Nečekal jsem, že někdy uvidím svou oblíbenou pornohvězdu Giannu Michaels na velkém plátně a v 3D.(1.10.2010)

Koukatelnější film o piraňích neexistuje... drsná, zábavná, stylová a dokonce napínavá podívaná, kterou nedoporučuji lidem se slabým žaludkem. Mé hodnocení 4 hvězdičky...(17.9.2010)

Chci se tam vrátit! Ne na nudnou kýčovitou Pandoru, vy pitomci, ale na to jezero se surreálným permanentním megamejdanem slečen v bikinách! Celá POBŘEŽNÍ HLÍDKA najednou působí jen jako trajler na první půlku tohohle bijáku, po které se rozjedou památná, nečekaně masivní, nápaditá a nepříjemná jatka, kde jedna chuťovka střídá druhou (mým favoritem jsou vlasy namotané do lodního šroubu). A která mi kazila jen hrozná černobílost postav, navíc odcházejících ze scény podle na vteřinu přesně odhadnutelného harmonogramu. Tolik jsem si přál, aby v tom člunu, co zmasakruje asi 50 lidí neseděl nějaký anonymní hajzl, ale Elizabeth Shue (gratuluju k působivému comebacku) spěchající přes mrtvoly zachránit své děti. Snad příště, protože Aja, jehož filmy mě přes zajímavé momenty do teď vždy smrtelně nudily, má od včerejška mou plnou důvěru.(12.10.2010)

Scénář 1D, kozy 3D. Ving Rhames. Brokovnice. Christopher Lloyd jako vědec. Eli Roth na sra*ky. Gore masakr motorovým člunem. Nevím, co si od filmu s názvem Piraňa 3D přát víc!(26.3.2011)

Viděl jsem BLU RAY a musím uznat, že je to skvělý film. Opět pozitivně hodnotím obraz, barvy a zvuk. Co se týče obsahu, piraně jsou skvěle graficky vytvořeny. Navíc sympatické herecké obsazení. Dáváme filmu 100%(1.1.2011)