Série(4) / Epizody(125)

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiální text distributora)

Falco.araea

Už chápu ty ty hlášky "Hej Ouško" a "Máme použít na rizoto použít kroupy, hrách, kuskus nebo tajnou myškavěc." Něco takového se u nás v rodině používá tak desetkrát denně, ale mě tento kulturní skvost osobně minul, takže jsem musela dohánět už jako větší. A přes nechutný dabing a kýč kýč hnusný kýč je to prostě super! ()

papadoce

Opäť hodnotím očami detí. Matej jednoznačne za 5 (dal by aj 10). Zoja tak 2. Priemer 3,5...čo s tým teraz ?? haha. ()

TaNya_

Děti, zavolejte: Héééj Ouško! .... Děti, řekněte: Prima! .... Á, je čas na Myštanec!! - asi takto by se to dalo celé shrnout. Dnešní děti už asi potřebují i předvykládat co mají říkat či co. No když je to baví, já jim to brát nebudu. ()

wolverine odpad!

Domů uvítá nás myšák Mickey Mouse, Domů uvítá nás myšák Mickey Mouse. Zde má Mickey Mouse klubík podlerázní tvoří sál, Zde má Mickey Mouse klubík. Zde má Mickey Mouse klubík podlerázní tvoří sál, Domů uvítá nás myšák Mickey Mouse. Nejdebilnější seriál vůbec. Kdyby tohle Dysney viděl. Na závěr si zaspíváme Hot dog song. Hop, hop, Hop, hop Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Pryč se smutkem, teď řádit jdem Hop, hop, hop, hop, Smrt problémům Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Dík že jste nám dnes pomáhaly v klubíku, já si to teda užil a doufám, že vy taky A díky, že tančíte náš Myštanec Jo, to byl ale prima den Hop, hop, hop, hop,hop, hopity hop Je tu hezký den, nikde žádný spor Tak vstaň, buď fit a samý fór Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Teď zavřeme krám, zas příjdem k vám Dnes loučí se váš Mickey mouse A s ním i ten váš klubíkHop, hop, Hop, hop Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Pryč se smutkem, teď řádit jdem Hop, hop, hop, hop, Smrt problémům Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Dík že jste nám dnes pomáhaly v klubíku, já si to teda užil a doufám, že vy taky A díky, že tančíte náš Myštanec Jo, to byl ale prima den Hop, hop, hop, hop,hop, hopity hop Je tu hezký den, nikde žádný spor Tak vstaň, buď fit a samý fór Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Hop, hop, hop, hop, hop, hopity hop Teď zavřeme krám, zas příjdem k vám Dnes loučí se váš Mickey mouse A s ním i ten váš klubík ()

L3G1ON4R

Osobně jsem viděl pár dílů a z většiny jen okamžikem, ale pro naše nejmenší pěkná podívaná a mnohdy poučná. ()

haffen odpad!

Výchovné to možno je, ale spracovaním doslova príšerné a haniace kreslenú klasiku... Obsah je tiež veľmi diskutabilný. Už moja malá neter nadáva na to ako je to strašne nudné... Táto hrôza si nezaslúži viac ako 10% (aj z pohľadu tej malej). ()

Mr.nachos

Kdybych tohle měla hodnoit jen sama za sebe, tak to odpad nemine. Ale moje dvouletá dcera je doslova přišpendlená k obrazovce a hltá to od začátku do konce. Líbí se jí přesně to, co mě na tom odpuzuje. Jsou to příšerné hlasy postaviček, neustále se opakující fráze, ta přemrštěná barevnost. Ale na druhou stranu musím uznat, že děti se u toho učí barvy, počítat, pojmenovat různé předměty, atd. velmi hravou a pro ně zábavnou formou. Takže účel to plní. ()

MFloyd odpad!

Chtěl bych se tady dlouze rozepsat, jak je to celý pitomý a animace stojej za hovno, ale uvědomil jsem si, že bych vám nějakým nedopatřením, mohl prozradit tajnou myška věc. ()

MutantMarana odpad!

Dalsi nechutnej vyplach. Todle je moc spatny. Rodice, kteri uklidej ditka, aby od nich byl pokoj k tomudle teroru by meli rovnou zavrit do lecebny. Hruza des. ()

Stejšn odpad!

Otřesné. Naprosto všecko. Od animace, přes scénář po dabing. Chcete ze svého dítěte mít debila? Posaďte ho před tohle, výsledek zaručen. Ještě že se toho Walt nedožil. Čistý odpad. ()

borohub odpad!

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5% ()

Ivuska91

Nechutná animácia, zvučka je tiež nepekná, ale hodnotím troma hviezdičkami za svoju trojročnú dcérku, ktorá na mickeyho otázky odpovedá (napr farbičky). Je to teda pre ňu interaktívne a celkom sa zabáva. Keby použili krajšiu animáciu, pretože toto je vrchol nevkusu. :-( ()

Toxie

Myška, muška, Mickey Mouse!!! Naše ratolest to zbožňuje a pro nás utrpení s myška věcmi. Za mladýho 5* a za rodiče 1* tak průměr 3* ()

Rediik

Viděla jsem pár dílů a nějak mě to prostě nechytlo. Celkově animace a příběhy postav, nic moc. Není nad starou dobrou bandu Mickeyho, Donalda, Goofyho, Daisy a dalších. ()