bartias

Piraňa je i bez 3D naprosto šílenými ale zábavnými orgiemi, které útočí na základní pudy. Začátek se dokonce snaží být napínavý. Je to ten film, u kterého se několikrát křičí "Fuj!" i "Hurá!" - někdy najednou. Krev, kozy a rock'n'roll! ()

Sabrewulf

"Pěkné kozy". -""Dík." .............. -"Mému bráchovi se taky líbí kozy".... Už při tomto dialogu mi začlo něco smrdět. A oprávněně. Aja obrátil o 180 a namísto přirozeně a reálně (v rámci hororů samozřejmě!!!) vyhlížejícíh Hor nám naservíroval sračku na zakázku. Tedy umělohmotnou teenkozycool vyvražďovačku, kde je všechno nechutně prvoplánovité ve stylu - americkým teenagerům se to bude líbit a posypou se penízky. Otázka je, jestli je to čistě práce producentů, nebo Aji samotného. Každopádně z vyšpulených zadků a umělých koz jsem už opravdu vyrostl a horor postavený jen na gore, nahotinkách a seznamu snad všech hororových klišé, co existují, mi ke spokojenosti nestačí. Jak někdo může proboha v roce 2010 na začátku filmu přijít drze s takovou scénou, kde se hlavní hrdinka natahuje pro loďku (kamera zpoza vodní hladiny), jakože se o ni máme bát, když i ten nejretardovanější retard prostě bude vědět, že se jí nic nestane? Z některých scén mi bylo opravdu špatně od žaludku, ale ne z těch gore, nýbrž např. z takové, ve které hrdinný američan nasedne na člun a střílí piraně z brokovnice, nebo jak hrdinná policistka sejme piraňu policejním taserem. Také nechápu podtitulek 3D, mělo tam být spíš Piranha Baywatch, stačilo vidět pláže plné modelů a modelek (originál Pirani měli alespoň staré, mladé, tlusté, tenké plavce... a to se cení). Gore mohlo být super, kdyby bylo v jiném filmu (přepůlení ocelákem by nebylo super nikde, postrádalo fyzické zákony a zasmrádlo nepovedeným CGI). ()

abenino

Tohle byl pro mě jeden z největších a naprosto nekontrolovatelných masakrů, které jsem kdy viděl. Totální úlet. WOW !!! ()

sir-dave

Stifler by to shrnul svými věhlasnými slovy: Baby a kozy, cecky a vemena, to bude ku*evská paráda. Do toho všeho rozežraná ohlodaná těla, na cucky roztrhané vnitřnosti za zvuku vypalovačky Bring the Noise od Benny Bennasiho. Aja potrvdil další řežbu, jaká se od něj očekává. Pěkná trubka, dík, pěkné dudy, dík. ()

tom88

Ajaov najslabší film, ale na druhej strane ma pobavil najviac. Som rád, že si uvedomil akú kravinu točí a že si tým pádom z toho robí prdel. Na krvavých scénach som sa nasmial viac, ako na niektorých komédiach. V deji sú samozrejme obrovské diery, maximálna zhovadilosť, no má to štýl. Krvi bolo teda požehnane, zábavy tiež. Herci nehrali nič, kamera fajn, efekty slabučké, 3D som nevidel a ani mi to nechýba. Túto blbinu a úlet si niekedy rád pozriem znova. 65% ()

panMartin

Fakt béčková ptákovina u které jsem se náramně bavil. Jednoduchý hororový film převážné komedií. Ve filmu jsou buď kozatý ženský v plavkách který ještě k tomu vystrkují prdelky, nebo připlavou piraňhe někoho sežerou a zase odplavou. ()

Nivenx

Alexandre Aja je rozhodně hororový maniak jak má být. Klasický příběh a klasický scénář, kdy vlastně v danném žánru nemá konkurenci díky dobrým hercům s vynikajícím zpracováním. Prostě jen kozy, kozy, krev a po celou stopáž filmu se nato velice dobře kouká a konec rozhodně byl naprosto bezchybný. Já si osobně myslím, že lépe už to ani natočit nešlo. I přesto, že jde o horor se zvířaty, tak tohle jsem si vážně užil. 70%. ()

JaT

velké zklamání-trailer sliboval dost, ale po shlédnutí jsem byl z filmu hodně zklamán. u charakteristiky filmu bych nechal jen komedie, horor to v žádném případě není... ()

Doudis19

Viděl jsem všechny Saw, oba Hostely, Nezvratný osudy i třeba legendární Braindead. A můžu říct, kam se hrabou na masakr, kterej rozpoutal Aja na plážích jezera Victoria. Vedle něho je Normandská pláž z Vojína Ryana, místo pro rodinou dovolenou. Gore efekty snad nemohly bejt realnější, což se ovšem nedá říct o samotnejch rybkách na kterých si tvůrci mohli dát opravdu o vela víc záležet. Jinak se jedná o očividně s radostí všech zůčastněných stvořenej horor, jehož největší předností je ona pozoruhodná brutalita a taky fakt že mít provařenej obličej v Piraních na přežití nestačí. Klokan Jack by mohl povídat :-D. Na druhou stranu, oběti slouží opravdu jen jako potrava a jejich tupost nezná hranic. Výsledek je celkem slušná zábava, co dokáže vyvolat jak erekci, tak dávící reflex. Čtvrtá hvězda za odvahu a jako příslib do pokračování. ()

Cedr

Na mainstreamový horor slušné gore odlehčené typicky béčkovým humorem a pěknou porcí nahoty. Pár zajímavých cameo pro... ehm... fajnšmekry. Alexandre Aja by zvládl i serióznější horor. Toto neurazí ani ale nenadchne. Áčko mezi béčky. ()

P@3ck

Hrozny film, ani neviem popisat co sa mi tam viac nepacilo... Jedna hviezdicka je asi len koli tym peknym hereckam, ale inak hroza. Hodne nerealne v ramci moznosti a to mam velku fantaziu. Scenar 0 bodov. ()

dan.pacino

No tomu se řiká totální blbina. Kozy a dudy, cecky a vemena, jak by řekl Steve Stifler nemůžou zachránit tak blbej film. Z pohledu hororu je to strašný a z pohledu komedie je to na ty dvě hvězdy. Jednu za toto naprosto zbytečné dílo. ()

st.jim

Znáte to...cibule, pistole, cibule, pistole. Tak tady je to piraňe, kozy, piraně, kozy. A musím říct, že ten český dabing byl děsivější, než ty samotné rybičky. :-) ()

Wall-E

Konečně natočil po dlouhé době Remake schopný režisér. Aja na to byl ten pravý a vznikla neuvěřitelně krvavá chuťovka. Na nic si nehrající a v tak rychlém tempu jedoucí podívaná, že divák neví čí je... Všechno co jste do posud viděli je zde v mnohem větší míře a nechybí vtip a pěkný holky. Hektolitry krve, hromady okousaného lidského masa a všechno detailně v celé své kráse. Jestli jít na nějaký letošní krvák do kina tak jedině PIRANHA! ()

žvanimírek

Na začátku klasická americká idylka, jedna velká letní párty, na který nesmí chybět moře chlastu, hudby, velkejch koz a hroznýho vožírání. A jak už to tak bejvá, tak po užasném, bezstarostném žití (paření) musí přijít určitý vystřízlivění....a to ted' přišlo v podobě masožravejch rybiček z pravěku. Jo, proč ne, celkem jsem se bavil. Koneckonců aby ne, když je v každým záběru moře kozatejch bab...... ()

Honzíno

Totální kravina, ze začátku navíc pomalá, na konci se ale rozjede k celkem slušnému mini-gore festiválku. Čímže se stává jednoduše zábavnou. Prostě tuna krve a kusů těl a spoře oděných dívek (i chlapců - kusů chlapců :))) ). Zatím věci, které přispívají k dobru. Jenže ty zas kazí tuna klišé a já si myslím, že až na takovou dávku hovadin je Aji škoda. Půlku třetí hvězdičky přihazuji za hóódně vyvedených závěrečných deset vteřin._Ne, je to demence. ()

miguel_111

Kozy, zadky a húf malých/veľkých rybičiek s nemalým apetítom. Síce najslabší doterajší film nadaného hororového režiséra Alexandra Aju. Potešilo, pobavilo, ale neurazilo. Pre mňa 60% ()

JimmyII

Aja je mistr braku a Piraňu dotáhl k dokonalosti - je to jeho zatím nejlepší film, protože přesně naplňuje žánrové parametry a překonává originál o několik námořních mil. ()