Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

dawe04

Bez průtahů, je to blbé, nudné a divné. Tři příběhy, z nichž zajímavý a alespoň trochu strašidelný je ten s klaunem (ale jen proto, že pracuje s osvědčenými rekvizitami a těží z mého panického strachu z hnusně nalíčených potvor), které mají mít něco společného. Jenže ono šokující protnutí dějových linií z části nedává smysl (viz všechny scény s psychiatričkou) a z části je jednoduše stupidní (od motivace vrahouna přes jeho způsob likvidace obětí). ()

Dubro

„Lepidla a tmely Pattex od firmy Henkel ČR jsou určeny pro nejrůznější domácí opravy, ale i pro profesionály ve stavebnictví.“ Škoda, že to nelepí samoúčelné príbehy, možno by to Simpsonovi pomohlo. Takto na film človek škúli ako žaba z prachu a na tenké vlákno, ktoré spojuje prvé tri časti, si treba najať súkromného detektíva alebo vešticu. Rozpačitý vodojem na konci filmu nezachráni ani poctivá robota. (Ani titulky, Jakube). Tak do trojky. ()

Valsadora

Podle mě povedený horor , až možná na ne příliš vyvážené 3 příběhy. Mě osobně se nejvíc líbil druhý příběh v čele s klaunem. Já mít takového klauna doma tak se s prominutím po**** :-) ()

HappySmile

I když člověk často věděl, co bude zrovna následovat, bylo tady i několik překvapivých momentů a napětí tady rozhodně nechybělo. Nejdřív jsem si myslela, že snad půjde o soubor několika hororových povídek, nakonec se ale ukázalo, že spolu tyto příběhy souvisí, nicméně scénaristicky to bylo hodně děravé a pospojování v jeden celek se moc nezdařilo... I tak ale nelituju, hororová atmosféra stála za to. ()

SallyZen

Tento film nedoporučuju lidem, trpícím coulrofobií. Jelikož u druhého příběhu zamrazilo i mě. Ostatně byl to nejlepší příběh z těch tří. Ostatní nebyli tak zábavné a atmosféru jsem fakt cítil jen u toho druhého příběhu. Hlavně za něj dávám dvě hvězdy. 40% ()

Martin741

Tri rozne pribehy, na tomto vystaval reziser John Simpson tento hororovy film. Z toho dva pribehy boli nudne az strach, akurat ten treti - dievca ma stravit noc s dvoma detmi a zacne ich nahanat klaun - trochu posunul film do priemeru. 51 % ()

peiton

POZOR SPOILER! Na začiatku a s postupom času sa pozeráme na 3 minipríbehy/3 diely skladačky, ktoré zdanlivo podčiarkujem ZDANLIVO nijak spolu nesúvisia, no na ich konci tvoria jednu perfektnú mozaiku.KONIEC SPOILERA.Snímka,ktorá má u mňa nepochopiteľne nízke hodnotenie od užívateľov/kolegov sa razom mení na napínavú,hrôzostrašnú jazdu. Ani chvíľu ma nenudí,zápletka houstne,vo vzduchu cítiť napätie a povestné mrazenie,ktoré je predzvesťou skvelého vypointovaného i ked trocha nepochopeného finále ( - 1 hviezda dole).Obsahuje typicky,klasické hororové prvky.A nie!To nie je klišé, to je retro!Už som si začínala myslieť,že sa tieto finty už nadobro vytratili z hororového jedálnička.Toto nie je žiaden bullshit! A prosím Vás.Pohľad na klaunov by sme sa mali naučiť chápať aj v iných súvislostiach ako v tých komických. Je to predsa dokonalá TOP hororová rekvizita. Ak chcete zimomriavky po celom tele a nemáte radi klaunov, tak do toho, je to ideálna voľba.Ja som pozrela a pochopila. ()

cariada

Takový nesourodý horor. V kterým se člověk moc nevyzná, sice vám na konci dojde o co ,že tam šlo, ale celé to působí moc zmateně. Celé to je takové divné a až pak vám dojde, že se jedná o příběhy tří spolužaček , které cosi spojuje. Nejlepší je jednoznačně začátek, pak to skočí úplně někam jinam a dá docela práci se v tom vyznat a hlavně si zvyknout zase na jiný děj. Tohle měli tvůrci líp pospojovat. ()

