poster

Ďáblovo dítě

 • USA

  Babysitter Wanted

 • Slovensko

  Vidiecka farma

 • Slovensko

  Opatrovateľka

Horor / Thriller

USA, 2008, 93 min

Scénář:

Jonas Barnes

Kamera:

Alex Vendler

Hudba:

Kurt Oldman

Scénografie:

Russell M. Jaeger
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Freemind
  *

  Kristepanenanebi, já se snad přestanu dívat na horrory. Průšvih je, že v dnešní době si už každý amatér může dovolit slušnou kameru a ti hazlíci to ještě oklamou barevnými filtry, takže už nedokážu poznat podle traileru, že to je totální, primitivní béčko. Kromě kamery tady nestálo za řeč nic, hudba něky dosahovala průměru (většinou šlo ale o sprosté orchestry nahrané na kompu), ty světlější chvilky ovšem klasicky pokazila choromyslná hudební režie. Hlavními hrdiny tohoto průšvihu jsou ale samotní herci a scénář - vražedná to kombinace, která z toho místy dělá tragikomické varietní číslo. U některých scén sem se vyloženě smál, zbytek byl bohužel spíše k pláči. Mluvím konkrétně o scénách, kdy strýček Fester z Addamsovy rodiny chraptěl a dusil malého chlapečka a ten se zcela znuděně díval dolů, nebo chlap, který dostal ránu sekerou do zad, si jako by nic hrál dál. Já už nechci, už budu hodný, slibuju.(4.3.2009)

 • Pilda17
  ***

  Lepší než prstem do oka.. 6/10 = 60%(14.11.2011)

 • kiddo
  *

  Rada scénáristovi: když už látáš příběh a „děsivé momenty“ ze stokrát viděných klišé, aspoň nenechávej postavy komentovat, co právě dělají, co budou dělat, popřípadě jim do úst nevkládej špatné divadelní monology. Měj taky trochu důvěru v herce, oni tam koneckonců od toho hraní jsou. Rada skladateli: jdi od toho. Mizerný bez přestání burácející orchestr nikoho nenadchne. Pro věřící konzervativce ve věku 15-18, kteří žijí na maloměstě a nemají úplně žaludek na vodě, je to film roku. Pro lidi s mozkem, kteří už dva nebo tři filmy v životě viděli, je to sračka roku.(15.3.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Sympatická, osemnásť ročná Angie Albrightová odchádza študovať na vysokú školu dejiny umenia. Presťahuje sa na internát. Keďže potrebuje peniaze, nájde si brigádu, aby si privyrobila. Prihlási sa na inzerát a začne pracovať ako opatrovateľka. Počas víkendov má strážiť malého Sama. Je to syn farmárov, ktorí žijú v dome pár kilometrov za mestom. Hneď prvú noc však trpko oľutuje, že prijala túto prácu. Dostala sa do domu vyznavačov Satana. Zaplietla sa s prisluhovačmi pekla. Malý Sam je totiž "Diablovo dieťa". **(7.7.2016)

 • Ignus.cz
  *

  Narůstající demence hlavních postav hororů zde bravurně vrcholí...(5.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace