Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

silentname odpad!

Nie! Nie! A EŠTE RAZ NIE!!! Som fanúšikom Robina Williamsa a jeho filmov, ale toto je asi Disney verzia filmu "DISASTER MOVIE." Otrasný humor, hrozné postavy a momenty, ktoré ma viac znechucujú a urážajú, než ma pobavia. A najhoršie na tom je, že sa nebránia ani svoje otrasné vtipy opakovať len preto, aby sa nám viac dostali pod kožu a bodli nás ešte hlbšie ako prvýkrát. Jediné čo je na tomto filme dobré je Robin Williams keď sa snaží byť otcom pre svoje deti, ktoré nepoznal. To je super. Okrem toho dáva do svojej role naozaj maximum. Zvyšok je trápnosť, úbohosť, nechutnosť a horor obrovského kalibru. Keby som len mohol niektoré filmy vymazať zo svojej mozgovej pamäte. A aby som už tomuto filmu dal vyžrať úplne všetko, PREČO SI NA KONCI DÁ CELÁ RODINA (AJ S MIMINOM!!!) TABLETKY NA SILENÉ ÚSMEVY???!!! To nie je vtipné, to je až hnusné! V osobnom TOP 11 filmov, ktoré nenávidím absolútne najviac sa umiestnil na 11. mieste ()

iamek

Travola a Williams si zopakovali spolupráci jako ve snímků Divočáci a nedopadlo to vůbec špatně. I když se mi Divočáci líbili více. Film musíte brát jako odreagování a nehledat tam žádnou uměleckou hodnotu. Docela mě překvapilo kolik snímek vydělal a divím se distribuci, že ho nezařadila do kin. ()

Chrustyn

Překvapivě se nejedná o takové peklo, jak by se mohlo na první pohled zdát ale o slušnou rodinnou zábavu. Film má hlavní plus v obsazení úvodí dvojice, jejichž filmová kariéra sice není tak zářivá jako před nějakými 15 lety ale pořád dokazují, že film utáhnout dokážou. Škoda nezbytné sentimentality, která je sice pro film nezbytná ale na druhou stranu i trapná a otravná. Ale když jsou ti dva v akci, tak i přes převážně iinfantilní humor dokážou pobavit. U mě dobrý. ()

heyda

2 hvězdy prostě musím dát Kelly Preston. Té ženské je v roce 2009, kdy tenhle film vyšel, nějakých 47 let a vypadá tak na 30. Je neuvěřitelná a sexy jako blázen!! K filmu nemám moc co říct, spousta zbytečných trapných scén, které mě už dávno neberou (už mi není 9 let). Takhle si rodinou komedii nepředstavuju... ()

triatlet

13. film s Robinem (předchozí hodnocení: 5x5, 4x4, 3x3). Poprvé méně než tři hvězdičky - a ty si zaslouží hlavně Robin. Travolta vadil taky míň než prvoplánový scénář založený na trapném agresivním "humoru" (kétající talíře, nakopnutý míč, přibouchnuté ruce pod karoserií...). Ale asi 3x jsem se upřímně zasmál... Komedie, která rozhodně není milá. ()

jojinecko

Americky klišoidná rodinná komédia, viac trápna a šablónovitá ako by sa patrilo. Herci sú prehrávajúci až hrôza, na pár podarených a vtipných momentov pripadá hromada vaty a otravných scén... Vhodné do TV... ()

Flego

Absolútne nenáročná komédia pre celú rodinu na nedeľné popoludnie. Predpokladám, že malé deti si budú užívať, no a dospelí ocenia pridanú hodnotu Travolta-Williams. ()

hrona

Velmi příjemná rodinná komedie, kde Travolta jako proháněč žen a Williams jako novopečený otec sedmiletých dvojčat. Film lehce připomínající seriál Dva a půl chlapa. ()

claudel

Ten film má trochu hořkou pachuť, když jej lze označit jako "Travolta projekt", vzhledem k rodinným tragédiím, které slavného herce v posledních letech postihli. Jinak jde o nenáročnou, místy zábavnou i vtipnou komedii, kde to Travoltovi s Williamsem funguje celkem dobře. Ve vedlejších rolích potěší a rozesmějí další známí herci jako Matt Dillon nebo Justin Long. ()

Lacike

Walt Becker je genius. Mal k dispozicii dve nadane komedialne hviezdy a dokazal s nimi natocit extremne nezabavnu a otravnu komediu, ktoru som mal velky problem dopozerat. Nezasmial som sa ani raz. 1/10. ()

Terva

Moc to tedy kluci nerozjeli. Trapné vtipy, ubohé scény. V celku nuda. Starý páky jsou už asi doopravdy starý. ()

Marsik

PRIMA FAMILY - Proč jsem si dneska dal Starý páky již po třetí? No protože je to prostě vtipná komedie! Obzvlášť dneska jsem se nasmál snad nejvíc (byl jsem dobře naladěn, v dobrém rozpoložení a ve velmi příjemné společnosti), takže mi dvojice Travolta+Williams krásně sedla. Do budoucna film rozhodně nezatracuji, na zvednutí nálady je ideální. 75% (with J.) ()

Tryskomyš

Robík opět nezklamal. Můj miláček. Už dlouho jsem se takhle nezasmála. A Travoltu mám taky ráda. Takže není co řešit. ()

zdepapepa

Pokud si od tohoto filmu slibujete revoluci v žánru rodinných komedií, jděte o dům dál. Tady se hraje na jistotu, premisa filmu je průhledná jako právě vyčištěná výloha obchodu, takže proč si nesednout a neužít si hodinu a půl dlouhou jízdu s někdejšími (a troufám si říci, že stále nestárnoucími) hvězdami, pány Travoltou a Williamsem. Přimíchání Setha Greena do tohoto koktejlu považuji spíš za jakousi formální hříčku, aby byla docela drsně ukončena v zoo. Pokud se orientujete ve filmech, uvidíte spoustu cameos, z nichž ovšem bezesporu dominuje Justin Long, troufám si tvrdit v nejlepší scéně z celého filmu. Přeci jen, je to Disneyovka. A Williams opravdu vypadá jako Bono. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac