Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

10Domik10

Nočná scéna s klaunom, ktorá je v úvodnej časti filmu je jediným poriadnym a strachnaháňajúcim momentom, zbytok sa blíži ku klasickému béčkovému podpriemeru. ()

Wann

Ono tady v tomhle filmu je to tak napůl. 1. a 2. příběh jsou jakž takž přijatelný ale ten 3. je pořádná píčovina. Nemůžu přes to říct, že bych alepsoň na chviličku neměl špatnej pocit... nesnášim klauny. ()

John80

Hororové príbehy, ktoré sa premietajú s 3 kamarátkami zo školy, ktoré sa dlho nevideli a pomedzi to vrazdiaci maniak 2* ()

Miagy

3* za scenu s klaunom a za zašitie v posteli. Jedna ma pomerne vydesila a druhá pobavila. PLUS: klauni - hororova klasika, niektoré scény boli pomerne napäté - uvod, MINUS: zbytočne rozdelenie filmu,,,predvídateľnosť deja a chovania postáv ()

Megynka

Tak tohle se mi líbilo :) sice jsem si v první polovině říkala, že to asi budou nějaké příběhy, ale potom pochopíte proč. Scéna s klaunem byla naprosto úžasná, při ní jsem se dokonce i trochu bála ... takže za mě super ;) ()

solaco

V prvej polovici celkom pekne natočené, keď sledujeme osudy troch slečien. Shelby sa spolu s priateľom zapletú na diaľnici do zvláštnej kolóny aut. Tabitha pri strážení detí prežije strašidelnú noc s klaunom a Lisa hľadá svoju stratenú spolubývajúcu v opustenom penzióne. No v druhej polovici to ide trošku z kopca akoby tvorcovia nevedeli čo urobia ďalej a škoda nevyužitého potenciálu zápornej postavy. Moje hodnotenie je tak 2,5. No za toho klauna prižmurujem obe oči a dávam tri. ()

Cortesz

Ze začátku to vypadala docela nadějně. Vypadalo to, že půjde o několik krátkých povídek, ovšem po dvou prvních příbězích to začalo na sebe nějak navazovat a tím si tento film sám sobě podepsal ortel. Hlavní nevýhodou je, že tento stupidní snímek postrádá logiku a posledních 15 minut filmu je naprostá katastrofa. Myšlenka to byla sice zajímavá, ale zpracování po režisérské tak především scénáristické stránce naprosto na nulové úrovni. ()

Boudyy

Úvod je velmi povedený, příjemně navnadí do dalšího děje, který však postupem času začne ztrácet na zajímavosti (jak scénaristickými kiksy, tak předvidatelností) a už se jen klasicky čeká na to očekávané vyvrcholení bez spádu, razance a zajímavosti. Opravdu, Jake Wade Wall se moc nevytáhl, dle toho, jaké měl film ambice, se dalo čekat něco mnohem zajímavějšího. Takhle je z toho jen další podprůměrný film, který bych bez onoho dobrého začátku asi hodil někam, však víte. ()

intro

Ani pořádně nevím co k tomuhle filmu napsat. Amusement je totiž takový podivný horůrek. Doopravdy nevím. Dávám nakonec 50%. Někomu to třeba sedne. ()

Brano

Veľmi slabý horor, ktorý ma v niektorých momentoch skôr pobavil. Príbeh jednoduchý a nezaujímavý, ktorý je prepojený a zobrazuje nám osudy viacerých postáv. Takisto amatérske herecké výkony a scenár. Konanie hlavných postáv bolo väčšinou stupídne. ()

Pitryx

Mi se ti líbilo, už proto, že to vypadalo povídkově. Společný fakt se objeví vlastně až ke konci snímku, kde jsem se trochu ztratil. Druhá část příběhu s klaunem je dost nudná, třetí ujde, ale první je podle mého názoru nej. Masky dobré, ale málo. Prostě, dá se na to dívat. *** a půl!!!!!!! ()

Mamlas

Začátek jakž takž nadějný, bohužel zbytek byla už jen taková spatlaná blbá teatrální maškaráda. (12%) ()

oliveros

A opäť psychopat majúci svoj dôvod na pomstu. Opäť zopár prevlekov ale tentokrát aj tri kapitoly a ich záverečné stmelenie. Nebyť druhej kapitoly s prevlekom klauna, asi hodnotenie výrazne znížim. Výborne scény so šašom ako výsledok dobrej kamerovej práce. Presne to som mal rád na Dead Silence a presne to sa mi páčilo aj v Amusement. Škoda, že sa film v tomto smere neudržal, pretože tretiu kapitolu privádza jej prevedenie k zbytočnosti. Nemožno filmu vytknúť momentovú nápadistosť ale ani prevažujúci štandard. To je však pri tomto žánri povzbudivé. Krásne, čisté tri hviezdy. ()

markettka

A tak..čekala jsem něco horšího:)1. příběh mě nakopl, jakože to bude fakt dobrý, ale ten zbytek.. Neskutečně mi na hororech vadí, když do vraha vystřílí celý zásobník a on si vesele poskakuje dál. V tomto případě to byl vrahův pád z obrovské výšky, který způsobil jen to, že pak nahoru nelezl po schodech, ale jel výtahem.. Jinak vcelku dobrý:) Na mém bubumetru ***. ()

honzic

Námět zajímavý, scénáristicky a režijně je to však zcela nezvládnutý film. Naprosto nelogicky sestříhané pasáže, zmatené návaznosti, nepřesvědčivé herecké výkony a nedostatečně zvládnuté děsivé scény, strach z toho opravdu moc nebyl. Ve výsledku je to tak značně nepovedený film, který mohl mít přitom poměrně dobrý potenciál. Škoda. Jen kurziozity a výpravu použité ve filmu stojí za dobré zhodnocení, což však nestačí. Hodnocení: 30 % ()

CrazymanM

Špatnej film,kterej měl dost přiblblej scénář,herci taky nic moc,vychází mi z toho podprůměr.Dvě hvězdičky pouze proto,že se tvůrcům podařilo navodit určitou atmosféru a napětí,že jsem neusnul,i když jsem byl hodně unavenej a zvládl to celý!P.S. Slyšel jsem už hodně lepších a brutálnějších smíchů,než měl ten dement v tomhle dílku!!! ()

darebacek

Po shlédnutí prvního příběhu o Shelby jsem si myslel, že de pouze o pár příběhů, něco styl, Příběhů Alfreda Hitchcocka, ale ke konci druhého příběhu mi pomalu začlo docházet, že to má nějakou spojitost a byl jsem mile překvapený, vynikající dabing smíchu vraha, zajímavé překvapující situace až dost mrazivé, konec trošku prazvláštní, místnosti, v kterých se konaly závěrečné scény byly dost velké na to, aby se vlezly do jedné malé chatičky. 70 % ()

Lajty

To bylo utrpení...bohužel. Jediné co za něco stálo, byl ten klaun. Ten byl docela strašidelný, ale jinak zbytek totální utrpení... ()