Reklama

Reklama

Sydney White je dcera instalatéra, která od svých devíti let, kdy zemřela její matka, vyrůstala mezi stavebními dělníky. Získá stipendium na stejnou univerzitu, kde kdysi studovala její matka, a jak jí kdysi slíbila, jako nováček se pokusí vstoupit do stejného spolku, jehož byla kdysi ona členkou. Jenže časy se změnily a kdysi respektovaná a důstojná Kappa Phi Nu je dnes elitářským, povýšeným spolkem, který ovládá despotická blonďatá kráska Rachel Witchburn… (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (207)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Holka, ty tam zapadneš jako těsnění na hadici." Táta instalatér to skvěle odstartoval, ale pak už je to jen na Sidney a sedmi mimoních. Já jsem tedy zralý filmový divák, takže jsem tušil, že do bárbínovského spolku Kappa Fí Ný nebude nejlépe zapadat holka, která zná comicsy, skvěle hází míč, nechroupe salát, používá svou hlavu, ovládá hasičák, umí pískat na prsty, vyzná se v antivibračních kladivech a nevypadá jako umělá blondýna, která právě prchla z obálky časopisu. Takže překvapení se nekonalo, ale nadšení Sidney bylo nakažlivé, pikle se kuly poměrně zábavně a naučil jsem se skvělá uklidňující slova: Prada, Gucci, Chanel, Armani. Sice nevím, co ta slova znamenají, ale uklidňují mě. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Královna ročníku není teenager komedii „prcičkovského“ střihu, ale spíš taková studentská Pravá blondýnka a to především díky účinkování „Chiky“ Bynes. Klasické středoškolské rozdělování do množin obdivovaných sportovců, podivínských šprtů nebo sexy roztleskávaček navlečené do podoby moderní Sněhurky (nechybí princ, zlá královna, trpaslíci ani Sněhurka samotná) s nezbytným klišé endem – vhodné pouze pro Amanda fans. ()

Reklama

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Můj Druhý shlédnutý film od Joe Nussbauma (První byli Prci Prci Prcičky 5 a též odpad) hodnocení stejné v celém filmu je jedna humorná scéna (Co děláte ve volném čase dáme si kostými a hrajem fantasy hry na živo :-) jinak nic pokusy o humor nevychází (Viz začátek buďte tu beze mě opatrní hlavně ty pozor s kladivem a záběr na chlápka co má ovázanou ruky). Vrchol filmu je konec s těmi mimoni jen to si zaslouží odpad. ()

Tomik. 

všechny recenze uživatele

Ukázkový příklad filmu, kde se pokazilo, co se pokazit dalo. Od začátku velmi předvídatelný děj, chybí jakýkoliv náznak akce či pokus o zaujetí a vtáhnutí diváka „na scénu“ (sledoval jsem to již v nočních hodinách a místy jsem skoro usínal). Největší problém těchto snímků je ta falešná iluze, kterou vyvolávají v mladých a životem nezkušených teenagerech, že se všem „outsiderům“ v životě objeví ona „zázračná princezna“ a jejich život pak nabere, jako mávnutím kouzelného proutku, jiný směr (obdobný motiv je v American Pie 7). Řekl bych typické, prostoduché uvažování americké mládeže. Když bych měl uvést ten jediný důvod, proč jsem se rozhodl tento film shlédnout (protože už po přečtení scénáře mi bylo nad slunce jasné, že to nebude žádná sláva), byl to právě onen, pro nás netypický, vysokoškolský život. I zde mě ale čekalo zklamání. Velice nesympatické herecké obsazení (v určitých případech samozřejmě záměrné), ale už z principu nemůžu souhlasit třeba s tím „škatulkováním“ celé školy na „barbínky“ & „playboye“ a zbytek (šprty). Opravdu, každá druhá dívka, hlavní představitelky nevyjímaje, je 24/7 zmalovaná jak mýval (a to jim ještě přidávám), vážně nechápu také jejich styl uvažování – to je pro každého Američana vysoká škola pouze sérií nekonečných večírků, soutěží o „královnu krásy“ (v tomto případě spíše královny nevkusu) a tak? Jestli ano, tak to potěš Bůh (ta dnešní mládež v nejvyspělejší zemi naší planety vážně upadá, pokud tohle berou jako „zábavu na úrovni“ a co hůř, pokud v tom vidí i jistý náznak své životní šablony). Závěrem alespoň jedna pozitivní věc a to je docela povedený soundtrack, za který si tento snímek vysloužil jednu hvězdičku. Zbytek nestojí za nic, promiňte, ale je to tak. ()

Scharra 

všechny recenze uživatele

Snaha o tak trochu jinou a hlavně moderně pojatou Sněhurku, kterou místo macechy dusí předsedkyně dívčího spolku. Jak jsme už napsala, snaha by byla, ale nakonec to dopadlo stejně jako mnoho dalších romantických komedií ze střední/vysoké školy. Parta potrhlých spolubydlících byla zábavná,ale to jest ke kladům filmu taky vše. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (9)

  • V závěrečné scéně má na sobě Amanda Bynes (Sydney) tričko ze své kolekce "Steve & Barry". (HappySmile)
  • Do některých kin byl film doručen pod názvem Sydney White and The Seven Dorks. (HappySmile)

Reklama

Reklama