Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

bearmeedek

Průměrná krimi historka. Při sledování na TV obrazovce celkem pohodovka. Příběh lupiče v důchodovém věku stojí za mírné pousmání. ()

Acrobat

Mimi v typológii scenáru a filmu ako: "natoč, aby vlk bol sýty a ovca ostala celá". A tak je to ako v tom frazeologickom spojení, plné nudných, niekedy nič nehovoriacich scén, kde divák celý čas čaká na naštartovanie a motor sa nezapína. Banderas je ako vždy prvotriedne šibnutý, čo mám rád, ale ten M:I prienik cez lasery tak to už chce fantáziu. Neskutočne nudne natočený film bez štipky virtuozity, ktorú však od Mimi asi ťažko očakávať. Trápenie sa v zlodejskom filme, ktorý sa snaží byť možnože zbytočne "twistový". (videné 09.12.2020, DajTo archív) ()

SKreyn

Tento film bol slabým priemerom. Možno keby to režíroval niekto iný, tak by to možno dopadlo lepšie. Nápad to bol celkom dobrý, tiež herecké obsadenie, ale niečo mi tam chýbalo. 2* ()

KdG

Celkem pěkná krimi, sice dost předvídatelná, ale technicky pěkně zpracovaná, a herecky dobře obsazená. ()

mac000

Nemastné, neslané, M. Freeman standardně dobrý, naopak A.Banderas typově do role nesednul. Mimi Lederová je patrně již za zenitem. ()

MarkHoppus

Morgan Freeman je prostě úžasný herec a já na něj skrátka nedám dopustit. Banderas je naopak herec, který mě doposud příliš neoslovil, ale přeci jen tady se mi zdál při nejmenším sympatický. Příběh se mě zdál velice chytrý a promyšlený, pravda, asi neosloví každého, ale svoje publikum si tenhle film jistě najde. ()

gudlak1

Očekával jsem od tohoto filmu, díky Freemanovi více. Mám ho jako herce rád, hlavně ve filmu Sedm, takovéto role mu sedí, jako zlodějská legenda se mi ve filmu nelíbil. ()

jafuska

docela dobrý film,skvělé herecké obsazení,i když Banderase mám raději,ale povedená loupež , i když jsem sev tomto filmu občas ztrácela, ale nevadí,doporučuji ()

Romeroo

Tak nečekal jsem nic extra díky zdejšímu hodnocení, ale neustále jsem si opakoval Morgan a Antonio by snad nenatočili až tak brutální průměr...bohužel natočili...a troufám si napsat, že to není ani průměr...nic tak nezáživného a nepřesvědčivého a v mnoha ohledech kopírujícího jsem opravdu nečekal...tak takhle ne...hodně slaboučké 2** ()

dragosta

Jedním slovem nuda. Sálodlouhé nezajímavé dialogy střídá fádní děj. Během největší gradace jsem usnula (a to je co říct!) a dokoukala to později ..samozřejmě jsem o nic nepřišla. Film sází na zvučná jména, ale co naplat, blbost ani Freeman nezachrání. ()

Pitryx odpad!

Začátek ještě ujde, ale pak se hrdina seznámí s „Ní“ a je, jako vždy, po filmu. Opět je divák nucen čumět na to jak tancují a blbě kecají a sexují. A do toho hezká krmička, v čistírně. Jak v té řadě šatů poznal ty pravé??? 201310100/0 ()

subic

No jejda v New Yorku mají ty starý hnusný ruský vagony metra? A ještě k tomu dost velký tunely bez troleje. To co zvládli Dannyho parťáci ve velkém kolektivu, to tu zvládli ve dvou. A co se krade? Ruská dřevěná carská vejce z roku 1917. Akorát konec je tak nějak nečekaně jinak. Jen policajt je pořád policajt, jinak je každý někdo jiný, než dělá, že je a tak se z konce nakonec stane trochu zmatek, proto zdejší hodnocení odpovídá. 55% ()

markettka

Podle mého názoru povedené krimi. Jen těch soft pornovských zbytečně dlouhých scén se mohli vyvarovat... Jinak zápletla velice dobrá, ale dala by s více rozvést.. Celý film se táhl a na konci se toho najednou "objasnilo" trochu moc.. ()

Vecko32

Jediný film kde se mi líbil A.Banderas byl Zoro a ani tento snímek to nezměnil. Těšil jsem se na Morgana, který mě nezklamal ale ani nenadchl. Byl to takový nemastný, neslaný zážitek. Jenom díky nečekanému vyvrcholení které začalo po hodině a čtvrt a končilo za 15 min, si u mě vysloužilo 50% ()

Dextwer

Dobré herecké obsazení. Slabší, ničím nepřekvapující příběh. Zajímavosti: * Scény z metra odehrávající se v New Yorku byly natočeny v Sofii (Bulharsko) a vozy byly ruské výroby.▐ Moje hodnocení: 55% ()