Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

MáŠa

Celkem zajímavá nadsázka a humor, takže je to koukatelnější, než kdybych si pustil nějaký normální film o zombies. Bohužel některé pasáže jsou docela dost stupidní, že nejde o humor chytrý, ale humor laciný. ()

JASON_X

Ačkoliv si často zvráceně užívám všelijaký lobotomizovaný brak a špatné filmy obecně, tohle je i na můj pokleslý a perverzní vkus příliš. Sebevětší blbost strávím, pokud je zábavná. Tohle ale zábavné není, ani nechtěně. Tohle je jen a pouze nekonečně špatné a blbé. Neomaleně, bezostyšně blbé. A děsivě zahrané. Tím nemyslím jen všelijaké silikonové i nesilikonové kurvy, tím myslím úplně všechny herce všech filmových postav. Nefalšované filmové peklo a vysoce koncentrovaný odpad. Jen prvních tucet minut je dejme tomu za pomyslnou jednu hvězdu. /// Po čase, po znovuzhlédnutí (respektive po proklikání) před vyhozením do koše, tomu dám teda objektivně aspoň jednu za několik málo obstojných górek a nechutností, jinak je to fakt nebetyčná <->ovina. ()

Morholt

To byla ale ptákovina, ale marná sláva, já se u toho s chutí zachechtal. Předně je tu spousta holek, co se nebojej svlíknout a ač je Jenna Jameson už dlouho za vrcholem, od krku dolů je to pořád luxus a je vidět, že u tyče se nějakej ten pátek hejbala. Dalším plusem je velký množství nekvalitního gore s několika top scénama jako je rozstřílení od hlavy až k patě, nebo sundání podkolenek až na kost. No a do toho buranský osazenstvo striptýzovýho klubu, který dokazuje, že zombie virus je pro svlíkací byznys zlatou žílou. Takovýhle parodie si necham líbit. 70% ()

Mordenroth

Na THS 2008 mala táto snímka obrovský úspech a ja len ľutujem, že som sa nezúčastnil projekcie spolu s rozosmiatym neurochirurgom Cabalom. Jeho rehot bolo počuť široko ďaleko... :-). 70%. ()

Silence

Vystříhat zbytečné scény, svléct do naha blondýnu od "armády", připustit do akce ještě víc chlapů a bylo by to plnohodnotné (trochu nechutné) dvacetiminutové porno... asi.. pro někoho.... ()

Expendable

Je to naprostá zvrhlotina už od začátku s těma vojákama, říkal jsem si, že to bude pitomost, sice to pitomost byla ale jako Zastav a nepřižeješ 2, jedna absurdita za druhou.Zmbie jako chlpay jsou hloupí,a le zombie striptérky jsou skvělý, výbroně tančí občas sežerou zákazníka a den ode dne jsou shnilejší.Klece se jim plní zombie zákazníkama, ale šéfovi se hrnou prachy.Fakt tenhle film musíte vidět už jen kvůli Jenně Jameson. ()

joehot

Přiznané céčko s ohromnou porcí nadhledu, skvělých hlášek ("Je to mravní úpadek. Ale dělá to tak úžasný zisk." "Tvůj optimismus z tebe dělá idiota."), koz, filozofujících striptérek ("Miluju tě." - "Láska je mrtvá."), brutality a s bordeltátou, který je sice členem klubu držení zbraní, leč neumí z nich střílet. Možná znáte starý trik znalých kněžek rozkoše s odpalováním pingpongáčů bez rukou (viz Winona Ryder v South Park: Peklo na zemi), ale kam se hrabe na útočnou verzi s kulečníkovými koulemi! Jo, tvůrci asi byli na tripu, ale já si tenhle "zájezd" s nimi užil dosyta. ()

corpsy

Štýlové, so sexy zombicami a poriadnou dávkou gore massacre. Hodnotenie však závisí aj od toho, koľko ste toho vypili. ()

Astaroth12

Amaterčina ako vyšitá. Scénar a dialógy boli totálne vadne, príbeh tiež za veľa nestál. No, ale komédia je to kúzelná, srandičky kam sa pozrieš, len neviem, či pri všetkých, to malo vyzerať ako sranda, alebo sa to malo brať ako vážne. Námet je absurdní, chovanie postáv veľmi tupé, ale masky boli veľmi slušné a zábavnosť tohoto snímku ma prekvapila, lebo zo začiatku to tak nevyzeralo. Lebo scéna zombie striptérka si dá do frndy pingpongové loptičky a začne s nimi strieľať po inej striptérke, tak tam som sa nasmial. Gore efekty tiež neboli na zahodenie a tak na 3* ma presvedčil. ()

ledzepfan

Totální brak,který je ale ve své tuposti docela zábavný a občas i překvapivě chytře politicky vtipný. :D...jen by to chtělo cca o 15minut zkrátit... ()

