Po pravde receno nevim, z ceho tu kazdej tak uchcava radosti. Kdyz dojde na horor s piranema, je to vzdycky pruser a jedina pochvala k tomuhle filmu je, ze to takovej pruser neni. Ale ze by to byl nakej uzasnej horor, to fakt ne. Problem totiz je, ze ty libovy jatka, kde se voda barvi krvi, vsude pobihaj lidi bez rukou a nohou, streva, kusy tel, prdele a buhvicojeste lita na vsechny strany, do toho nejaka usekla hlava nebo rozsekly telo, desitky mrtvol a zohavenejch, tak tahle libovka trva vseho vsudy 15 minut. Navic jak je spousta scen pod vodou, neni poradne nic videt a pirane jsou trikove dost hrozny. Ten zbytek vyplnuje neco, co by bohate stacilo na letni komedii, vsude tancujou zlity pubertaci, stovky sexy holek v mini plavkach ukazujou kozy a obcas i vic a do toho uchylackej porno reziser v podani dokonalyho O'Connella vysiluje a neustale se schani po nejakejch kozickach. Takze spis nez horor to proste vetsinu casu je naprosto pohodova podivana a ne ze by se na ty holky koukalo spatne, to ne, ale tesil jsem se na horor, to jsem moh rovnou pustit porno a videl bych toho vic.(7.10.2010)

Pokud hnedka začnu dojmem z 3D prostoru, musím uznat, že dopadl nad očekávání dobře. A určitě nejlépe ze všech trojrozměrných hororů, na kterých jsem měl tu možnost být. U Krvavého Valentýna i Nezvratného osudu mi tahle technologie přišla naprosto zbytečná, protože sem tam nějaký krumpáč zaražený v hlavě nebo létající šroubovák mě nějak neoslnily. U Piraně mělo pro mě 3D mnohem větší význam, protože na mě vypadávaly kozy a masožravé ryby útočily v mnohem kratších intervalech, než u výše zmiňovaných filmů, a to od začátku až do konce! V poslední třetině rozehraje Aja takové peklo, že to bulvy nestíhají. Takže pro mě ideální zábava. Český dabing mi ani nevadil, jen mi přišlo, že k nám dorazila Piraňa až takhle na podzim. Více v recenzi tady: http://www.studna.net/filmy/1831/(14.10.2010)

Viděna "2D" verze. Pokud jsem Ajův minulý snímek nazval nářezem, přemýšlím, jak nazvat Piraňu. Možná krvavá blbost, která udělá každému chlapovi radost (i když u jedné scény fakt nevím… :-)) a má rozumnou stopáž? Jo, krvavá cypovinka, to bude ono. Vlastně, ono je to jedno. Nazvěte si to, jak chcete, faktem ale zůstává, že Aja si upevňuje svou pozici krále hororů (nebo v tomto případě, krále masakrů). Jo, Aja v tom umí plavat… Vidět to v 3D, tak možná umřu štěstím nebo možná ne, kdo ví. Každopádně pochybuju, že letos uvidíte něco krvavějšího v našich kinech. Při hodnocení se držím slov, která tam pan režisér říká (dovedu si představit i Aju, jak tuhle větu zrovna u tohohle filmu pronáší): Lidi, netočíme tu drama, točíme tu porno. Takže já to nehodnotím jako drama, ale jako po… řádně krvavý snímek. Po druhé projekci to možná bude za plný počet, zatím tu nechám 80 % s tím, že přeci se mi ta Zrcadla líbila více. P. S. Kelly Brook je BOHYNĚ!(23.10.2010)

Nečekal jsem, že někdy uvidím svou oblíbenou pornohvězdu Giannu Michaels na velkém plátně a v 3D.(1.10.2010)

Piraně, kozy a 3D. Co víc si přát? Fakt je, že 3D mě oproti třeba poslednímu Resident Evilu zklamalo. Další dvě ingredience však neměly chybu. 70% Nahoru zaokrouhluju za tu hrdou pokleslost. Jen tak dál, Alexandre! P.S. Jo a Elisabeth Shue je i přes svůj věk pořád hodně sexy.(7.10.2010)

• - Alexandre Aja plánoval obsadit do role kapitánů, kteří by dávali bezpečnostní rady mladým, režiséry původních dvou filmů Joea Danteho (první díl z roku 1978) a Jamese Camerona (druhý díl z roku 1981). Dante byl pro, ale Cameron řekl, že na natáčení nemá čas. (darek kartac)

• - Ve filmu bylo použito přes 1100 lodí. (KucC)

• - S natáčením filmu se mělo dle původních plánů začít již koncem roku 2008. Došlo ale ke zpoždění a práce na filmu odstartovaly až v březnu roku 2009. Důvodem byla podle tvůrců velikost projektu, snaha o co nejlepší provedení a náročné přípravné práce spojené s 3D formátem, ve kterém byl film uveden. (darek kartac)