Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  *

  Od jisté doby to Jurajovi nejde a nejde. O tom si může povídat s Věrou Chytilovou a bude jim přitom určitě dobře.(9.4.2011)

 • Skejpr
  ***

  Technicky slušné a rozhodně zábavné (byť nechtěně). Jinak ale strašně blbé, nelogické, herecky nezvládnuté.(9.7.2009)

 • Dadel
  *

  Juraj Herz je bohužel dávno senilní, jak dokazuje např. tento rozhovor nebo právě film Tý Em Ej. Oprýskané zdi, oškliví herci a zelený filtr ještě nedělají z filmu horor, to by musel mít film lepší scénář, takhle jedna hloupá a směšná scéna střídá druhou. Největším hororem je tak příšerná agroalternativní hudba v úvodní scéně a v závěrečných titulcích (nepřekvapivé zjištění, že scénárista filmu je zároveň členem oné kapely je už jen třešničkou na dortu)(21.11.2009)

 • Pedestrian
  odpad!

  Herz se vrátil.(10.7.2009)

 • swamp
  **

  Od mistra Herze, režiséra Spalovače mrtvol, jsem čekal něco svázanějšího a smysluplnějšího. Zde však nedávají smysl ani dialogy, ani název "tý em ej". Navíc, kdo kdy v hororu viděl takový happy-ending?! Ty dvě hvězdičky jsou spíše za hezky odvedenou technickou (především obrazovou) stránku a odkaz na The Shining Stephena Kinga.(18.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace