Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

rizek2

Ach jo. Tak jsem se na to těšil a tak moc jsem zklamán. Námět z kterého by šel vytřískat pořádnej horor je vyhozen z okna. Nudní herci hrající nudné charaktery. Nudná zápletka, nudné prostředí, nudný děj, nudní nacisté, nudné vraždy (dá-li se tomu tak řikat)....prostě nuda od začátku do konce. Nebrat! ()

Deyw

nic sem necekal..dostal sem skvelou zabavu..je videt ze ten stevenson to ma najety nebo snad byl v nejaky jednotce..jeho pohyby se zbranema sou uveritelny jako svine..nesmrtelny nazi, nesmrtelny hlasky (znam to s dabingem, dost se povedl nechapu) skvele to slape a konec je zajimavej. ()

Mrkvič

Příšerně laciné béčko, které bohužel nebo možná bohudík skrývá slušnou zápletku. Chvílemi je to napínavé, chvílemi zajímavé, ale často to kazí strašný střih, kamera a zvuk. Stejně jsem se ale slušně bavil, protože takových zajímavých námětů zase tolik není. ()

DivX

Slabý herecký výkon i děj, který je skoro až k pláči a do toho ještě starý bunkr kde se to hemží krvežíznivýma náckama. 20% ()

Beky

Film naladí, ale po deseti minutách odradí a vy víte na čem jste, že zase další déčko vám v počítači koluje!! Ani Ray nezachrání všechno, celý film se nehne z místa, je nezajímavý a dost nudný, i když se jedná o akční horor!! Když už teda točim film na základě čistého pobavení, tak nechápu proč nevymyslim aspoň kloudnou akci, pořádný béčkový hlášky a nesnažim se rvát o každou psychologii postav, když divákovi bude jedno kdo zhebne první nebo poslední!! Jednou větou: Šéfe, tahle akce smrdí...já bych se na to vy.ral a táhnul domu...já se totiž bojim, u sta hromů!! ()

honz

Les, podzemí, strach, tíseň ,úzkost a trocha napětí v bývalém nacistickém bunkru, který za války sloužil k iracionálním experimentům. Žádné veledílo, ale aspoň to má hlavu a patu. ()

noriaki

Ano, je to laciné, zápletka stojí na vodě a film neoplývá ani akcí, ani strašidelnou atmosférou. Ale i tak se řadí k těm lepším vojenským hororům, i když spíš jen kvůli slabé konkurenci, než díky svým vlastním kvalitám. Steve Barker ve své celovečerní prvotině nic převratného nepředvedl. Z atraktivního námětu šlo rozhodně vytřískat víc. Nejvíce mi chyběly klaustrofobické scény plné paranoie, ke kterým prostředí přímo vybízí. A když film netáhnou ani postavy - vojáci jsou ve většině případů pořád stejně drsní a místo toho aby v zoufalství bojovali o holý život, tak trousí hlášky a průpovídky, tak už zbývají jen ty lekačky. Škoda nevyužitého potenciálu. ()

Tomatáš

Je pravda, že nacistické experimenty nabízejí pro tento žánr nepřeberné množství možností...Outpost nabízí divákovi horor v prostředí tajemného komplexu, kde nechybí pár úspěšných lekaček, tajemný projekt, který všechno způsobil, téměř nepřekonatelní záporňáci, nabušení žoldáci, které čeká zajímavý osud..Vše je ovšem šíleně nezajímavé a i přes několik zajímavých záběrů a lekaček je prakticky předem jasné, jak to dopadne...Hvězda za několik podařených autentických záběrů a druhá za "AK-čko"...;) ()

Danny F.

Předělávka Bunkru z roku 2001 je dokonalá. V tomto podání je mi sympatičtější. Napínavý příběh. Zajímavé odhalení nacistického tajemství. Dobrý horor. 70% ()

JohnSmith

Podle traileru jsem čekal trochu víc. Skupina žoldáků se kdesi ve východní Evropě zaplete s duchy německých SS. Je tu jistá posobnost s Bunkrem, který mi ale přišel poněkud zábavnější.V tomhle případě se dlouho dlouho nic neděje,napětí je téměř pod hranicí minima,pak se něco málo stane a je konec. ()

Krysa SPK

Čekal jsem céčkovou pitominu a byl jsem příjemně překvapen. Parta charakterově vykreslených žoldáků s drňáckým velitelem jak se patří kontra tlupa mrvých/nemrtvých nácků - já si bavil. ()

sheldonka.

Moc se mi líbily barvy ve filmu. Jo, zpracování bylo podle mě opravdu zdařilé. Atmosféra s nacistickým nádechem - výborná. Ale já nejsem úplný nadšenec hororů, takže jednou mi to stačilo a pochybuji, že si to ještě někdy pustím. ()

Wade

Už podruhé jsem na Outpost narazil v TV a podruhé jsem ho dokoukal. Outpost není vůbec špatný horor, ale to pouze pokud od něj nebudete vůbec nic čekat. Atmosféra i prostředí je opravdu hodně povedené, protože podzemní bunkr uprostřed lesa je skvělý (chtěl bych se do něj podívat). Příběh je sice  odhadnutelný, ale filmu to vůbec neškodí. Na konci filmu se sice nese vše tak, že si divák myslí tak a je hotovo a ono ............../. 63% ()

drackula

Pre mňa vcelku príjemné prekvapenie z UK. Nacistické experimenty sú vďačná téma a keď sa k tomu pridá istá dávka UK - surovosti, podobnej z Wilderness, vznikne z toho zaujímavý počin vhodný na upršanú polnoc :) 75 % ()

Guzo

Taky mohli ty nacisti vypadat strašidelnějš, co? ;-) Takovej podprůměrnej horor s velkejma klukama, co maj ještě větší pistole a hrajou si na velký drsňáky.. Žádný lekací scény, žádný extra vysvětlení, konec nic moc.. Ale na trochu "bací" večer to je pohoda film :-) ()

faraon

veľmi dobré, na to čo som od toho očakával som bol milo prekvapený, prvá polovica sa vďaka atmosfére stala mojou obľúbenou, druhá akčnejšia bola pre takéto filmy štandardne dobrá (brutality,pointa atď) ()

deckardx

Kdyz si odmyslite ze to neni film, kterej by vam rozsiril obzory ve svete kinematografie, tak si myslim ze to je docela slusnej pocin... Tema je me sity primo na miru, protoze nacisticky experimenty sem mel vzdycky rad at uz to byly pocitacovy hry typu Wolfensteina nebo filmovej Indiana Jones... I kdyz je na tom videt hodne malej rozpocet, tak si myslim ze to ma celkem slusnou atmosferu a herci nebyli uplne jalovi... Celkove si myslim, ze je to dost povedeny becko... ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008