Bunkr smrti

Outpost

Bunker smrti

Akční / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 90 min

A máme tady další film z VB.Nebudu říkat že se mi atmosféra nelíbila ba naopak, ale věčina věcí se začla dít, až od půl hodiny například jako likvidování vojáků (nejvíc se mi líbila rozmáčklá lebka), ale stejně je to slabé. Očekával sem něco jako Mrtvá hlídka.(28.6.2008)

Neměl jsem žádné očekávání při spuštění tohodle filmu a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen! Nejen nápad filmu byl unikátní,ale také mohutná, napínavá Atmosféra a samozřejmě nemohu zapomenout na skvělou Bandu vojáků, kteří dodávali filmu správnéj Feeling.. Líbilo se mi to na 70%.Určitě stojí za Pozornost!(24.2.2013)

3,5* Originální téma které je bohužel průměrně zpracováno. Může za to podle mého příliš řídký scénář a urychlená režie. Ale své momenty to má a herci jsou také slušní. Atmosféra povětšinou hustá. Rozhodně stojí za shlédnutí.(7.9.2008)

• sidzej

V podstate celkom zaujímavý film s hutnou atmosférou a fajn námetom (fašistické pokusy na ľuďoch) zabalený do hororovo-mysteriózneho kabátu. Akurát niektoré detailné gore scény boli tak trochu samoúčelné, záver sa mi nepozdával a všadeprítomný hnedý filter mal neblahý dopad na sýtosť farieb. Každopádne celkovo to dopadlo lepšie než som predpokladal. 50%(24.6.2008)

Za českým céčkově přiblblým názvem se nachází hororový průměr, který nenáročného bedekra neurazí ani nenadchne. Zápletka ve stylu "10 malých žoldáčků" je ošolíchaná k uzívání, jednotlivé charaktery nedávají moc důvodů k účasti nad jejich předčasným odchodem ze scény, atmosféra se usrkávačům čaje o páté celkem povedla. Jestli mě na tomto dílku něco překvapilo, pak jeho snesitelnost: přiměřeně temné, přiměřeně krvavé, přiměřeně blbé... těch momentálních souhrnných 51% odpovídá mému dojmu: nemám důvod flusat extra jedovaté poznámky ani freneticky jásat. Komentář považuju za nutný, protože do půl roku pravděpodobně zapomenu, jestli jsem "Outpost" viděla - a pro jednou nebude na vině jen plíživá stařecká demence.(10.9.2012)