poster

Ďáblovo dítě

 • USA

  Babysitter Wanted

 • Slovensko

  Vidiecka farma

 • Slovensko

  Opatrovateľka

Horor / Thriller

USA, 2008, 93 min

Scénář:

Jonas Barnes

Kamera:

Alex Vendler

Hudba:

Kurt Oldman

Scénografie:

Russell M. Jaeger
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  Sympatická, osemnásť ročná Angie Albrightová odchádza študovať na vysokú školu dejiny umenia. Presťahuje sa na internát. Keďže potrebuje peniaze, nájde si brigádu, aby si privyrobila. Prihlási sa na inzerát a začne pracovať ako opatrovateľka. Počas víkendov má strážiť malého Sama. Je to syn farmárov, ktorí žijú v dome pár kilometrov za mestom. Hneď prvú noc však trpko oľutuje, že prijala túto prácu. Dostala sa do domu vyznavačov Satana. Zaplietla sa s prisluhovačmi pekla. Malý Sam je totiž "Diablovo dieťa". **(7.7.2016)

 • kiddo
  *

  Rada scénáristovi: když už látáš příběh a „děsivé momenty“ ze stokrát viděných klišé, aspoň nenechávej postavy komentovat, co právě dělají, co budou dělat, popřípadě jim do úst nevkládej špatné divadelní monology. Měj taky trochu důvěru v herce, oni tam koneckonců od toho hraní jsou. Rada skladateli: jdi od toho. Mizerný bez přestání burácející orchestr nikoho nenadchne. Pro věřící konzervativce ve věku 15-18, kteří žijí na maloměstě a nemají úplně žaludek na vodě, je to film roku. Pro lidi s mozkem, kteří už dva nebo tři filmy v životě viděli, je to sračka roku.(15.3.2009)

 • HorrorVamp
  ****

  Zprvu jsem myslela, že koukám na druhý House od Devil a první půl hodina tomu docela odpovídala. On to vlastně nakonec taky byl "dům ďábla", ale trošku jinak, než ve výše zmiňovaném filmu. Byl to takový horrorový koktejl všeho možného i nemožného, kde předkrmem bylo stupňující se napětí, hlavním chodem rozhodně nečekaná zápletka - pozor na děti s čepicí či kloubouky:), a zákusek s třešničkou na dortu i pro příznivce exploitation. Babysitter Wanted je prostě zdařilý mix téměř všeho, co se dá v dnešních v hororech vidět, což každýmu asi vyhovovat nebude. Jen ten vampír tady chyběl a byla bych úplně spokojená:))(13.7.2010)

 • eraserhead666
  ***

  Nejvíc se mi líbila ta část, v níž dostal nejvíce prostoru „otec“ dítěte připravující a komentující pokrm pro svého synáčka. To bylo fajn. Zbytek byl jen neoriginální stokrát viděné klišé mixující všechno možné. Nenudilo to, ale ani nijak nechytlo. 2,5*(30.12.2011)

 • rollman1
  ***

  Je to škoda a velká, protože ten film měl velký potenciál. Jenže se stalo něco, co jsme nechtěli. První polovina filmu je výtečná. Barák, v něm něco divného a pak zajímavý zvrat, sice ne překvapivý, ale dobrý. Od zvratu se film stává myšmašem žánrů a prostě už mě to nebralo. Kdyby se to drželo konceptu první poloviny, klidně bych hvězdu přidal, ale takhle ne.(21.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace