poster

Ďáblovo dítě

 • USA

  Babysitter Wanted

 • Slovensko

  Opatrovateľka

 • Slovensko

  Vidiecka farma

Horor / Thriller

USA, 2008, 93 min

Kamera:

Alex Vendler

Hudba:

Kurt Oldman
 • rollman1
  ***

  Je to škoda a velká, protože ten film měl velký potenciál. Jenže se stalo něco, co jsme nechtěli. První polovina filmu je výtečná. Barák, v něm něco divného a pak zajímavý zvrat, sice ne překvapivý, ale dobrý. Od zvratu se film stává myšmašem žánrů a prostě už mě to nebralo. Kdyby se to drželo konceptu první poloviny, klidně bych hvězdu přidal, ale takhle ne.(21.4.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  A to se ještě teď rozmýšlím, jestli tu jednu hvězdičku nepošetřím. S dějem zas až takový problém nemám, dokonce ho řadím mezi klady, ale je to mizerně odehraný, čímž to vůbec nepůsobí důveryhodně, a to je u hororů jako kosa na kámen. 50% a označení za nouzovku.(17.10.2012)

 • matestlust
  **

  Já nevím, prostě ten film zbytečně plýtvá pěkným potenciálem. Celkem slušný nápad, prostředí, základ pro to, udělat příjemně mrazivý, dá se říci ,,netuctový " horor. Ale to provedení je fakt slabota. Nesympatická Angie, která se půl film posrává i z vlastního stínu a nakonec se z ní vyloupne nebojácná hrdinka, která nezapomíná při svých statečných skutcích přidat špetku černého humoru - trapný,...Vlastně v tom filmu není sympatická žádná postava. Satanovo potomek je gumák, každé druhé dítě z naší jihočeské vesničky by to zahrálo lépe. Jeho pěstouni jsou jak dva rodičové z Beverly Hills 90210...Na druhou stránku je zde celá řada solidního gore, krví zde nešetří a pár scén jsou jasně nekompromisní ( viz. obráběčka mladé dívky ). Každopádně má film zapečeno na dobrej kus, ale moc dobrej kus to prostě není.(3.12.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace