poster

Bunkr smrti

 • Velká Británie

  Outpost

 • Slovensko

  Bunker smrti

Akční / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 90 min

Režie:

Steve Barker

Scénář:

Rae Brunton

Kamera:

Gavin Struthers
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  No, myslím, že z podobného nápadu, ktorý je takmer totožný s o niečo starším, kvalitnejším a atmosférickejším The Bunker, sa už nedalo vyťažiť viac a tak som sa celkom bavil. Najviac ma štvala tá odpudivá podobnosť týchto snímkov, keby že som spomínaný film nevidel, určite by bolo nadšenie z tohto filmu väčšie. Toto ale slušne rýchlo odsýpalo, žiadne zbytočné minúty navyše, občas príjemné zamrazenie a záverečné scény. 65%.(14.2.2009)

 • flanker.27
  **

  Mix The Bunker, Deathwatch a Dog Soldiers. Bohužel každý ze jmenovaných filmů je s podobným příběhem o dost lepší. Outpost oplývá pěkným prostředím, ale bohužel takřka žádným napětím ani sympatickými postavami. Zatímco paragáni v Psích vojácích solí hlášku za hláškou, chovají se celkem logicky a neváhají si to případně rozdat s vlkodlaky na férovku, zdejší žoldáci jsou takoví šediví bez výrazu, a když někdo z nich zmizí nebo je brutálně zlikvidovanej (či obojí), na odsýpání děje se to moc neprojeví. Snad jen legionář Titus Pullo občas projeví trochu toho charismatu. S logikou si taky nikdo moc nevyhrál, bunkr mi přišel moc na ráně, navíc tam je funkční generátor. Přesto pár světlejch míst se najde, předevšim spuštění Beethovena a poslední scéna. Lepší dvě.(14.3.2009)

 • Shr1nK
  **

  Jako horor = nic moc. Jako děj filmu = nic moc (Jakž takž ujde), ale proč tam posílat vojáky, když je to starý "neobydlený" bunkr z 2 světové války?. Proč 2 hvězdy? Ve filmu co se mě jediné líbílo, že tam střílejí ostrýma. Btw = Němci za druhé světové války doopravdy takové prasárny dělaly.(12.1.2009)

 • SeBig
  odpad!

  Tým rádoby drsných vojáčků, co nic neumí ani spolupracovat si jdou na vycházku do bunkru, hodinu tam dřepí na prdeli a pak se tam objeví nacistický poltergaisti a všechny zabijou.. konec. Ušetřil sem vás tý nehorázně nudný sračky. Nemáte zač.(27.5.2015)

 • Phobia
  ***

  Za českým céčkově přiblblým názvem se nachází hororový průměr, který nenáročného bedekra neurazí ani nenadchne. Zápletka ve stylu "10 malých žoldáčků" je ošolíchaná k uzívání, jednotlivé charaktery nedávají moc důvodů k účasti nad jejich předčasným odchodem ze scény, atmosféra se usrkávačům čaje o páté celkem povedla. Jestli mě na tomto dílku něco překvapilo, pak jeho snesitelnost: přiměřeně temné, přiměřeně krvavé, přiměřeně blbé... těch momentálních souhrnných 51% odpovídá mému dojmu: nemám důvod flusat extra jedovaté poznámky ani freneticky jásat. Komentář považuju za nutný, protože do půl roku pravděpodobně zapomenu, jestli jsem "Outpost" viděla - a pro jednou nebude na vině jen plíživá stařecká demence.(10.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace