poster

High Rise (festivalový název)

 • Velká Británie

  High-Rise

 • Slovensko

  High–Rise

  (festivalový název)

Drama / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2015, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deschain
  ****

  Mansell obstaral asi môj najobľúbenejší soundtrack za rok 2016. (kino Úsmev, Art Film Fest Košice - 18.6.2016)(1.1.2017)

 • Baronne
  odpad!

  Mimo Antikrista, Funny Games a Fontánu je tohle největší sračka, co jsem kdy viděl. Děkuji uživateli choze za tip.(30.8.2016)

 • eLeR
  ***

  Tak tu máme jeden mrakodrapček, kde na horných poschodiach žijú tí vyvolení a na dolných poschodiach tí obyčajní. Potom im začne blbnúť elektrika a nastane chaos a mela .... a všetko možné, čo sa deje v skazenej spoločnosti. Ti obyčajní sa vzbúria a tí vyvolení sa správajú ako zvieratá. Človek sa niekedy nestačí čudovať na čo sa pozerá. Vďaka fantastickému vizuálu, retro farbám, zaujímavej muzike, dobrým hereckým výkonom (predovšetkým Evans) sa tá prehnaná dĺžka tohto filmu dala vydržať. Ja som spokojná s touto divočinou.(27.6.2016)

 • dr.horrible
  **

  Ben Wheatley sa rozhodol, že potrebuje svetu demonštrovať svoje politické názory. A tak tu máme skvelú réžiu, strih, soundtrack. Premrhané na stupidný film.(20.5.2016)

 • malylada
  ***

  Zvláštní snímek, který se odehrává v budoucnosti a celý působí kulisou ze 70.let. Děj je zasazen do masivního paneláku, kde nechybí pro život prakticky nic, obchody, hřiště a veškeré vymoženosti města. Obyvatelé jsou nějak rozkastováni, uzavřený prostor je deformuje a všichni se chovají divně. celé to má gradovat absurdní situací, která zapříčiní chaos ve společnosti a budově. Kámen úrazu je, že gradace děje chybí, nikam nevede, závěr nemá žádnou pointu a je to jen přehlídka podivností a zvláštního chování lidí. Film postupně začíná nudit a člověk si celou dobu říká, kdy se něco stane, aby to dávalo hlavu patu. Určitě potěší předělávky hitů ze 70.let a stylový vizuál, ale to je málo......5/10(2.11.2016)

 • - Producent Jeremy Thomas se pokoušel o zfilmování již v 70. letech. Projekt obnovil v roce 2000, ale ani tehdy nebyl jeho pokus úspěšný. V roce 2013 se o novelu začal zajímat režisér Ben Wheatley a právě až spolupráce Thomase a Wheatleyho vedla ke vzniku filmu. (Pria)

 • - Aj keď to nie je nikde vo filme uvedené, dej sa odohráva v rokoch sedemdesiatych. Chýbajú tu moderné veci, ako mobilné telefóny, internet a podobne, a navyše, oblečenie či dopravné prostriedky sú typické práve pre túto dekádu dvadsiateho storočia. (beso74)

 • - Jedným z adeptov na režiséra filmu bol aj Vincenzo Natali. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace