Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

forsythia

Jak se na komedie dívám zřídkakdy, občas mi to sedne jak prdel na hrnec. Docela bych si přála, aby na mém vlastním pohřbu bylo takhle rušno. A pevně doufám, že se budu vznášet nad hlavami všech zúčastněných a nebudu se muset obávat o svou bránici. ()

Mitzi

Britský humor v té nejčistší formě :-) Po prvním shlédnutí 95% a po druhém ještě lepší ;-) Od prvních titulků až po zkurvenou zelenou se žádný škodolibec nemůže chviličku nudit... ()

Radiq

Komedie, ve které mohlo být dvakrát tolik humoru. Jako nejepší využití potenciálu postavy podle mě využil malej Peter Dinklage, jehož výraz sjetce (né světce!) byl dokonalou ukázkou šílenství. Naopak takovej Alan Tudyk si s tím mohl trochu víc pohrát. Ostatní byli normální průměr, mezi kterým mě zaujal hlavně Andy Nyman, i když nevím čím. Rozhodně je to film, kterej stojí za zkouknutí, ale většinou je to spíš k pousmání, než ke smíchu. ()

3n3my

Tak takto to dopadne keď sa spojí čierny a britský humor s dobrým námetom, ktorý sa skvele zrežíruje a dobre zahrá. Škoda že sa teraz podobných komédií netočí viac. Pri tejto som sa výborne bavil, správanie postáv mi prišlo reálne, neopozeraní herci, moja slabosť pre britský humor = preto nemôžem inak ako 5*. ()

misulka03

už jsem viděla několik filmů na podobné téma - pohřeb, ale žádný z nich mě tolik nerozesmál jako tento. Skvělé. ()

okkac

Hodně dobrý britský filmový sitcom o jednom pohřbu, kdy vyplave na povrch tajemství, která by raději mělo zůstat pohřbené, a které se někteří účastníci pokusí opět pohřbít (skoro doslova). Skvělý Alan Tudyk. Škoda toho zbytečného fekálního vtipu. 8/10 ()

Scratt

Pohřby obvykle bývají velice smutné chvíle, ale v tomto případě je tomu právě naopak a zejména Alan Tudyk pod "valiem" je prostě super. Miluju černé komedie a u této jsem se opravdu dobře bavil. 85% ()

eisha3

U tohoto filmu se vždycky královsky pobavím! Gay lilipután, LSD převlečené za valium, naháč na střeše, zkrátka poctivý britský humor. ()

Vraccas

Svižný a zábavný britský, občas trochu černý, humor. Na pobavení je to úplně super. Žádná ztráta času. Doporučuji. ()

Doudis19

Rozjezdová, pozvolná představovačka nadmíru sympatických postav, následně rozpoutá komediální peklo v podobě neskutečně komických situací, které díky teplýmu liliputovi, LSD, posranýmu Strýčkovi (v CZ znění ho namluvil stejný člověk jako Dědu Simpsona :-D paráda) a dalším úsměvným věcem, které k pohřbům neodmyslitelně patří, z mysli jen tak nedostanete! Klasický pohřeb po anglicku.. ()

JimmyII

"Cokoliv se může pokazit, pokazí se" je heslem americké, leč humorem a prostředím totálně britské ulítlé komedie. Ještě teď mám pocit, že mám na ruce hovno a na střeše naháče. Fakt jsem se skvěle bavil u vtípků s polomrtvým homosexuálním liliputem, ztraceným "falešným" valiem a nadávájícím strýčkem Alfiem. To všechno podtrženo "real-time" dějem, kdy se vše odehrává na jednom pohřbu, díky čemuž film působí skutečně a obrovským charismatem Matthewa "pana Darcyho" MacFadyena. (Za zmínku stojí i Alan Tudyk a Peter Dinklage). Death at a Funeral sice není nic, co byste si hned pustili znova, rozhodně je to ale slušná, vtipná komedie na příjemný večer. ()

senor

Předvítadelné, málo vtipné a špatně napsané. Vcelku dobří herci nemají co hrát, žádná z postav nemá charakter, některé dialogy jsou směšné pouze tím jak jsou hloupé. Tohle rozhodně není britský humor. Nemilé překvapení. A ta úžasně pozitivní hudba mě fakta #&()^$. ()

DivX

Když zamícháte LSD, černý humor, pohřeb a pár talentovaných herců, vznikne vám tohle! Jedna z nejlepších černých komedií, které jsem viděl. Tahle nechutně ujetá komedie vás opravdu dostane do kolen! 90% (DĚJ ***** DRAMA ** VTIP ***** HERCI ****) IMDb.com: 7,3/10 ()

Jizni Tlapa

Kombinace "paklíčovského" homosexuála, delézajícího "Spuda" a zatoulané lahvičky s LSD?Ale proč ne. Pokud je jednoduchá dějová linka usazena do jednoduchého interiéru (rozuměj jednoho pokoje), podpořena zajimavě neznámým obsazením a peprným scénářem, pak lze za pomoci zajímavého hudebního doprovodu vykouzlit nadpůrměrnou komedii. Tady se to ve výsledku povedlo na 70%...na zbylých třicet chybělo dotažení scénáře(a nebo je černo/anglický humor nad moje síly)... ()

Goldenhair

Boží “screwball“ komedie, které jsou v posledních letech fakt nedostatkovým zbožím. Téhle navíc nechybí svéráznost, černý humor a vtípky, které se ovšem obejdou bez zbytečných vulgarit. Moje bránice dostala zabrat. Bloody hilarious! A Američané se můžou jít se svým remakem zahrabat. Tady hlavní hrdinové nemusí být černoši, v rakvi mít bělocha a nemusí si půjčovat Petera Dinklage, protože nikoho lepšího najít nemohli... ()

kinghome

Ne prostě to neni tak dobrý jako americkej remake! Pro mě dost přeceňovaná Britská černá komedie. Britové to uměj líp a to, že je větší prdel negrovskej remake je dost smutný. ()