Nach

Celkem zapomenutelný hororový příběh, který zaujme snad jen po stránce zabijáckého klauna a jeho opravdu skvělého smíchu. Bohužel ale, i ten má tady až třetí housle a tak většinu času budete jen sedět a čekat, až se objeví něco, po čem vaše srdce zaplesá. To ale zřejmě nepřijde. 50% ()

humanbeing

Největší problém Amusementu je ten, že není ani trochu zábavný. Nabízí tři podprůměrně zpracované průměrné seriálové epizody s dějem, který nikoho nepřekvapí, plus závěrečný dovětek nedávající velký smysl. Pozitivní na tom všem je snad pouze to, že záporák se v každé části objeví v jiné podobě, což je sice fajn, ale to zdaleka nestačí. Gore tu žádné nenajdete (až na jednu CGI enhanced scénu na konci). Osobně si myslím, že Amusement je ztrátou času. ()

tom88

Trocha zvláštne natočený film s divným dejom rozdeleným do troch príbehov, pričom ani jeden z nich nebol nijak zvlášť zaujímavý, no každý by sa dal použiť ako námet na samostatný film. Réžia a herci sú slabšie stránky filmu, aj ked musím uznať, že zopár scén bolo pomerne napínavých a vcelku zvládnutých. Hlavnou doménou boli peniaze, ktoré boli do tohoto projektu vložené, pretože oblbnú diváka. Všetko teda vypadalo áčkovo, kamera, vizuál, hudba a podobné veci, proste bolo v tom vidieť vyšší rozpočet aký by si tento film zaslúžil. 42% ()

viperDavid

Naprosto nádherný začátek. Krása kombinovaná ze šílenstvím doslova mě to nadchlo. Ale pak jako když utne a čertíkovy vypadne z prdele baterka. Nudné, zbytečné, zdlouhavé a ani konec za nic nestál. Nechápu 2* ()

Bobik9

Podle mě dost slušný béčko. Nepříliš složitý příběh, ale dobře udělaný. Opravdu mě dostala scéna se šaškem, u tý sem docela koukal i bez dechu. Velmi mile mě ten film překvapil. ()

Jazzzz

Místo abych měl pocit gradace a postupu v ději tak jsem tápal. Věřím, že na podruhe by to mohlo být lepší, ale žádné podruhé se zatím konat nebude. Film toho nabízí pramálo. Nesympatický zaporňák, chování některých postav je naprosto nelogické a stupidní. Tvůrci to podle mě moooc překombinovali a chtěli mít ve filmu to a tamto, a na konec je tam toho tolik, až to člověka dokáže otrávit. Rozhodně je ve filmu minimálně jedna nebo dvě scény, který svým provedením mohou konkurovat opravdu špičkovým hororům, ale to je moc málo. Když teď vidím, že film měl pouhých 81 minut je celkem podiv, že za tak krátkou chvilku dokáže své diváky začít nudit, bude to asi tím, že člověk až na konci zjíská jakousi představu toho co na první pohled nesouvislé příběhy spojuje. ()

Danny F.

Perfektně zkloubený děj. Něco mi tam ještě chybělo, snad víc vražd? Tento film je na hranici nadprůměru. Koukat se na to celkem dá. 55% ()

PetrPan2

Z tohohle hororu mám dost smíšené pocity. První polovina filmu je zajímavá, i když zdlouhavá... únos každé ze tří hrdinek svým způsobem originální, s dobrou atmosférou a každý by vydal na samostatný film... a to je právě průšvih. Únos každé z těch tří hezkých koček diváka namlsá, aby ho pak nudil povídáním o tom, kdo je kdo a proč to dělá... potom přijde slušná scéna v pošukově podezmním bunkru, aby potom celý film i s pečlivě budovanou atmosférou spláchnul do záchodu doslova imbecilní závěr :o((( Opravdu škoda, protože záporák byl opravdu hustej magor a chvílemi mi připomínal Tima Rotha. Oběti byly sympatické a opravdu krásné baby a zasloužili by si ve filmu více prostoru namísto rychlé a odfláknuté smrti :o( ()

Guzo

Příběh s klaunem by si zasloužil plných pět hvězd, to bylo pořádné mrazení. Ono vlastně všechny tři příběhy byly dost dobré, ale splést je dohromady bez nějakých nelogičností se pak moc nepovedlo, což je velká škoda. ()

Soweek

Absolutně nic neříkající, amatérský, nezáživný klasický Bčkový thriller, kterému ovšem taky chybí příběh a pointa. Jedna hvězda za dámské herecké obsazení, které by se určitě hodilo do stejnojmenného filmu...akorát toho od 18ti let. ()