Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

badett odpad!

Tak toto byl zaručeně nejhorší český film jaký jsem viděl. Dějová línie žádná. Žánr "Komedie" škoda že jsem se nezasmál. Příběh snad výmýšlelo dítě z mateřské školky. Nepochopím jak tento film se mohl dostat do kin a televizí a jak mohl sehnat sponzory. Byl sem otřesen a po dodíván sem musel jít spát neměl jsem síly, už nic jiného dělat. ()

Kovi34

venku chcalo, otevřel jsem si pivko, zapnul telku a dal nohy na stůl. Film mi přišel pohodový, přesně pro takové chvíle. hodnotím 70% ()

stybro

Zas taková blbost to není,nejvíc zůstane v paměti Čtvrtníček se svýma hláškama a chytlavá písnička od Fanánka.Viděl sem horší české filmy a jsem si jistý,že ještě i uvidím.... ()

Lucyane

Tak tento snímek znovu vidět nemusím...Ano bylo tu pár (opravdu asi tak PÁR) vtipných momentů, ale jinak je to naprosto absurdní snímek postrádající pointu. První půlhodinu se nic neděje a když už se potom něco děje, tak to nestojí za nic. A když už si říkáte, že to není až tak špatný a začnete se bavit, tak přijde naprosto propadákový závěr. Film se prostě nesmí brát vážně...Jediným plusem byl výběr hudby, která staví celou absurditu na stravitelnou pozici:-) ()

Chlo0opek

Úvodní melodie je dobrá, ale když vám zní pořád, tak už je to otravné. Film jinak o ničem, přestože v něm hráli slušní herci. ()

Bembeřice

Tak tomuto filmu můžu říct pouze to, že mě skutečně zklamal. Vzhledem ke Čvrtníčkovi v hlavní roli jsem očekávala dobrou komedii, ale tohle je opravdu podprůměr, při němž celou dobu čekáte, až se film rozběhne. A pak najednou přijde konec a vy si řeknete "To je VŠECHNO?!" Hvězdičku dávám za ústřední filmovou písničku od Fanánka, která jediná mě pobavila tak, že jsem si ji hned po příchodu domů musela stáhnout. ()

mayla odpad!

No co tohle bylo! Já sem od narození optimista, chci věřit a věřím, že Češi umí dobré filmy, ale po tomhle zážitku měl můj optimismus chuť udělat pápá a vydat se s ranečkem do světa. „Až ho sežeru, tak ho vyseru a pak ho zase sežeru“ nebo co to tam křičela postava pana Hrušínského v kadibudce…Pardon, ale tohle ne… ()

Welsiot

Tak tohle je opravdu jen pro skalní fandy Čtvrtníčka, jelikož je mi (možná bohužel) tento bavič sympatický přidávám hvězdičku, jinak ale odpad:) ()

MrSalieri odpad!

Když dávali Poslední plavky v TV, těšil jsem se. Očekával jsem příjemnou letní komedií s Petrem Čtvrtníčkem a Rudolfem Hrušínským. Ale to, co jsem viděl, mě zděsilo. Až na povedený začátek se jedná o naprosto nesledovatelnou záležitost, kde trapnost střídá trapnost, kýč střídá kýč a nepovedený vtip střídá ještě horší vtip. Nejhorší český film za poslední léta! ()

Treatys

Film začínal velice slibně, v půlce jsem málem usnul, poté přišla "vtipná chvíle" a nakonec to rozbijí koncem, který z toho udělá debilitu. Za první polovinu dávám 3 hvězdičky. Jinak herci : Nedá se jim nic vytknout. ()

Kucin

Jednoduchost a zaroven kvalita...milionkrat lepsi nez drtiva ceskych radoby komedii ja se svele bavil...vid Karle x-D ()

Copysan

Další velké zklamání české tvorby. Film prakticky postrádá děj nebo nějaký příběh, postavy jsou nezajímavé a humor Čtvrtníčka a Poláška zde silně pokulhává. Shrnuto a podtrženo, tenhle film nenabízí nic, kvůli čemu by se na něj měl divák dívat nebo dokonce těšit a diváky láká jen ( přesně jak říká Čtvrtníček v upoutávce) na xicht, a to na xicht Petra Čtvrtníčka. ()

Lovin

Náhodou myslím , že v tomhle filmu od začátku nešlo o nic jiného než pořádnou Čtvrtníčkovskou uchylárnu a kdo ho má rád bude se královsky bavit jako já amen ()

sarianna

Je to nebetyčná blbost,ale přiznávám, že své kouzlo to přeci jen má. Ovšem pouze pokud mluvíme jenom o první polovině ( tady trochu funguje genialita toho, že je to o ničem), druhá půlka však celek hodně sráží. Jak už tu někdo napsal, kdyby celý film měl třicet minut, tak by to jako delší skeč obstálo,. Ale zase na rozdíl od jiných blbých filmů ( u kterých jsem jen nevěřícně zírala, za co všechno se dají utratit peníze) jsem nad blbostí tohoto filmu aspoň pobavila. ()