ploshulix

Hodně béčkový. Z festivalu, kde se sjíždí všechny pornohvězdy z USA a předvádí tam svoje vnady, aby z nich byli na větvi všichni okolo (a to i ostatní holky), se mi dělalo trochu na blití. Dvě hvězdičky dávám ale za celkem napínavé scény s piraňami a za neskutečně vtipný český překlad (aneb 17letá holka, která říká, že jde na muziku :D). Ukousnutý režisérův penis plavající ve vodě taky hodně pobavil... :D ()

animario

Pár efektivních digitálních splatter scén,erektivní nahý balet pod vodou s nejvíc sexy Kelly Brook, nejmíň 2 ohlodaný pornoherečky...a to všechno ve 3D. Ale mohlo to být i horší...a ve 2D. ()

greenlord

stezi 3*, je to taková krvavejsi oddechovka pro fanousky odhalenych koz a zravych ryb, popr. obojiho. jedno promitani mne bohate stacilo. ()

GOREGASM

Aja je nefalšovaný řezník a prvotřídní remaker. Francouzský talent ke všemu definuje nový žánr boobie-gorefest, protože kde jinde jste viděli takovou koncentraci řemeslně dokonale nasnímaných kočiček nahoře bez, viz umělecky pojaté podvodní radovánky, které následně Ajova nezkrotná představivost ohlodá "až na kost". Plážově uvolněná atmosféra se veze na sytém barevném spektru, kterým Aja svou Piraňu obdařil a to od krystalicky modrého moře až po potemnělé podmořské jeskyně. Je vidět, že studio dalo rejžovi po úspěchu s Hills Have Eyes velmi volnou ruku a Alex za směšných 24 mega řádí. 85% ()

Anduril

Tú jednu hviezdu dávam iba za dobrý nápad s trhlinou, momentom keď som sa zľakol a snahu, ale to je všetko pozitívne na tomto filme. Vadil mi klasický predvídateľný príbeh, hlúpe "vtipné" scény, úplne zbytočné nahé scény a sexuálny kontext. Cieľová skupina bola určite puberťáci (s IQ prci prci prcičky). Nikdy nikomu tento film nebudem odporúčať. Radšej dám ruku do ohňa, ako si to znova pozrieť. ()

JankaJBLK

Škoda tohto hororu - komédia, a mohlo to byť také dobré a vtipné:) Ale žiaľ nakoniec to bolo trápne až na zopár pekných krvavých scén:) Ale žiaľ tie to všetko nezachránia... ()

Rathalos

Alexandre Aja opat potvrdil,ze horory mu idu skvelo,zo zaciatku je to dost nuda,ale potom sa zacne masaker,ta scena,kde je utok hromadny bola perfektna,klobuk dole,parada a pirane boli dobre graficky zvladnute...:-) ()

domirovec

Krvavá lázeň plná nasraných rybiček, ale především hromad prdelí a koz. Proč ne, že jo? Mně se to líbilo. Ano, je to béčko, ale zábavné. Především podvodní záběry byly povedené, ovšem samotný gore také fakt nezklamal. Čtyři pěkné hvězdičky však nedávám z důvodu obrovského výskytu obnažených těl, nýbrž z důvodu pěkného gore, podvodních záběrů, dobrého výběru herců a samozřejmě z důvodu cool povedených piraní, ze kterých jde i přes jejich čas od času až moc počítačovou animaci respekt. 4/5 ()

figliar

Pred 13 rokmi som bol na filme v kine, dnes som ho videl znova a musím povedať, že hodnotenie meniť nebudem. Strašná hovadina. Jediné na čo sa dá pozerať je zopár pekných polonahých žien. Ale to proste nestačí. Tretiu šancu filmu určite nedám. ()

helraiser

Ať vezme Aja do ruky cokoliv tak to stojí za to. Tentokrát se pustil do ekohororu a v jeho rukách se ekohoror dostal do úplně jiné dimenze. V tomto případě se jedná opravdu o mega žravej ekohoror to se musí opravdu nechat. Tomu komu se zdálo, že se Aja v minulém filmu držel moc při zemi tak ten bude nyní skákat radostí. Má se jednat prý o remake, ale já to tak v žádném případě nevidím, jediné co mají tyto Piraně s předešlíma společného tak je název a tím to končí. Tyto piraně jsou mnohem žravější, větší a výborně vypadají to se prostě musí nechat. Aja rozjel opravdu krvavá rybí jatka jak se sluší a patří. Divák se nemá šanci ani vteřinu nudit buď kouká na samí pěkný ženský a nebo na mega nechutnou piraní žranici která nemá období. Aja opět dělá čest svému jménu a opět nám naservíroval pořádnou brutálně krvavou jízdu na kterou jen tak nezapomenete. No a nejlepší scéna? Naprosto jednoznačně ukouslej penis a piraní hraní s ním. Naprostá dokonalost. Kdyby takhle dopadaly všechny horory to by bylo na světě krásně. ()

Al44...

Začátek filmu je dost pozvolný a má nádech ne B-čkového, ale nejméně C-čkového filmu. Na obrazovce se do hlavní role dostanou nadržení teenageři, dívčí kozy a zadky. To je v podstatě téma, které se políná celým filmem. Nicméně pak se na scéně objeví opravdu hladové a prehistorické ryby, které tento snímek hodně okoření. A. Aja se opět nebojí na plátně ukázat brutalitu nejvyššího rázu - přitom se do toho snaží vměstnat i určitou originalitu. Surovost těchto scén je to, co z tohoto snímku dělá koukatelnou a zábavnou podívanou - vše ostatní stojí za zlámanou grešli (nelogičnost v jednání postav, kozoidní scénář). Nesympatičnost a hlavně blbost v jednání některých postav tohoto filmu mi nedávala jinou možnost než místy fandit hladovým rybám... ()

bif

Takže zaprvé Kelly Brook je Top. Zadruhé-tenhle film je tak stylová jízda, že vám to trhá hlasivky silou semtexu, krvavé scény prostě nemají chybu. Sakra já se skvěle bavil!! ()

Yancl

Aja je šílenec :) .. ale v dobrém slova smyslu. To, co přenesl na plátno, je perfektní remake známeho hororu. A i když by se zdálo, že chvílemi jsou záběry až moc drastické a detailní, ve finále plní účel na jedničku. Vždyť se jedná o horor, který má vylekat, vystrašit a v tomhle případě i způsobovat nevolno od žaludku. A tohle všechno se Ajovi povedlo, k tomu přimíchal cool prostředí, řadu nádhernych ženskych a v neposlední řadě, stovky zubatých rybiček. Jeden z nejlepších "jatkových" hororů poslední doby. [74%] ()

chemicquei odpad!

Američtí lidé mají kolikrát myšlení malého děcka, že? No tyvole, kravost jako sviňa. To byl zase zážitek... Jinak teda já o tom mluvim dost často, ale to 3D je celkově úplně na °)*/# A zvlášť to vynucený, přehnaný a nepovedený, přesně jako je tomu u tohohle filmu. ()

luccash

Na to, že to má 3D v názvu ho tam bylo poněkud málo. Ale na odreagování to nebylo špatné. Jen od toho člověk nesmí čekat něco víc. :) ()

posh.exe

3D jsem neviděla. Piraňa je takřka dokonalý film pro dnešní zpovykanou mládež - kombinuje atraktivní prvky všudypřítomných plastových prsou a litry neméně přirozené krve. Film jako takový stojí za hovno. ()