Dokonale vycvičený bojovník proti terorizmu a skvelý ostreľovač James Dial (Wesley Snipes) by si už rád vychutnával zaslúžený odpočinok, no keď ho na jeho farme v Montane navštívi jeho bývalý šéf Jeremy Collins (Ralph Brown), predsa len súhlasí, že preňho ešte niečo urobí- jednu „prácičku“, poslednú... Má sa dostať k nedávno dolapenému teroristovi Alimu Mahmudovi Jaharovi (Nikolai Sotirov), ktorého väznia v Londýne, a umlčať ho. James teda vycestuje do Británie a splní, čo sľúbil – netušiac, že ho práve kardinálne podviedli! Vzápätí sa totiž z lovca stane korisť a James sa má čo obracať, aby si v preňho cudzom meste našiel nejaký úkryt pred vytrvalými prenasledovateľmi z oboch strán zákona, ktorý ho chcú eliminovať. Prekvapivej pomoci sa dočká od iba dvanásťročnej Emily Dayovej (Eliza Bennett). (TV Markíza)

charles3

Veskrze průměrný akční film na stokrát ohrané téma. Třetí hvězdu přidávám za Elizu Bennettovou a hlavně za svého oblíbence Charlese Danceho. Jinak o "kvalitě" filmu vypovídá už samotný český název... ()

Luboss7

Nuda a ešte raz nuda. Žiadne napätie, atmosféra, proste sledujete muža ktorý sa skrýva pred políciou a snaží sa "očistiť". Na konci sa mu to podarí a vy zistíte že ste sledovaním tohto filmu stratili 100min ktoré ste mohli stráviť nejako inak :-) Prekážala mi tá chaotická kamera, 100x videný príbeh, jedine čo stojí za zmienku je hudba v 2. polovici filmu ktorá sa mi páčila. ()

masasour

Nechápu vaše slabé hodnocení. Film jsem skoukl, snad jen proto že v něm hraje Wesley Snipes. No a film se mi líbil. Je to akční film který je celkem povedený. Akce sice nebilo až tak moc, ale poslední přestřelka měla koule. Sexy policistka a docela zajímavý příběh. Film jsem si užil, asi proto že jsem od něj nic nečekal.Trochu slabších 70%. ()

HectorHagman

Zajímavé na tomhle filmu je jen to že Lena Headey a Charles Dance si tu vyzkoušeli hru na tátu z dcerou před hrou o trůny......Jinak je to akčňák bez akce takže docela ztráta času. ()

Tempter

Nebetyčná kokotina plná logických blbostí. Zpočátku mne bavilo je hledat, ale pak se to změnilo v nošení dříví do lesa. Jedna hvězda za Lenku, ne že by tam nějak výjimečně hrála, ale hezky se na ni koukalo... ()

andy60

Stále bylo na co koukat, jen to přátelství s tou holkou mně nepřišlo moc uvěřitelné, ale budiž, alespoň to vneslo do filmu trochu romantiky. ()