pavlikv

Na mě někdy až moc drsné ale i tak de v tomto žánru o nadprůměr který je potřeba ocenit. 65%. ROZPOČET $24 million II Tržby USA $25,003,155 I TRŽBY CELOSVĚTOVĚ $79,779,869 ()

Eraserhead

Nikdo neumí zacházet s krví tak jako Aja. Po průměrných Zrcadlech se opět vrátil tam, kde ho mám nejradši. První polovinu se toho moc neděje, ale to naplno vynahrazuje závěrečný megamasakr. A nezapomeňte, toto byly jen mláďata a už jsem zaslechl cosi o pokračování :-) ()

Rssa

Lehce zábavná kravina plná krásných lidí, cecků, ukousnutých penisů, krve, kostí, masa, šlach...prostě spousta věcí, které v televizi neuvidíte. Zaobaleno do nejklasičtějšího kliše katastrofických/zvířecích filmů to dává jen průměrnou zábavu s minimální životností do dalších dnů. Možná kdybych to viděl ve 3D, tak to na mě zapůsobí asi více (i více nechutněji), takhle to vyšumělo. 55 % ()

cab

Masochtive rybky vs polonaha tela nactiletych. Je videt, ze stab si nataceni hodne uzival a cast nadseni se podarila prevest i na mne jako divaka. Pekne zenske, klipovy rychly strih doplneny o hudbu nynejsi generace, slusna jatka, kratka stopaz. Suma sumarum 50% ()

Holina

Tak tahle Piraňa má stejně debilní příběh jako jakákoliv jiná, ale nepostrádá humor, napětí a hektolitry krve. Protože to točil Aja, je tady i pár hodně vostrejch momentů (rozpůlení ocelovým lanem, uražení hlavy motorovým člunem, svlékání z kůže lodním šroubem, něco nedojezených končetin, nebo penis). Režisér věnoval hodně práce detailním záběrům požírání obětí, no prostě hardcore. Jsou tu jen dvě vady. Jedna je, že film je točen pro 3D (a věřím, že ve 3D je to pecka), tudíž v klasické neprostorové podobě působí triky poněkud blbě a uměle. A druhá vada je Eli Roth, který tu je sice jen asi na 2 minuty, ale coby přísírka mi opět kazí náladu. Na druhou stranu se dalo očekávat, že ho tu najdem, když je film plný nahotinek a v obsazení se najde i pár pornohereček (Ashlynn Broke, Riley Steele...). ZAJÍMAVOSTI: Jedná se o třetí film s názvem Piraňa, ale není to pokračování předchozích dvou, přesto se v názvu trojka objevuje coby označení 3D. Je to třetí remake hororu, který Alexandre Aja natočil (předtím Hills Have Eyes a Zrcadla). Produkce spotřebovala na natáčení 75000 galonů falešné krve. ()

dopita

Film postrádající jakoukoli originalitu (kromě pár jednotlivostí), plný klišé se kterými režisér Alexandre Aja neumí pracovat. Samozřejmě je to béčko jak hrom, takže nikdo nemůže chtít, aby scénář nebyl pitomej a aby herci hráli dobře (a měli co hrát). Jenže i béčka můžou bejt zábavný a klidně i pětihvězdičkový. Jenže tohle není ten případ. Je to jednoduchej a hlavně nudnej film. Alexandre Aja je hovno režisér, akční scény jsou o ničem, napínavý scény taktéž. Takže jediný co by mu tak trochu šlo, jsou krvavý jatka, kdy se hejno piraní rozhodne sežrat všechny komparzisty. To se mu podařilo opentlit několika zvlášť pěkně krvavýma scénama, ale mohlo jich být víc, plus to chtělo víc humoru, černýho humoru (policajt střílející piraně by se mohl netrefit a někoho střelit do ksichtu, utrousivší něco jako "kurva vedle", nebo tak něco...). ()

Ripley

Když jsem poprvé četl,že se bude točit nová Piraňa a navíc opět ve 3D(teď se ksichtím),řekl jsem si proboha proč!(stejně jako po shlédnutí traileru k Šmoulům 3D).Nyní po shlédnutí naštěstí nebudu volat Aja jaj,ale Ajo trefil jsi se do černého respektive do červeného.Jde o velmi zručně natočenou žánrovku,kterou si zřejmě puritáni a intelektuálové znovu a ani poprvé nepustí.Nejsem ani p. ani i.,tudíž jsem si tento film,který mě ani vteřinku nenudil užil.Nic tu nechybí a nepřebývá. Máme tu (ve zkratce)povedené CGI piraně,sexy herečky a komparzistky(ošklivku ve filmu opravdu nenajdete ani s dalekohledem),perfektní vodní vír,Dreyfusse,Liz Shue,Lloyda,Rhamese,bikiny,ňadra,nohy,ruce,torza,kosti,bulvy,galony krve a PP-penis potapěč. Zvláštní poděkování:děkuji rejžovi za to co provedl Eli Rothovi...zasloužil si to(za Hostel). ()

matias32

Alexandre Aja si povedal, že v jednoduchosti je krása a natočil plytký "kozatý" krvák, ktorý prekvapivo funguje.:) ()

pipapaja

Takový velice krvavý horůrek který si dělá srandu sám ze sebe je docela zábavný, ale stačí Vám ho vidět jen jednou. Jako v každém takovémto hororu je tu mraky kozatejch holek (což pro mne mínus rozhodně není) které jsou samozřejmě jen maso na špejli a jeden takový jouda který joudou zůstane. Nic extra ale na jedno zhlédnutí docela zábavné a věděli jste že piraňám nechutnají penisy já teda ne. ()

jakeer odpad!

Niečo absolútne strašné. Bol som na to v kine, s 50% zľavou, a ajtak sú tie 3 € najhoršie investovanými peniazmi v mojom živote. ()

eagle-eye

Hory mají oči zůstavají nepřekonány, dokonce mi přijde, že úroveň Ajových filmů rapidně klesá, což je škoda, protože potenciál je v něm velký...:-( Jedna hvězda i právě pro to, že o5 nenaplnil moje očekávání...:-( Sice se to ve filmu hemží nádhernými babami, ale zkrátka na mě toho bylo málo, sekyrková polivka...:-( ()

AdamesWWE

[5/10] Priemerne spracovaný pokus o remake slávneho hororu, to je Piraňa 3D. Pozerať sa 88 minút nato, ako režisér Alexandre Aja tlačí na pílu a ukazuje divákom hororové scény, ktoré nemajú žiadne tempo a logický význam, je nudné. Je tu veľa hluchých miest a dialógy medzi hercami sú otrasné. Ešte viac dojem zhoršuje český dabing. Možno si fanúšikovia hororov prídu na svoje. V hororových scénach je brutalita nevýdaných rozmerov, totálny masaker, odhryznutie časti teľa človeka pyranou a človek žije dalej, neviem, či sa nad tým mám smiať alebo plakať. Je zaujímavé, kam dokáže režisér Aja v rámci žánru zájsť. Zachádza do veľkej bruality, na ktorú sa dá pozerať aj ked´ je chyby ako viditeľne digitálna krv a dalšie veci kazia tiež dojem, dobre, ale čo z toho, ked film nemá aspoň nejaký základ?Ale na jedno pozretie je to ideálna vyvraždovačka :) ()

POciSEM

Teda rikal sem si co to bude za slataninu ale Pan Aja jeste neni tak uplne zkazenej bezzubym Hollywoodem a zvlada dat do filmu dost stavicky. Velice originalni pribeh obalenej v krvavy poleve by aspiroval na shit roku kdyby to nebyla takova prdel. Chvily si musi clovek pockat nez kozy ustoupi mlynku na maso ale kdyz se to rozjede tak je to mazec. Navic triky (krome masozravych potvurek) maji svoji nepopiratelnou kvalitu a ta krev .....muck,radost se na to koukat. Pan Aja pro me zustava poslednim mohykanem v cim dal vic zahnivajicim zanru kterym se horor za poslednich 10 let stal a kdyz nebude nasledovat toho paznehta Nispela tak se od nej jeste par dobrych filmiku dockame. Byl sem spokojen ()