Paxxx.cz

Tento film se musí hodnotit tak trochu jinak. V konkurenci jiných filmů jde jen o ubohé béčko ale když jsem na toto srovnání zapomněl, chvílema jsem se docela i bavil, hlavně na konci. ()

E.. odpad!

To byla asi ta největší pí**vina, jakou jsem kdy viděla. Jestli jsem něčemu dala "ODPAD", tak to snad budu muset přehodnotit, protože na tenhle film fakt nic nemá... Celou dobu jsem přemejšlela, jestli je to parodie, nebo "opravdickej" film..vážně jsem si myslela, že to je parodie..ale ke konci jsem se začala bát, že to je myšlený vážně. A asi jen díky týhle pochybnosti jsem se párkrát (tím myslím doslova dvakrát) zasmála. Jakmile se film dostal do nekonečnýho bodu, kdy jen vystupovaly nahý holky pořád a pořád dokola..značně jsem se nudila. Čekala jsem, že se to konečně už rozjede..sice moc nemusim scény, kde jen zombíci honěj svý oběti..ale tady už jsem to dost vyžadovala..a v konečný fázi jsem dostala jen malou dávku..spíš minidávečku nějaký akce, která stejně byla absolutně trapná. Jak tu tak čtu komentáře a hodnocení, tak si říkam, že jsem snad z jiný planety..nebo že jsem snad měla nějakou jinou verzi..jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

mysiak

Ak sa mám na to pozerať ako na normálny film...jednoznačný odpad...ako na komédiu...je to vtipné, je tu legendárny Freddy...a hrajú tu pekne čupky...ideálny film pre nadržaných kamošov a znalcov hororov ()

JJ.Gibson

Zombie Strippers nemá absolutně žádné hranice a to myslim doslova!!!! To co se zde odehrává je vážně neskutečně šílený. Jen kroutíte hlavou a žasnete jak něco takového vůbec mohlo vzniknout. Přesto všechno to nejspíš dokoukáte do konce, takže něco blíže nespecifikovatelného to v sobě má. Mě osobně se líbila Jennifer Holland, ta tvoří velkou část hvězdičky, ikdyž její role byla absolutně tupá. Přál bych jí konečně nějaký lepší snímek. ()

Vyrida

Heh tak už jsem viděl ledacos, ale tohle mi fakticky vyrazilo dech. Po úvodních minutách jsem si říkal co sem si to zas pustil za odpad a byl jsem přesvědčen, že vyš své hodnocení, než nad jednu hvězdu nepoženu. První dojmy proto nebyly nejlepší, vše se jeví hodně amatérsky a bez nějaké příběhové linie. Tu vlastně nebudeme znát po celý film a to včetně situace, kdy se těžiště konečně přenese do hlavního dějiště filmu nočního strip klubu. Od této chvíle nás rejža začne krmit scénkami se sexualními podtexty a v podobném tempu vydrží až do závěrečných minut. Což o to herečky si vybrat uměl zvlášť, když tomu všemu na place vévodí pornohvězda Jenna Jameson a její silikonové kolegyně, ale postavit na tom celý film? Nejvíce mě však překvapily gore scény, které byly v některých momentech naprosto úžasné. Tady si grafici vyhráli a to včetně maskérek. Lepší namalované zombie jsem dlouho v žádném jiném filmu neviděl, opravdu úchvátné zvlášť když si vzpomenu třeba na úvodní scénku, kde to zrovna po této stránce, nebylo podle představ. Za to si film ode mě vysloužil bez keců jednu hvězdu navíc. Mrzí mě však, že zábava o kterou mělo jít především je zastíněna právě těmi erotickými scénkami a zasmál jsem se snad jen jednou a to jestli má jít o komedii, není moc dobrá vizitka. Nesmí chybět ani spousta nesmyslů a nelogických věcí, ale i přesto jde podle mě o průměrný film, ze kterého hlavně muži budou částečně v extázi a ženy spíše usínat nudou. ()