Tak tohle byl brutálni nářez, to mi nikdo nevymluví. Tohle jsem si opravdu užil a nemohl jsem tomu nic vytknout. Ty efekty ryb byly slabší, ale to chápu, protože to bylo ve velkých hejnech. Ale i přesto se to dá prominout, tyhle jatka stojí za zhlédnuti.(28.11.2010)

• ripo

... až príliš veľa silikónu, na môj vkus(29.8.2015)

Viděl jsem BLU RAY a musím uznat, že je to skvělý film. Opět pozitivně hodnotím obraz, barvy a zvuk. Co se týče obsahu, piraně jsou skvěle graficky vytvořeny. Navíc sympatické herecké obsazení. Dáváme filmu 100%(1.1.2011)

Sympatické a veľmi zábavné krvavé béčko + nádherná scéna pod vodou (každý poriadny chlap vie čo myslím :-) 7+/10(31.1.2011)

Fajnové béčko, které není ani tak o piraňách jako o pěkných holkách (které ty piraně nakonec sežerou) a hektolitrech krve. Aja dokazuje, že režisér si může plnit sny, ať už se pohybuje v jakémkoliv žánru. Navíc ten film funguje. Finální jatka nemají obdoby. Nebýt okatě digitálních rybiček v podstatě by nebylo co vytknout. Dokonce mě u jedné scény mrzelo, že jsem neviděl 3Dčko. No a Kelly Brook. Guilty pleasure jak vyšité.(12.11.2010)