVKY postrádají i tohle. (Nejspíš za to může polyautorství silných individualit - Krajňák/Tauš jako režiséři, Martin Matiášek v roli koproducenta a kameramana zároveň.) Po tomhle by si změnil jméno snad každej. ()

lost_viking odpad!

Tento film byl tak neuvěřitelně trapný, že jsem v kině v půlce trapně usnul a co se dělo, mi musel vyprávět doprovod. Na tomhle filmu se mi asi nejvíce líbila úvodní Fanánkova písnička. ()

coco.brice

těžko hodnotit..ale jedna hvězdička i proto,že jsem se nikdy nedostal přez prvních 20 minut..dal jsem si na to čtyři pokusy a nic...vždy jsem to přepnul..takže asi neco s tím filmem bude špatně ()

TSZ

Samozřejmě je celý film nebetyčná pitomost, ale fandové Petra Čtvrtníčka budou asi spoky.Některé hlášky jsou fakt povedený a když je hlavní hrdina na scéně tak jsem se rohodně nenudil, nicméně pokud tam není tak zábavnost rapidně klesá. Nesmrtelný výrok: "Kilo tuku vypadá vždycky dobře, když je na něm bradavka" :-D. ()

Pawlyg

Čtvrtníčkovský humor a Jana Poláška mám docela rád, proto jsem byl zvědaví, jak se jim povede tento film. Začátek mě i místy pobavil, nicméně s každou minutou přibývala i trapnost. Tento film mě spíše zklamal a přišel mi jako ztráta času. ()

Marfab

Nechápu proč většina hodnotí tenhle film záporně. Má to být taková jednoduchá oddechovka pro zasmátí, prostě nic složitého. No ale pokud jsou tady tacoví, kteří si libují v matrixech a podobných na hlavu postavených filmech, kteří se tváří jako moderní kadibudky tak prosím. Proti gustu, žádný dišputát ()