Tvůrci:
Matt NixKamera:
William WagesHudba:
John DicksonHrají:
Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Coby Bell, Bruce Campbell, Sharon Gless, Robert Wisdom, Navi Rawat, Richard Kind, Paul Tei, John Doman, Marc Macaulay (více)VOD (1)
Epizody(18)
-
Přátelé a nepřátelé (S04E01)
-
Rychlí přátelé (S04E02)
-
Stvořený člověk (S04E03)
-
Porušení víry (S04E04)
-
Sousedská hlídka (S04E05)
-
Vstupní bod (S04E06)
-
Minulý a budoucí čas (S04E07)
-
Tam, kde je kouř (S04E08)
-
Střed bouře (S04E09)
-
Těžké časy (S04E10)
-
Slepá skvrna (S04E11)
-
Vinen podle obžaloby (S04E12)
-
Otevřené oči (S04E13)
-
Horké nemovitosti (S04E14)
-
Bratrská láska (S04E15)
-
Živý nebo mrtvý (S04E16)
-
Z ohně (S04E17)
-
Poslední štace (S04E18)
Hrají
Jeffrey Donovan
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál) - herec, a.z.
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Gabrielle Anwar
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Záhady temné džungle (1991) (seriál)
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Bruce Campbell
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Sharon Gless
USA
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Robert Wisdom
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Volavka (2022) (seriál)
Navi Rawat
USA
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Richard Kind
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Paul Tei
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Bloodline (2015) (seriál)
John Doman
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Domek z karet (2013) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Marc Macaulay
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Robert Patrick
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Peacemaker (2022) (seriál)
Danny Pino
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Michael Ironside
Kanada
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Rich Sommer
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Andrew Bryniarski
USA
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Andy Mackenzie
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Ron Yuan
USA
Nejlepší seriály:
Wu-Tang: Americká sága (2019) (seriál)
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Byron Mann
Hongkong
Nejlepší seriály:
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Nestor Serrano
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)