poster

Bunkr smrti

 • Velká Británie

  Outpost

 • Slovensko

  Bunker smrti

Akční / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ****

  Čekal jsem televizní béčko, ale dostal jsem slušnou áčkovou zábavu se zajímavým námětem a ještě lepším zpracováním. K parádní atmosféře přispívá i dost mrazivá hudba a vkusně zvolený kamerový filtr, díky němuž vypadá film zase o něco stylověji. Příjemné hororové překvapení a ode mě palec nahoru pro Stevea Barkera. 75%(13.7.2008)

 • Chrustyn
  **

  Další z řady podprůměrných hororů, který vybočuje z řady všech rádoby hororů docela originální zápletkou. Avšak vše ostatní pokulhává. Ať už to je zpracování, herecké výkony a hlavně nezáživná režie. Ze začátku filmu se vůbec nic neděje a tak se režisér pokouší navodit temnou atmosféru avšak mě to spíše uspávalo. Krev přijde nařadu až dvacet minut před koncem filmu kdy hrdinové začnou (občas poměrně krvavými způsoby) umírat. To však nepřekryje úvodní nudu a vůbec celá ta závěrečná akce ještě více ukáže režisérovu neschopnost.(16.7.2008)

 • J*A*S*M
  ***

  Tak tenhle film je pro mne velkým překvapením. Dopředu jsem si o něm nic nečetl, takže prvních dvacet minut jsem byl v příjemném očekávání, co se jako bude dít. No a jaká byla má radost, když mi došlo, že někdo konečně splnil mé přání a ujal se tématu nacistických experimentů, které pro hororový žánr nabízí nepřeberné kvantum možností. Celým snímkem prostupuje dobrá atmosféra, zpočátku se objevují i povedené lekačky. Většina děje se odehrává v opuštěné podzemní vojenské základně, což už samo o sobě je polovinou úspěchu. Outpost se úspěšně zařadil do skupiny povedených nových anglických hororů, přičemž obsahuje mnoho prvků z nich, jako například seversky chladnou syrovost (jako ve Wilderness) aj. Mohu doporučit, 65%.(22.2.2008)

 • dr.horrible
  *

  Moc hlúpe aby sa to dalo brať ako vážny horor, málo trash aby sa na tom dalo zasmiať. Proste iba fail s pseudo drsnými hercami, príbehom na dva riadky a ambíciami natočiť niečo temné. Slabota(7.2.2014)

 • Ruut
  *

  Co zase tohleto kruciš má být? Ani se mi nechce vyjmenovávat všechny neduhy Bunkru smrti. Bylo by to na dlouho a stejně nudné jako většina filmu. rostředí je dobrý a masky yombí nácků taky, ale ten scénář, no děs a běs. Nikdy jsem neviděl, že by vojáci evidentně stýraného nalezeného člověka sami mlátil a uráželi, teda až do tohoto "veledíla". Jo a ono se v tomhle bunkru celkem ani nic moc nestane. No nic, jdu si asi pustit starého dobrého Maniac Copa. To je gumoidní béčko jak má být.(8.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace