Hra na utrpení

Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach. (oficiální text distributora)

ZeroX

Tak tento film bych zařadil do sekce - zvláštní.Ze začátku je snímek zcela nepochopitelný,neboť k celemu ději se vztahuje více dějů které se týkají jednotlivých postav (teď už víte proč slovo zvlástní?).Ke konci budete překvapeni tím že ve všech příbězích jednotlivích postav se vyskytuje jedna osoba,kolem které se celý děj točí (bláznivý chlápek ,který si vyřizuje účty).Nejpůsobivější a nejděsivější je pro mne cást,kdy má dívka v domě velkého klauna,který se hýbe,neboť je to převlečený vrah (nápadité) . Tento hororový snímek mi hodně připomíná sérii Saw (jedna velká hra se strachem) .Pokud patříte mezi příznivce hororů,které mají za úkol nahnat strach,tak vás nejspíše film nepotěší. ()

dessan

Suhlasim so vsetkymi negativnymi reakciami,ale atmosfera bola super :)) , tie kulisy mi pripadali ako z nejakeho muzea hororu a celkom ma to potesilo. Film mi pripadal skor vtipny ako strasidelny celkovo (napriklad ked otvori dvere postava v penzione so zasterou, rukavicami a respiratorom na ksichte - typicky recepcny :))) ). Treba brat s obrovskym nadhladom a skor sa pobavit...urcite to ma od strasidelneho dost daleko, ale ako oddychovka ma to nesklamalo. ()

dopestMF odpad!

Ešte raz,opakujem ešte raz mi niekto povedzte,že Hostel bol zlý,tak Vám ako trest pustím túto zmesku nevkusu a antitalentu na repeat na celý týždeň.... celé zle !!!!! ()

Matysek1984

Film má mnohá plus i mínus, těch mínusů je tam ale víc než by bylo zdrávo (nejasný příběh, skákání bez logičnosti na jiné osoby, hned od začátku jsem se nechytal kdo je kdo a náhle to skočilo na někoho jinýho, celkově jsem to prostě moc nepochopil. A někdy ta NAPROSTÁ stupidita hlavních postav). Ale k plusům určitě patří atmosféra bez přebytečných lekaček a téměř neustálá akce. Viděl jsem to pozdě večer, už jsem chtěl jít spát, ale něco mě u toho pořád drželo a chtělo se mi to dokoukat. ()

Terik88

Nejvíce se mi líbil ten příběh s tím klaunem, to mně opravdu mrazilo, dodnes, když je tma, tak se bojím, že ho najdu sedět doma v křesle :-) Ovšem škoda, že se fil nenesl celý v takovém duchu. Více okamžiků, kdy bych měla husí kůži už tam bohužel nebylo, ale zkouknout se to rozhodně dalo. A ten šílený smích toho psychouše.... ()

tom173

Klaun a ta část se zašíváním do matrací jsou správně "creepy"... pak už je to ale jenom hloupé a trošku nuda.. 2* ()