Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

George.Camel

A mně se to docela líbilo. Taková šílená letní ujetina plná dobrých hlášek. "Tvoje hra na chytrýho nemá vítěze, Kamile ... " A jsou tam dobří i R. Hrušínský, P. Čtvrtníček i J. Poláček a J. Lábus. ()

Phex

Čelisti + Péťa Čtvrtníček a vona je to píčovina...U Enšpíglova komentáře jsem se zasmál víc než u celého tohodle filmu (i když čestná vyjímka: "Ta tvoje hra na chytrýho nemá vítěze, ale ty to moc dobře víš..." stojí za zapamatování). ()

Odpocivadlo

Hop alebo trop, tak mi to pripadalo keď som to pozeral. Necítil som sa pri tom uvoľnene pretože česká komédia a jedna "vtipná" scéna ma sklamala, ďalšia pobavila. Bolo to ako na hombalke ale tak smial som sa. ()

Kokutek

Pravda, tahle ptákovina není šálek humorné kávy pro každýho, ale já se bavil. Sranda o ničem. Zaslouží si teda víc než 35 procent. ()

kormoran92 odpad!

Tohle byl opravdu otřesný filmový zážitek. Pokud režisér zamýšlel vytvořit parodii na film, povedlo se to dokonale. Sníměk naprosto postrádal děj a byla to taková nuda, že jsem při sledování asi třikrát usnul. Paradoxem je, že herecké obsazení obsahovalo několik známých jmen. 0%!!! ()

HellFireFery

Celý tento film je jasným adeptem na "ODPAD". Petr Čtvrtníček ho však drží svým humorem alespoň na nějaké kvalitě a ty dvě hvězdy si získává hlavně on. Jinak je tu téměř vše špatně. Škoda. Čekal jsem od toho o mnoho více. ()

česnek

Komorně pojatá odlehčená letní inteligentní téměř nezávislá klubová komedie. Specifický nevšední neokoukaný humor, originální hudba, výborný herecký výkon J. Lábuse, ale i R. Hrušínského a P. Čtvrtníčka. ()

lwp

My dva sme Kamile ze stejného těsta... ...upečeni k vítězství. No neviem čo ste všetci od toho čakali, ale asi viac ako to chcelo byť. Neviem či som divný ale ja som sa bavil skoro celý čas. Tých 100 minút mi ubehlo výborne... Vivat Čtvrtníček. Normálne by to boli ****, ale ked ste tu všetci k tomu taký kritický tak 5*. ()

david666

Louskal jsem u toho filmu ořechy na Vánoce - takže jako kulisa se hodil:-) Jinak už by si ale měli čeští tvůrci uvědomit, že kvantita neznamená kvalitu a s každou blbostí nechodit do kina. Těch slabých filmů už je dost, a to i od doposud kvalitních autorů. ()

Joke_47

Presne jak uz tady nekdo zminil...tahkle komedii moc dobre vi, ze je debilni...ale nikomu to nevadi a ty hlasky jsou v 90% tak skvely...!!! proste polasek a ctvrtnicek jsou borci a fakt me zajima, jak to muzete ohodnotit jako odpad...??? vy asi mate misto usmevu prdel...=P protoze u tohohle se bude smat i ten, kterymu se to vubec nelibi!!!...=P nasrat a čágo! ()

Riker

Výborný námět na letní crazy komedii, k hereckému obsazení nemám výtky, ale celkový dojem není dobrý. Asi hlavně díky špatnému scénáři a zpracování mi přijde taky nějak odfláknuté. Sem tam dobrý fór a dobrá hláška pobaví, ale to je všechno. ()

astarik

Tenhle film je jedna dlouhá nuda a hlášek typu "...a nechoď daleko ať tě nepokoušou hadi" je zhruba tolik jako návštěvníků zdejšího rybníka. A že by herci nějak oslňovali svými výkony se taky nedá říct, snad jen Polášek, kterej "není přece blbej" zvedá podprůměr do únosných hodnot. 20% Trailer: 40% ()

Mikec007

Je to sice strašná kravina a co se vtipů týče, tak už to asi neumějí, protože pořát používají sprostá slova. I přes to se mi tenhle film docela líbil, bavil sem se u něj a občas sem docela zasmál! ()

Zeddi

Kdyby tam nehráli Čtvrtníček s Poláškem tak by to bylo dost tragické, ale oni dva svým osobitým hereckým výkonem a hláškami docela zaujali. ()

Rieux

Hrusinsky nema chybu, hraje to tak, akoby cakal Oscara... Film je to neskutocna ptakovina, ale uz len kvoli uvodnej pesnicke to treba pozriet... Odporucam hlavne na chaty kde sa umenie nevyhladava, skor absurdita... ()

Bugiii odpad!

Nejhorší film, jaký jsem kdy viděla. Nevkusné, nevtipné, nudné.....našla bych ještě daleko víc záporů!!!! ()