Tomatáš

Akce od začátku do konce..Když už si člověk myslí, že to podstatné už film ukázal..přijde přeřazení na vyšší otáčky a začíná od píky a s mnohem lepší podívanou..Hodnotím za tři hvězdy..čtvrtá je za skutečný příběh, který opět dokládá, že politika a její nástroje jsou svinstvo.. ()

dANo

Scenáristi (Clement a La Frenais) na základe niekoľkých skutočných faktov (vysielačková lúpež v roku 1971, vraždy Gale Bensonovej a Davea Shilinga, informačného embarga na celú lúpež, života a obesenia Micheala X a taktiež kontroverzného života princeznej Margaret) dokázali vytvoriť naozaj zaujímavú špekuláciu o tom, ako to vtedy vlastne mohlo byť. Táto špekulácia je tak dobrá, že celý film nemá veľké trhliny a dej má tie správne grády, ktoré ešte okoreňujú zaujímaví herci svojimi výbornými hereckými výkonmi. Čistá práca je nadpriemerný krimi thriller, ktorý sa určite oplatí vidieť. ()

shantim

nadprůměrný akčňák, který je vlastně jak vloupačkovinou tak i politickým thrillerem. má výborné tempo a není chvilky, kdy by se mohl divák nudit. ()

zaseprd

Seděl jsem při sledování tohoto filmu mezi dvěma nejhezčíma a také nejvášnivějšíma holkama z Plzně. Obě dvě se shodly na tom, že můj kukuč se v zásadě neliší od drsňáského výrazu Jasona Stathama. Můžete hádat třikrát, jak vysoko asi vyletělo mé ego. Takže suma sumárum čtyři hvězdy krásné jako jsou krásné a svěží jejich hnědé oči. ()

Timak

Mně se to líbilo. Nebylo to tak na 4,5 * ale Statham je prostě klasa. Pěkný, svižný, má to hlavu a patu a ještě se člověk dozví jak je ta policejní práce "čistá". Mohla tam být víc nahataých zadků a bylo by to čistých 5 * ()

JohnSmith

Moc pěkná krimi v retro stylu, žádná bláznivá akce,notná dávka humoru a spousta zajímavých postaviček. Silně mi to připomínalo Ritchieho starší filmy. ()

Mihail123

Jason chladne každým novým filmom (dúfam že Kuriér 3 to aspoň trocha napraví). Prvá polovica sa tvári ako klasická vykrádačka banky (čo je dobré), druhá polovica zahrá na vážnejšiu strunu. Príliš priemerné krimi podľa "skutočných udalostí". ()

Danny F.

Taková normální, klasická kriminálka s drsným Jasonem Stathamem. Neshledal jsem v tomto filmu nic co by stálo za nadprůměr. Klasika žánru. 45% ()

zdenny

Kvalitní film o realizaci klasického, leč chytrého plánu, jak vyloupit banku. Háčkem ale není samotné vyloupení banky, jako spoluukořistění velmi tajných fotografií, které usvědčují královskou rodinu. Následné vyvlíkání se z této šlamastiky bylo ze strany postavy J. Stathama velice precizní. Navíc, když po něm šlo několik zainteresovaných skupin najednou. Pravdou ale je, že tento film svou atmosférou ve mně hlubší rýhu nezanechal, což mě velice mrzí, protože se jedná skutečně o kvalitní snímek. ()

Andreas83

Rychlí spád děje a dobře propracovaný scénář rychle odbourají nudu a to tak že zbude film plný akce , napětí a humoru! Jason Statham je čím dál lepší. ()

Ichabod

Další film o přepadení banky, které je zde poměrně i nudné.... Naštěstí pointa a důvod proč se na film mrknout se objeví až po cca čtyřiceti minutách, kdy se zjistí že vykradení právě té banky na Baker street nebyl nejlepší nápad a že je za tím vším něco víc a policie jsou ti kterých by se zloději měli bát nejméně. To mne vcelku chytnulo... trošku nepatřičná byla Stathamova akce v samotném závěru filmu, která se do tohoto filmu tak úplně nehodila, ale jinak slušný britský filmeček. ()

FrajerTom

Britská akční hvězda Jason Statham to rozjede příjemně stylově a celkem bezstarostně. V druhé půlce filmu ale napětí narůstá a z pohodové oddychovky se stává takové lehké drama.. Jediné čeho se dá litovat je, že tenhle film do rukou nedostal Guy Ritchie nebo Matthew Vaughn.. Jinak film šlape jak hodinky a nezastaví se ani na chvilku. 4 hvězdy. ()

Guzo

Nevím nakolik je The Bank Job opravdu inspirovaný skutečnými událostmi, ale převedení do filmu se opravdu povedlo. Jason Statham tu snad poprvé nehraje vyloženě akčního hrdinu, ale role opraváře aut a pak i zloděje mu opět sedne. Jsem zvědavej na jeho příští role.. ()

MI-380

Příjemné retro, kde klasická bankovní loupež je doplněna politickým motivem... tak to už tu bylo tisíckrát, ale naštěstí pro scénář i pro diváka se objeví dva další padouši, kteří zápletku pěkně zamíchají. Solidní nadprůměr...65%. ()

Roseinka

Moc dobře promyšlený film, až se mi nechce věřit, že je to podle skutečné události. Ten, co ho hrál Statham, tak musel být v reálu fakt génius, že se z toho dokázal takhle geniálně vymotat. A taky pěknej ubožák, vzhledem k tomu, co si myslím o lidech, co něco tak zlýho provedou svojí rodině. Každopádně Donaldson se tohoto tématu chopil se ctí a ve filmu nebyla žáná nudná chvíle, naopak mě to hodně bavilo. Hvězdu prostě musím ubrat z morálního hlediska, to prostě nepřekousnu. :D ()

Autogram

Tak nezmyselnú kriminálku s politickou zápletkou som už dlho nevidel. A účasť Davida Sucheta je sprznením detektíva Poirota a jeho logického myslenia, ktoré v tomto prípade bolo tvorcom úplne ukradnuté. Je tu snaha napodobniť niektoré legendárne filmy ako Dannyho jedenástka alebo Lúpež po taliansky, ale veľmi trápnym spôsobom. Dodatok o skutočných udalostiach spočíva podľa zaujímavostí asi len v tom, že niekde bola vykradnutá banka a v schránkach niečo bolo. Zvyšok je holý nezmysel. SPOILER: Partia neschopných zlodejíčkov vykráda banku pomocou vŕtacieho kladiva z podzemných priestorov vedľajšej predajne, nikomu to nevadí niekoľko dní, bankový sejf nie je nijako zabezpečený. Nemajú naponáhlo, objednajú si kurča, v najlepšom si aj pospia, dohadujú sa bežnou vysielačkou. Celé to riadi skorumpovaná tajná služba, skorumpovaní aj dobrí policajti sú rovnako neschopní ako partia krtkov a napriek odpočúvaniu vysielačky nič nezistia. K tomu všetkému ešte príbeh s hipisáckym černoškom a jeho drogovým pozadím. To všetko je zmiešané do nepožívateľného blivajzu na čele so Stathamom, doživotným kuriérom podľa slovenského celkom nezmyselného prekladu. ()