Bunkr smrti

Steve Barker

Rae Brunton

Gavin Struthers
  • POMO

To, čo by dobre fungovalo v podaní rodriguezovského grindhouse komediálneho splatter úletu, je nám tu servírované jako smrteľne vážny horor. Ed Woodove filmy sú „skvelé“ preto, ako sú nakrútené a čo sa v nich deje - filmársky antitalent v spojení s nekonečnou naivitou, až takou, že oblúzňuje a hypnotizuje. Outpost je obstojne nakrútené, a miestami dokonca napínavé béčko, no zároveň je stelesnením vrcholnej námetovej detinskosti a naivity. A to je kŕčová kombinácia, na ktorej najstrašidelnejší je fakt, že ju niektorí diváci dokážu brať vážne.(27.10.2008)

A máme tady další film z VB.Nebudu říkat že se mi atmosféra nelíbila ba naopak, ale věčina věcí se začla dít, až od půl hodiny například jako likvidování vojáků (nejvíc se mi líbila rozmáčklá lebka), ale stejně je to slabé. Očekával sem něco jako Mrtvá hlídka.(28.6.2008)

Jedno se musí tvůrcům nechat, a sice odvaha!! Je vidět, že lidi hodnotí film níž, když v něm není sexy ženská, o kterou by se chlap bál, a když v něm není manželskej pár, o kterej by se bála ženská. Ale neshledávám tenhle film horším, než většina podobných, na csfd hodnocených líp...takže lidi nevím, co se vám nelíbilo. Podle komentářů byste museli dát The Mist regulérní odpad, ale nic, jdeme dál. Nebylo to tak špatné, jak tu většina tvrdí...nápad s nacisty je sice omšelý, zetlelý, smrdící starobou, ale proč ne? A ta pohádka kolem jejich tajných pokusů? Podruhé: Proč ne? A march metamorfovaných nácků v čele s jizveným Führerem je velice dobrým prvkem. Pro diváky krváky se tu objeví několik pikantních scének, třeba perforace lebky apod., pro milovníky atmosféry (jako jsem já) musím říct, že tajuplná atmosféra znepokojivého bunkru se drží až do konce a sedící týpek, který je věčně mimo se dostane do hry stylovou scénou (sice odzačátku tušíte, kdo to asi bude, ale stejně je ta scéna tak nenásilně strašidelná). Jelikož mi odmala připadala už jen nacistická uniforma strašidelná, tenhle filmek jsem si vcelku užil.(8.12.2008)

• SeBig

Tým rádoby drsných vojáčků, co nic neumí ani spolupracovat si jdou na vycházku do bunkru, hodinu tam dřepí na prdeli a pak se tam objeví nacistický poltergaisti a všechny zabijou.. konec. Ušetřil sem vás tý nehorázně nudný sračky. Nemáte zač.(27.5.2015)

• ConanVJ

Příběh tohoto hororu nebyl špatný, ale celkově mě to dost nudilo. Zakopanej bunkr kdesi v divočině a v okolí spousta nemrtvích nácků spolu s pohlavárem likvidující sedm žoldáků jednoho po druhém, to vše je v poho. Jen mi film tak nějak nesednul. Za mě 35% :)(13.6.2012)