F.W.Colqhoun

K dývku jsem dostal sadu 3D brýlí. Co může bejt na rybách tak spektakulárního, že bych měl čumět ve 3D? Po prvním záběru na kozy jsem už seděl v křesle proti televizi s papírovými brýlemi usazenými pevně na nose. Ryby totiž stojí za hovnajs, jako celá CGI, ale o to může jít jen velmi naivnímu divákovi. Odborník vychutnává camp ...a ty kozy. Žádný takový ty záběry na prsa uhnízděný v molitanem vycpaných, až ke krku napasovaných podprsenkách, ale opravdový [i falešný] cecky vytažený režisérským pokynem na světlo bóží. Kozy ve vodě, side-boobs, down-boobs, kozy ve vzduchu [paraglide], kozy třoucí se o kozy. Žádný malý, minimálně střední. Jestli se Vám zdá, že věnuji v komentáři pozornost jen jedné z nepodstatných složek, vězte, že kozy neslezou z plátna. A hrají na Oskara. Nicméně film je hlavně fantastická legrace. Hned na začátku se zasmějeme krátkému výkonu Richarda Dreyfusse, pobrukujícího si Show Me The Way To Go Home, a jste-li natolik zralými diváky, že vám je nepřetržitě jasné, že v tom filmu nikoho nikdo na kost neohlodal a lze se smát všem těm šíleným nápadům jako boj proti piraním brokovnicí resp. rotorem motorového člunu a ryby se prokousávají masem na silikonové implantáty, pocit, že je to blbost, Vaši schopnost užívat si ničím nebržděnou jízdu neochromí - s tím do toho jdete. Čirá zábava. ()

LittleMonste

Animace masožravých rybek je příšerná(připomíná mi to Nezvratný osud 5), ale největší kravina je scénka hned na začátku, kdy starý rybář hodí do moře láhev a ta vyvolá zemětřesení z kterého následně vyplavou „hrdinky“ filmu. Laciný, laciný horor plný erotiky a nadávek(a filmy tohohle typu opravdu nemusím..) Jediným plusem je krev… za poslední roky je to pro mě horor, kde teklo nejvíc krve, masakr na pláži jsem si opravdu užíval plnými doušky a žasl nad nápady filmařů. Čekal jsem horor plný krve, to jsem dostal, ale herci byli vysloveně protivní. Atmosféra nulová. (30%) ()

Paity

Skutečná ptákovina, která si zaslouží veliké opovržení, že vůbec vznikla. Dvě hvězdy ale prostě musím dát čistě za animátorskou práci, chlapci od IT odvedli kus poctivé práce, a kus hvězdy také za scénu s potápěčem, který zapálí na dně světlici. ()

HArna odpad!

Tohle nění béčko,to je zedko! Naprostá prasečina a kravovina v jednom.TUPOST,která bolí.Jak někdo může natočit takovou sračku???-10% ()

Hanys_

Aja asi tušil, že tady jeho horrorové trademarky moc nezaberou a tak nám naservíroval hlavně prvotřídní zábavu plnou kozatých slečen a roztomilých digitálních rybiček. Útok piraní na omladinu v zátoce byl prvotřídní. 8/10 ()

Bety88

První půlku filmu jsem se strašně nudila. Dívat se na spoře oděné slečny, které se natřásají a předvádějí svoje silikonové přednosti mě fakt neba, ale když se objevily piraňky, začalo to být vcelku zábavné. O intelektuálním kvocientu všech postav radši pomlčím. Takže dobře piraňky, že jste je sežraly, chovali se jak tupouni. ()