Ivan Franěk je naprostý tragéd a měl by se už věnovat něčemu co mu jde. T.M.A. mi nepřipadá zase tak hrozná jak zde čtu komentáře. Atmosféra se mi docela líbila a prostředí domů bylo taky povedené. Nebýt Fraňka a trošku nelogického scénaře mohl bych dát 4*.(23.7.2009)

Dal bych možná i odpad!, kdybych se tak skvěle nepobavil tím nechtěným humorem. Zbytek viz uživatel choze.(3.8.2009)

• Rogue

Film, ve kterém lidé neumějí dopíjet čaj, doktorky vypadají jako jejich pacientky a do sklepa se chodí zásadně bez spodního prádla. Bez atmosféry a s digitálem v ruce zasazuje Herz vražedný úder.(10.7.2009)

• zelvopyr

Nezaujatí herci toporně recitují nevěrohodně napsané role... Jako povídka by to asi bylo docela dobré.(24.4.2010)

Začátek je naprostá krize - Herz se pokouší vytvářet horor ze sebemenší blbosti, takže například záběr na zatím obyčejnej starej dům ihned doprovází co nejvíc strašidelná hudba.. K tomu spousty nesmyslných střihů a nelogicky navazujících záběrů. Ty sice provázejí celý film, na druhou stranu po asi první čtvrt hodině se vnoříte do děje, který vás začne i bavit. A pokud jste strašpytlové jako já, budete se i bát a uhýbat pohledem všude možně. Chyb má tento film nespočetně, úsměvně trapných chvil také, ale na české poměry bych řekla docela dobrý a svižný horor. Jo..a z písně O du lieber Augustin mi myslím bude už vždycky běhat mráz po zádech=)(1.8.2009)