Wolvie

Oproti Zbouchnuté méně lidské,oproti Superbad méně vtipné,ale mezi současnými americkými komediemi pořád poklad. ()

Mary19

Stejně jako u Kámoše k pohledání mi vadí pouze až příliš dlouhá stopáž. Téměř dvě hodiny jsou na romantickou komedii prostě moc a proto je v Kopačkách několik hluchých míst a také pár zbytečných vedlejších postav (Paul Rudd, Jonah Hill - ne, nejsou vtipní)... Ale jinak jsem se královsky bavil... 75% ()

roxy_ellen

Už dlouho jsem čekala na nenáročnou komedii, která by mě nenuceně pobavila. Opravdu skvělý a svěží film, který nás zásobuje vkusným humorem. Jason Segel je odborník na hraní sympatických pohodářů a Mila Kunis, ta je prostě božská, k tomu nemám co dodat. Objevují se zde zajímavé charaktery vedlejších postav. Například náboženský fanatik a neustále zhulený surfař. Také mě hodně potěšila zjevná parodie na CSI. Každopádně, nakonci filmu jsem měla děsnou chuť sbalit si kufry a odletět na Hawai! ()

Mahoney.

Film ktorý si zaslúži minimálne aspoň 4ry hviezdičky. V hlavnej úlohe úžasný Jason Segel, ktorý je perfektný herec, či už v romantickej úlohe alebo komediálnej. Film mal veľmi dobrý koniec, oslovilo ma hlavne to že príbeh bol reálny a mohol by sa hoci komu v živote stať. Kto ešte nevidel určite odporúčam pozrieť, možno si poplačete, možno sa zasmejete. - Má to jednoducho všetko. Á mimochodom I hate Sarah Marshall! ()

Elbarto08

Místy to bylo fakt zábavný, ale očekával jsem trošku víc. například takové hádky bývalých ex přátel, to by bylo daleko zajímavější než samé otázky: A jak se ti teď vede? Jsi v pořádku? Máš se dobře?Mila byla ale okouzlující ()

Alex24

Předem musím říct, že než jsem tenhle film viděl tak jsem o něm nikdy neslyšel a zároveň jsem neměl ani nejmenšího šajnu o tom, že Jason Segel (dále jen Marshall) vyvíjí jakoukoliv scénáristickou aktivitu. A ano až při psaní tohohle komentu jsem zjistil, že tohle byla jeho scénáristická prvotina. Každopádně nevím, nakolik se tomuhle odvětví věnuje, ale napsané to měl fakt dobře. Vlastně i díky tomu se to v mých očích řadí k nejlepším filmům žánru, kterej nijak zvlášť nevyhledávám a na žebříčku oblíbených žánrů obývá ta nejnižší patra. Už od začátku bylo vidět, že se jedná spíš o komedii, než romantiku i když klasický romanťácký schéma to mělo na první pohled. Marshall v něm ztvárnil s nasazením a kvalitou Marshalla z HIMYM klasickýho kluka zklamanýho holkou z tohohle typu filmu a dialogy (teda alespoň v dabované formě) se ničeho nebály a používaly vulgarismů s klidem mířícího snajpra. Pozadu ale nezůstala ani vizuální stránka, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že ve filmu americké produkce uvidím několikrát nezakrytý obraz Marshallova kokota... Každopádně nejvíc kvalitu filmu ovlivňuje právě jeho neotřelý scénář, kterej není úplně stejnej, jako jeho sestřičky žánru a nabízí přesně vyladěnou komedii s prvky romantickýho filmu na kterej jsem neměl problém dodívat se do konce a hlavně se zájmem. Každopádně se mi to ale nelíbilo natolik, že bych film musel vidět několikrát a proto splňuje v mém subjektivním měřítku (Hé to zní snobácky) kritéria pro film hodnocený třemi hvězdami (jo, teď už tak píšu schválně). PS:. O tom, že to není jen slaďák svědčí i fakt, že jsem ho shlédl se svým kamarádem, když jsme čuměli na telku. PPS:. Scéna, kde barman přesvědčuje Milu Kunis, že je Marshall dobrej kluk je nejlepší díky barmanově klasické řeči z romantických filmů, čímž se u mě dostává v motivačních řečech na vrchol. :-D ()

