Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

Joll

Jako atmosféricky sem tam dobré, hlavně druhá povídka s klaunem supr, ale kam se poděla logika nechápu! Samoúčelné scénaristicky nepochopitelné věci, jako v první povídce co ta holka co skáče z kamionu kdo to sakra byl???? proč je chtěl řidič kamionu přejet?? Samoúčelně vykonstruovaná blbina. Druhej příběh dobrej a třetí? Proč zabíjel toho přítele a dalších plno lidí v postelích?? jakej měl důvod a co ten retard co mu pomáhal? a pak co ta psychyiatrička? kde se tam vzala kdo to byl? vůbec ale vůbec to nedává smysl a lepší je asi jej nehledat!Nebýt toho že sem se nenudil a mělo to občas grády dal bych odpad, protože to nedrží pohromadě ani trošku, být to jako 3 odlišný příběhy by bylo lepší než to takhle otřesně lepit.To co udělali by snad nevymyslel tak hloupě ani 5ti letej kluk. ()

xavierr13 odpad!

Tabitha. Shelby. Lisa. Sú to dávne kamarádky, každá z nich však kráča svojou cestou. Budú ale zdielat ten hrozný osud, lebo sa vracia nevinná udaľost z jejich školských rokov, aby ich naplnila hrôza. Čosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenu.. rafinovanú... posmešnú, drtivú, vražednú pomstu. Tri ženy a dalšie obete muselí v kamenné siene, plné väzenských ciel, podstúpit krutý boj o prežite. Kdo bude žit? Kdo zomre? Scenárista Jake Wade Wall (Stopár) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikajú nový filmový nájázd do ríše hororu. ()

Hapretor

Jen na zabití času. Půl hvězdy za kokotský smích vraha. Půl hvězdy za ujeté vraždy. Podobných filmů je jak hub po dešti. Když to neuvidíte, o nic nepřídete. ()

Heroine

Jeden z těch hororů, které tak snadno zapomenout nejdou. Je tady pár scén, při kterých vcelku zamrazí v zádech, především ta s klaunem. Je to hezký nápad, ale mohlo by být ještě líp. ()

Olík

Proč tři jednohubkuvité historky a ne rovnou tři bijáky???!!! Potenciál by tam byl. Sice by se nejednalo o bůhví jaké události, ale tři velmi slušné žánrovky by z toho vytřískat šly. Především za rozvinutí prostřední pasáž podepisuji petici…..hej, jak to klaunisko sedělo v tom houpacím křesle, to bylo přesně to pravé hororové. Bohužel takhle člověk pořádně neví na čem je – jestli právě není svědkem Jízdy do pekel, nehoní ho To, nebo do něj Jigsaw nezařezává svou Saw…..a nakonec to vysvětlení jak se to má s těmi všemi příběhy dohromady….. jak říkám, tři filmy!!! ()

MickeyStuma

Název tohoto snímku je trefný. Tři dívky ve znamení strachu a utrpení. Není to nic světoborného, ale za podívání to stojí. Poctivá hororová atmosféra se drží jako klíště a byť je to plné patosu, hororový fanda by si mohl přijít na své. Ale pozor, krev tu stříkat nebude. Na to se tu, pro někoho bohužel, nehraje. ()

helraiser

Celkem slušná zábava s místy slušnou atmosférou a podle mě povedeným příběhem. Film se vlastně skládá ze čtyř částí z nichž jednoznačně ta nejlepší je druhá se strašidelným sášou. Je zde několik dobrých nápadů, ale na druhou stranu několik příšerných hereckých výkonů až běda, takže když to všechno sečtu tak mi vychází pěkně koukatelný průměr, který by neměl nikoho urazit a tak se divím některým hodnocením. Já byl teda spokojenej protože svůj účel to bezesporu splnilo a slušně jsem se u toho bavil. ()

katmandzoo

tak o tomto hnusnom smiechu sa mi bude ešte asi aj snívať..povedal by som však, že ten smiech bol asi aj najstrašnejší v celom filme, pretože veľa hrozivých scén tam veru nebolo..priemerný béčkový horror.. ()

miawallacova

první příběh - celkem nuda. Druhý příběh - děsná nuda třetí příběh - yes - to se mi líbí, ale zpracováno do nudného chrchle. Už jsem řekla, že je to nuda? Proč se scénaristi nedrželi jen "strašidelného hotelu"? To, že se postavy chovají nelogicky mi začalo lést na nervy po prvních 5ti minutách. Všichni mají mobily, ale nikdo nezavolá policii? Achjo, ale na druhou stranu posledních 10 minut se mi opravdu líbilo, škoda, že zbylých 70 jsem se nudila. ()

Ondr@932

Některé hororové scény byly sice povedené, ale příběh byl zbytečně tam podivně zamotaný a nepříliš zajímavý. 40% ()

CharlieSs

Nenávidím klauny, ale miluju když se můžu bát. Potkat ale tamto na ulici, tak se zahryznu do stromu a dělám že jsem větev. Nic extrémně dobrého ten film nebyl, ale špatný taky ne. ()

Barka88 odpad!

Tohle by mohlo soutěžit o první místo za nejdebilnější ,,horor" století. Zbytečná ztráta času a vypitého alkoholu (aby se to dalo přetrpět). Nejradši bych něco takovýho smetla z povrchu země. Kdyby se tohle nenatočilo, o nic bychom nepřišli. ()

Alexandre

Průměrný horor, který by podle mě dosáhl lepších výsledků, kdyby stál jako jeden celek. Rozdělení na 3 části, které na sebe vůbec nenavazují, působilo zprvu dost zmateně, ke konci se nám sice dostalo vysvětlení i spojení všech tří částí, ale ani ten závěr už film nezachránil. Myšlenka parádní, zpracování nic moc. Určitě by se pár scén s mrazivou atmosférou našlo (klaun v křesle), ale převažovala spíš hluchá místa bez duše. Pocity napětí přerušovaly pocity naprosté nudy, takže průměrný horůrek, nic víc. ()

Borda01

Buhuahaha! Puntík dávám za super tričko a za kostým toho klauna...Jinak předvídatelné, hloupé, viděné už 100x jinde. Atmosféra vytvářená tím, že pustím dramatickou hudbu v potemnělým pokojíčku s loutkama klaunů mě nijak nebere. Logika typu bodnu někoho do krku a radši si ho už nebudu všímat, budu ječet a utíkat taky ne. 20% ()