Ďáblovo dítě

Jonas Barnes

Alex Vendler

Kurt Oldman
  • mil@n.fanatik

Podívat se na to dalo, ale podruhé už bych se na to nedíval. První polovina lepší, druhá slabší. Celkově - porprůměr.. 40%(1.2.2012)

• kiddo

Rada scénáristovi: když už látáš příběh a „děsivé momenty“ ze stokrát viděných klišé, aspoň nenechávej postavy komentovat, co právě dělají, co budou dělat, popřípadě jim do úst nevkládej špatné divadelní monology. Měj taky trochu důvěru v herce, oni tam koneckonců od toho hraní jsou. Rada skladateli: jdi od toho. Mizerný bez přestání burácející orchestr nikoho nenadchne. Pro věřící konzervativce ve věku 15-18, kteří žijí na maloměstě a nemají úplně žaludek na vodě, je to film roku. Pro lidi s mozkem, kteří už dva nebo tři filmy v životě viděli, je to sračka roku.(15.3.2009)

Zdánlivě nevinná větička "Babysitter Wanted" na inzertní vývěsce zaujme studentku historie umění Angie,pro kterou výhodná příležitost nabízí přilepšení si k průměrné finanční situaci,možná i k pohodlnějšímu bydlení,než tam kde je doposud,kde jí chybí i to nejzákladnější...vlastní postel. Po seznámení s rodinou,oboustranné otipování,ano...to by šlo,místo přijme,všichni se jí zdají natolik sympatičtí,jejich syn Sam trochu stydlivý(kupodivu o to víc "hungry"...ale co mu nedopřát)...se kterým jistě nebudou žádné potíže...ale zdání někdy klame,proto se nenechte ukolébat poklidným místem...jakým se farma Stantonových na první pohled jeví.(15.6.2009)

• heyda

Samozřejmě že je to obyčejný, klišovitý a svým způsobem hodně hloupý horor. Ale do té přibližně 50. minuty měl svoji atmosféru i napětí. Pak to ale šlo úplně do kopru nejhloupějším zvratem, který asi mohl přijít. Tímto u mě klesnul tento horor až na 2 obyčejné hvězdičky. Škoda...(1.7.2011)

Atmosféra tohoto hororu zpočátku připomíná o rok mladší horor House of the Devil. Podstatný rozdíl však přijde poté, co budovací atmosféru napětí tvůrci po nějaké chvilce opustí a změna spočívá v solidní naturalistické porcovačce. Ono když jste chudá a pěkná studentka, tak je tam nějaké procento, že zareagujete na nějaký lákavý inzerát slibující dobrý výdělek za hlídání dítěte kdesi na venkově. Jenže on je v tom háček a ten chlapeček má rohy, je to samotný Satan a navíc si rád pochutnává na ženském masíčku. Nestandardní svačinka v ledničce připravená jeho opatrovníky pro tohoto kloučka může přivodit žaludeční nevolnost a následné porcování sličného děvčete na stole pak dávivý reflex obnoví spolehlivě opakovaně. A i když logická zaváhání zde nepochybně jsou, tak se mně líbilo, jak to celé bylo dobře a napínavě natočeno se sympatickou mladou herečkou v hlavní roli. Horor jak má být.(29.9.2011)