BeranSon

Celkem koukatelný film s pěknou tvářičkou Mili Kunis a vydařené postavy Jasona Segela, i když se ty dva k sobě vůbec nehodí tak určitý efekt to má. 6/10 ()

Rathalos

Romanticka komedia odohravajuca sa v nadhernom prostredi so sympatickymi hercami,zvlast zenskeho pokolenia,na spríjemnenie dna pohodovy film,ktory vas pobavi...:-) ()

Ivo

Opravdu by mě zajímalo, který sbor oslů dělá "překlady" originálních názvů do češtiny. Jak spolu souvisí název "Forgetting Sarah Marshall" a "Kopačky" bych opravdu rád věděl ... A takhle u nás dopadá každý druhý film. ()

Yojimbo

Není to špatné, ale žádná "řachanda" se nekonala. Nejlepší postavou nebyl hlavní hrdina (je těžké smát se a fandit sebelítostivému chlapovi), ale londýnský zpěvák, partner hrdinovy bejvalky, který je aktérem těch nejzábavnějších scének. Ačkoliv jsem se nesmál úpkně od plic, po skončení jsem měl dobrý pocit, čehož si cením a náležitě hodnotím čtyřmi *. ()

TylerGage

Celkem dobrá komedie.Překvapilo mě ,že tu nebyla cenzura a několikrát jsme se mohli podívat na nahé tělo našeho hlavního hrdiny.Pár scén tu bylo k zasmátí. dávám lepší 4* ()

Xatrix

Nic me nedokázalo připravit na peklo s názvem Kopačky. Herci protivní, děj plytký a dialogy jak z mateřské školky. Tohle má s Apatowem nic společného. ()

darkreider odpad!

Tak. Jednoduchý romantický príbeh podaný formu, ktorá mi je krajne nesympatická. Otvorená nahota a sex? To je to zábavné? To je to, čo núti ľudí, dať také vysoké hodnotenie braku? Úprimne povedané, dopozeral som to len preto, aby som s čistím svedomím mohol hodnotiť. A vidieť tento film v červených farbách na čsfd vo mne vzbudzuje veľké pochybnosti o všetkých ostatných hodnoteniach. Zábava = 0. Znechutenie = 10. Dej priemerný a možno by som dal 1 hviezdu za muzikál na konci, ale tento crap už má hviezd až priveľa. ()

Smidak

Tenhle film jsem viděl po shlédnutí tří sérií seriálu "How I Met Your Mother", takže jsem byl na Jasona alias Marshalla hodně natěšený. O to víc jsem byl zklamaný. Nemůžu si pomoct, ale tenhle film mě prostě nebavil...škoda. 40%. /// nechápu, co se stalo, jestli moje rozpoložení bylo mimo, když jsem to viděl poprvé nebo teď podruhé, nebo to je tím že jsem to viděl po Get Him To Greek, což jsem miloval, ale já ten film zbožňuju! 99%. ()

Liduskaa

Poprvé se usmívám,při druhém shlédnutí padám smíchy:) Totálně našlapaná komedie u které se bavím ještě dlouho poté co skončila:) ()

Blaogranas

Podle mého soudu asi nejlepší romantická komedie od doby Hitche. Dvě krásné herečky, trochu prdlej hlavní hrdina a potrefenej milenec. Když to splácáme dohromady s nádhernou a romantickou Havají, dostaneme opravdu zajímavou směsici, u které se člověk opravdu pobaví. ()

asfalt

Je to skôr tak tri a pol. Musím sa priznať, že prvú hodinu filmu som sa dosť nudil, no potom to nabralo ten správny smer. Mila Kunis bola na zjedenie, to bez debát. Segelovi som závidel každú scénu v jej prítomnosti. Škoda tej nadmernej klišoidnosti, hodnotenie by bolo určite o čosi vyššie. No každopádne ide o jednu z tých lepších romantických komédií, ktorá určite stojí za vzhliadnutie. ()

bolf!k

Tak druhý pokus v původním znění byl úplně o ničem jiném. Na 5* to určo není, ale přesto sem se skvěle bavil. 85% ()

lxbch

Tuctový námět romantické komedie zabalený do neuvěřitelně vypointovaných hlášek a dialogů. Takhle jsem se dlooouho u filmu nenasmál a upřímně říkám, že jsem to vůbec nečekal. Na maximální hodnocení to vytáhl Drákula a nádherná Mila Kunis. :-) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru