Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

milanhanic

Dát dohromady tyto dva herce bylo dobrým nápadem. Potom, co Travolta ukázal světu, že může jít i do komedií (viz. Divočáci) se nedivím, že k němu přiřadili právě R. Williamse. I kdyby se jednalo o podprůměrný snímek, musím přidat hvězdu za jeho roli - jsem fanda hereckých výkonů Williamse a jeho filmy sleduju už od mala. Komedie o tom, že muži v nej letech se stále věnují sportu a jeden z nich zjistí, že je otcem a musí se o děti postarat, dokud matku nepustí z vězení. Já se zasmál, sice ne tolikrát jako u Táta v sukni, ale přeci jen. Kolik dobrých komedií bez lehtivých scének a bez hnusných slov dnes máme? Nevím kolik, ale tenhle film k nim zkrátka patří. ()

kacir

Az na ten koniec....naretohal som sa ako uz davno nie...a videl som uz vacsie kraviny a maju tu daleko lepsie hodnotenie...darmo. sto ludi sto chuti.. ()

Miloško

Veľmi dobrá komédia,ktorá stojí na výbornej dvojici Travolta-Williams.Scény po zlom užití liekov(výmene liekov),nemali chybu. 7/10 ()

rafix

John Travolta a Robin Williams jsou dobří komici. Jsou oba moji oblíbení herci - komici. Film se mě ohromě líbila hlavně ta scéna, jak J. Travolta dělal pěkné grimasy. To bylo boží. Doporučuji to schlédnout. Stojí to za to. ()

kenny79

Rozhodně jedna z těch lepších rodinných komedii u které jsem se s chutí zasmál a jako taková třešnička na dortu zde Williams a Travolta. ()

GoldenGecko

Líbila se mi úvaha nad životem, kterou film vyjadřoval. Bylo to sice víc o vtipu atd., ale taky o dvou starých chlapech, kterým dochází, že o něco přisli. Vtipné to koneckonců bylo taky, obzvlášť můj oblíbený Justin Long, i když zde moc nezazářil. Podtrženo a sečteno, příjemná oddechovka co pobaví. ()

lobo87

Príjemná oddychovka, ktorá fungovala aj v komediálnej aj v rodinnej rovine. A navyše mala Robina Williamsa, ktorému ste proste museli fandiť. Rád si to dám znovu... 65% ()

George.Camel

Hodně rozpačité dojmy z této komedie ve mně dlouho zůstaly. Dokoukal jsem do konce, ale bylo to utrpení. Williams přehrával, samá klišé, Travolta byl dobrý jedině, když měl úsměv od ucha k uchu, děcka děs ... americká pitomost. Podruhé vidět nemusím. ()

mouzi

2* jen a pouze za Travoltu, Williamse, Greena a "Tys mi na oblicej namazal hovno?", jinak absolutne zbytecny film. A ohledne tech hercu hodnotim pouze jejich pritomnost ve filmu, nikoli vykony, to bych dal celkove odpad. ()

Patr1k

Dá sa to dopozerať, to je základ, ale nemôžete od toho čakať solídnu rodinnú komédiu, od tej to má podľa mňa veľmi ďaleko, Travolta zabudol hrať, výber hercov otrasný (synátor tam vôbec nesedel, takisto som nepochopil bezpečnostných technikov), jediný kto to zachraňoval bol Williams, ten chlap je klasik...ale aj tak strach...čo to zachránilo bola pasáž s liekmi. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac