Mladý muž odjíždí z města na odlehlou venkovskou samotu, kde žil jako dítě. Počáteční idylku však naruší vztah s místní dívkou, mladíkův návrat k malířství, zjištění, že se dříve v okolí děly kruté události spojené s vraždami nacistů na sklonku války a zapomenutá místa v domě, související se vzpomínkami na jeho dětství… (Devadesát Dva)

Henry Morgan

Ehm..tak kdo z vás čekal od českýho hororu hollywoodskou zběsilost a kvalitu? Ježiši.....tohle, že má být odpad? A kapitán Amerika má být v červených číslech? Do prčic myslete nebo vnímejte. Vždyť to nebylo tak strašně intelektuálsky náročné. Tajemství Sudet zahalené ve schizofrením rozdvojení. Příběh nebyl špatný, ale bylo to celé ztvárněné poněkud umělecky. No a? To potřebujete všechno servírované na tácu bez jakékoliv představivosti? Omlouvám se, že se tu tak rozčiluju. Těm co si chtěli přečíst komentář radím, ať se kouknou na film. Je to dobrý a těm, kterých se týká můj pokleslý projev můžu jen vzkázat.......Já chci víc!! ()

Bublinka6 odpad!

Celý film, kdy se vlastně nic neděje, trpělivě čekám na rozuzlení, které sice přišlo, ale bylo tak nic neříkající a slátané, že to vlastně bylo 96 promarněných minut. ()

10Domik10

Nakoľko je to jeden z prvých českých filmov hororového žánru (Ak nie prvý) tak si myslým, že to bolo celkom obstojné, odpad sa tu určite nehodí takže podporujem 2 hviezdičkami :) ()

alonsanfan

Výjimečnou látku dokáže Juraj Herz geniálně zpracovat. S pitomým scénářem plným stupidních hororových klišé se ovšem pracuje těžko. Řemeslně je film točen dobře, v zajímavých lokacích, s neokoukanými herce. Zoufale se však snaží vyčarovat hororovou atmosféru a občas se mu to i daří, nicméně veškerá světlá (míněno temná) místa zabíjí a do černé díry podprůměrnosti a stupidity strhává nekvalitní scénář, banální pointa příběhu, nelogičnosti. Ani ta trocha erotického dusna to nevytrhne. ()

effka

Řvoucí Jirka Babica v hlavní roli mě dost štval, ale zase na druhou stranu nějakou atmosféru to mělo. ()

Inozuka

Měl jsem to zařazeno jako absolutní slátaninu a teď po druhé projekci si tento svůj názor potvrzuji. Spatlanina snad všech možných klišovitých horror rekvizit, dialogy, které nedávají smysl, scénář děravý jako cedník a herci mátožní jako zombies. Jediná hrůza, které mě při sledování T.M.A. jímala, spočívala v tom, že bych to bláhově skouknul ještě po třetí. A jediné, co mě bavilo byl úvodní a závěrečný song, to šlapalo fajně a zachránilo to film od "odpadu". ()

touchud odpad!

Dal jsem si takový závazek, nebudu na tomto serveru sprostý. Věřte mi, že po TMĚ je to těžké. Pane Herzi, skutečně jste to Vy, kdo natočil Petrolejové lampy a Spalovače? Tak daleko jste došel, že točíte pornoparodii na parodii hororu? Vy jste trumfnul Eda Wooda, ale jestli jste si myslel, že se někdo bude ve "strašidelném" domě bát, to asi těžko. Omlouvám se sálu, ve kterém jsem seděl, ale bohužel přišly výbuchy smíchu, nevěřícího, smutného, tragického. Lituji, že jsem si na TMU koupil lístek, ztratil 93 minut života, kazil si oči dementní kamerou, poslouchal nesmyslnou hudbu a pronikaly ke mně infantilní hlasy idiotských herců. Dialogy psal snad někdo pod vlivem drog. Doteď jsem PAF a ptám se Irenko, proč??? Chci se bavit u skvělého Kameňáku, sledovat brilantní dialogy Ordinace v růžové zahradě a k usnutí si pouštět do uší hudbu z VKV. Konec filmu byl ten nejsvětlejší okamžik. Blééééééééééééééééééééé NEŽ DALŠÍ TMU, NETOČTE UŽ. PS: Vy kteří jste hráli střílečku Wolfstein 3D se možná pobavíte jako já. Čekal jsem, jestli nevybafne i robotický Hitler, to bych dal jednu hvězdičku - doteď věřím, že se to mohlo stát. ()

-henry- odpad!

V tomhle veledíle jsem nenašel vůbec nic funkčního (o scénáři ani nemluvě) - špatně rozzáběrovaný pokusy o žánrový scény opravdu nezachrání pár školáckých gore efektů (ale ta kuřba přes okno nebyla špatná:). Tohle opravdu neplní úlohu hororu, ale pro někoho možná zábavného filmu. ()

Crazynka

Neměla jsem k tomuto filmu nijak velké očekávání, ale to, co jsem viděla jsem vážně nečekala. Hrůza a děs. Tento film je pro žánr horor ostudou. Viděla jsem tam několik scén přebraných ze zahraničních hororů , kde podobnost jistě nebyla jen náhoda. Jako příklad bych uvedla Ti druzí - ponurá atmosféra, zjevující se děti - Sirotčinec a amputace nohy - Ruiny. Pro mě je film zklamáním. Jednu hvězdičku dávám za roli Lucie, víc jich bohužel dát nemůžu. ()

playboy_05

hloupá, zamotaná blbost, která postrádá základní kostru příběhu...tupé hlášky, prkené hlavní postavy a hlavně strašně moc "hororový" příběh...skutečně...málem sem se z toho pomočil, ovšem smíchy nikoliv strachy ()

mystrdat

Supersračka. Další zářez na pažbu těm, co pokládají soudobou českou filmovou tvorbu za nejtěžší diletantství. ()

dawid

Na čtyři to není, to je bez debat, ale hvězdička za snahu se taky počítá, je to taky hvězdička všem kdo dali odpad. Hergot, dneska je asi fakt in stírat filmy (to bych snad i pochopil, v anonymitě internetu se komplexy léčí nejlépe). Co ale nepochopím jsou výkřiky typu: "To bych natočil líp i na mobil." Chápu, že se mi ten který film líbit nemusí, ale trochu úcty by neškodilo. Moc bych chtěl vidět ten lepší, na mobil natočený film... P.S.: Zvažuju, že filmy, kterým jsem dal odpad vyřadím z hodnocení... ()

PB2

Me se to líbilo. Opuštěný dům, zvláštní vesničané, divné jevy, celkově to budovalo skvělou atmosféru, navíc to všechno v českých reáliích. Fakt nechápu do místní hodnocení :( ()

hero_bk

Podle hodnocení tady jsem čekal strašnou blbost, brácha mě odrazoval od toho, abych se na to vůbec díval, ale nenechal jsem se a ... dostal jsem jednu z nejlepších duchařin, co jsem viděl! Perfektně vybudovaná atmosféra, nechutné scény (ty k hororu patří), docela i smysluplný děj (teda já ho pochopil), slušné herecké výkony, jenom tu erotiku si možná mohli nechat. Ale i tak, vzhledem k očekávání, které bylo někde kolem nuly, jsem byl hodně překvapený kvalitou, takže 5*. ()

Zemřel herec Andrej Hryc

Zemřel herec Andrej Hryc