tom.cube

Velké a milé překvapení. S klidným srdcem můžu prohlásit, že jde o jednu z nejlepších romanto-komedií, co jsem viděl, která je navíc opravdu vtipná. Příjemná atmosféra, povedené vtípky, pohodový Segel a především Mila Kunis se svým sexy nakřáplým hlasem, nemůžu se jí nabažit a tady byla úžasná... Možná absolutním hodnocením trochu přepaluju, ale nemůžu si pomoct. ()

Raimok

Pěkně by se to dalo přirovnat k Just Go With It. A film se Sandlerem a Aniston je rozhodně lepší, i když ten Russell Brand tady zahrál hodně kvalitně a Segel je taky dobrej i mimo How I Met... Mimochodem, hudba Infant Sorrow se mi fakt líbí. 69 % ()

Johny303

Kopačky jsou důkazem toho, že romantický snímek nemusí být vždy a za každou cenu úplně imbecilní. I když je tu láska tím hlavním, přesto to má náboj a je to plné úžasného humoru. Chybu nemá ani výběr herců - Segel a Brand spolehlivě zajišťují vtipnou stránku filmu a krásné slečny Kristen Bell a Mila Kunis zase tu estetickou. Boží film. ()

majec4

Necakane sa mi to pacilo. Podobne temy vo filmoch velmi nemusim, ale co clovek neriskne ked je po polnoci a ma chut na nejaku blbinu v TV? Segela mam rad, takisto aj Bell s Kunis. Miestami by mi vadila Segelova citlivost, ale ide o komediu, takze to vlastne bavilo. Chlapec mal stastie na dobrych ludi, neviem ci by sa mne tak postastilo ak by som dostal kopacky a odisiel by som uzit niekde do Tatier. Asi by som nedostal prezidentsky apartman, len kvoli tomu, ze je free. Ak by predsa len, tak Kunis k tomu by bol deal storocia. Bolo to vtipne, mile aj otravne. Proste romanticka komedia. ()

husokachna

Je to prostě jako Marshall z Himymu - milý, upřímný, fajn. Navíc to má pár opravdu parádních fórů a všichni, kdo v tom hrají jsou boží. ()

strangercz

Perfektní komedie. Která umí jak dojmout tak skvěle pobavit. Jason Segel dokázal že v HIMYM vyrostl ve skvělého herce. Ale i ostatní herci hrajou přesně to co se od nich čeká. Je pravda jak to tu několikrát padlo že první polovina je ubrečená, ale i v ní se najdou skvělé fórky. Druhá polovina je ale našlápla skoro prasknutí vtipem jak se to v tomhle žánru moc často nevidí. Rozhodně doporučuju 4* ()

MAJkLSON

6/10 - Na komedii jsem se smál málo, na romanci je to zas moc ujetý. Prostě letní romantická oddechovka - pěkné počasí, pěkné pláže, pár pěkných lidí, nahatí lidé (ne ti pěkní)... atd. atd. ()

jorgus

silnejsi tri hvezdy ale Zbouchnuta a i Superbad ro me byli porad o trochu lepsi..hodne scen zde bylo hluchych a na hrane uveritelnosti:) ()

Gerrard8

Dobrý film tie necelé 2 hodiny my ubehli ako nič. Pobavil som sa je to taká oddychovka, ktorú som si pozrel asi 5 krát jedna z najlepších romantických komédií. ()

Razer

produkci Judda Apatowa mám moc rád, ovšem todle mě opravdu nenadchlo. Jason Segel je sympaťák, ale scénáře mu moc nejdou. 50%. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru