poster

Bunkr smrti

 • Velká Británie

  Outpost

 • Slovensko

  Bunker smrti

Akční / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ***

  Na tohle téma jsem se celkem těšil, nicméně pocity mám rozpačité. Přes půl filmu jsem se bavil parádně, ale jak se blížilo nějaké to rozuzlení, snímku docházel dech, o dle mého dost suchém konci nemluvě. Výsledkem je čistej průměr, kterej s přehledem zvládnete, ale po skončení si řeknete, že to byla celkem blbost. A dost mně vadila hudba. 60%(28.10.2012)

 • Phobia
  ***

  Za českým céčkově přiblblým názvem se nachází hororový průměr, který nenáročného bedekra neurazí ani nenadchne. Zápletka ve stylu "10 malých žoldáčků" je ošolíchaná k uzívání, jednotlivé charaktery nedávají moc důvodů k účasti nad jejich předčasným odchodem ze scény, atmosféra se usrkávačům čaje o páté celkem povedla. Jestli mě na tomto dílku něco překvapilo, pak jeho snesitelnost: přiměřeně temné, přiměřeně krvavé, přiměřeně blbé... těch momentálních souhrnných 51% odpovídá mému dojmu: nemám důvod flusat extra jedovaté poznámky ani freneticky jásat. Komentář považuju za nutný, protože do půl roku pravděpodobně zapomenu, jestli jsem "Outpost" viděla - a pro jednou nebude na vině jen plíživá stařecká demence.(10.9.2012)

 • Karlos80
  ***

  Tématikou, námětem (všeobecně je z nalezených zápisů známo, že si nacisti skutečně zahrávali se záhrobím a s různým experimenty). Tuším, že u zrodu byl sám Himmler.) sice zajímavý ale dějově slabší duchařský film a pro mě s očekávaným koncem. Myšlenka filmu tedy dobrá, ale přesto tomu něco chybělo, chvílemi mě to uspávalo (hlavně první půle), tedy než přišly na řadu všechny ty podivné vraždy a prapodivná temná atmosféra. I když je to vlastně taková směsice z filmů jako Psí vojáci nebo Hostel, přece jen se bylo na co dívat. "(24.8.2008)

 • Ruut
  *

  Co zase tohleto kruciš má být? Ani se mi nechce vyjmenovávat všechny neduhy Bunkru smrti. Bylo by to na dlouho a stejně nudné jako většina filmu. rostředí je dobrý a masky yombí nácků taky, ale ten scénář, no děs a běs. Nikdy jsem neviděl, že by vojáci evidentně stýraného nalezeného člověka sami mlátil a uráželi, teda až do tohoto "veledíla". Jo a ono se v tomhle bunkru celkem ani nic moc nestane. No nic, jdu si asi pustit starého dobrého Maniac Copa. To je gumoidní béčko jak má být.(8.12.2008)

 • SeBig
  odpad!

  Tým rádoby drsných vojáčků, co nic neumí ani spolupracovat si jdou na vycházku do bunkru, hodinu tam dřepí na prdeli a pak se tam objeví nacistický poltergaisti a všechny zabijou.. konec. Ušetřil sem vás tý nehorázně nudný sračky. Nemáte zač.(27.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace