Zrovna ve chvíli, kdy dva nerozluční kamarádi - rozvedený Charlie (John Travolta) a starý mládenec Dan (Robin Williams) - obdrží skvělou obchodní nabídku, jim osud převrátí život naruby. Dostávají totiž nečekaně na starost sedmiletá dvojčata. Snaha dvou bezradných mužů postarat se dva týdny o děti s nimiž si nevědí rady vede nejen od katastrofy ke katastrofě a od průšvihu k průšvihu, ale i ke zcela novému poznání toho, co je v životě nejpodstatnější. V milé komedii k popukání se v neméně komických vedlejších rolích objeví Seth Green, Kelly Prestonová a Matt Dillon. (oficiální text distributora)

Paity

Zase jedna klasická americká superchujovina. Skutečně příšerný byla ale hlavně dvojice John Travolta a Robin Williams. ()

MulaNula

Příběh předvídatelný, to sem čekal. Vtipy se mi líbily a pobavilo. Nic naročného a splnilo svůj učel. Já osobně jsem spokojený . ()

ThomasL

Tak tohle je typický film pro malé děcka. Hlavní hrdinové ze sebe dělají naprosté kokoty a opravdu se tomu může zasmát jen to dítě. Vždyť jak Williams tak Travolta mají sakra na víc tak proč do tohohle do prdele lezli? ()

venom14

Bohužel nudná, nezáživná a ničím zajímavá komedie. Stáhl jsem si to tedy hlavně proto že jsem chtěl nějakou komedii s Travoltou,oba hlavní hrdinová hráli skvěle,ale slabý scénář prostě utáhnout nedokázali. ()

ThomasCrown

Príjemná oddychovka s dvoma skvelými momentami a to s opaľovaním, ktoré Robin Williams dotiahol až na úroveň Rossa z Priateľov a scéna na golfe po výmene tabletiek..dokonalosť. ()

rossi001

po slabsim zacatku to zacalo mit obratky a u moho vtipu a gegu jsem se fest nasmal a to dokonce i vice nez v traileru, v kterem jich bylo dost.Pohodova jednoducha rodinna komedie:-) ()

Tomin88

Je to smutnej pohled na dvě herecký legendy jak se pitvoří a ztrapňují v téhle průměrné komedii. Začátek je vyloženě strašnej a kdyby to od druhé třetiny nezačalo mít aspoň nějaký spád, určitě bych to vypnul. Je tam pár zdařilejch momentů u kterých sem se smál, ale jinak není o co stát. V dnešní době pokud má film pod křídly Wald Disney a hrají v něm děti, je to děs. Výchovné, poučné až na půdu a v mnoha momentech neuvěřitelně trapné. Robin Williams je už za zemitem a kdybych neměl rád Johna Travoltu, tak bych o tuto komedii ani nezakopl! To Divočáci byli jiné kafe! ()

matmanX

Dvě hvězdičky za povedené hlavní duo a několik povedených gagů, ale jinak je to opravdu hodně slabé a ke konci už je to jenom růžový doják s vzájemným vylíváním srdcí. Nakonec toho ale filmu nemůžu moc vyčítat, protože to byl pravděpodobně záměr, natočit nenáročnou rodinnou zábavu pro rodiče s dětmi 5+, která sice nenudí, ale ani příliš nerozesměje. ()

Phorbo

Dvojka veteránů. John Travolta je tady o hodně lepší než ve vlaku 123. Robin Williams opět nezklamal svými grimasi. Božská scénka travoltovy zravky a williamsových holotropů. K popukání. 8/10 ()

Say

[+]: Rodinná komedie o dvou přátelích, řešící otcovské záležitosti, obchodní vztahy s Japonci a i vztah mezi sebou. [+]: Pár scén opravdu povedených. Smál jsem se. [:]: Hvězdná dvojice John Travolta & Robin Williams, nijak zvlášť se ale neukázali. Nebyla ani příležitost. [-]: Počáteční fotomonážní fotky jsou ostudně zpracované. [●]: První role Elly Bleu Travolta, dcery Johna Travolty. [♫]: *** Výběr, např. Vangelis. [=]: Pro děti výborná podívaná. Pokud se dospělý obrní nadsázkou, určitě se zasměje. [#]: ,,Pravda je, že jsem nejspíš vypadal jako Joker z Batmana." ()

Weyland

Příjemná průměrná komedie - sice mi zápletka přišla trošku zvláštní, ale nakonec účel k pobavení se, splnila. Dvojice John Travolta a Robin Williams byla celkem zajímavá. Ze začátku jsem to nemohl strávit, ale nebylo to tak špatné, jak jsem si původně myslel. ()

Pavelos

No co tohle bylo v podání Johna Travolty a Robina Williamse za pokus, asi jen tak nepochopím.. Skoro bych si troufl tvrdit, že tito dva pánové už nemají potřebu ze sebe dělat totální blbečky.. Po svých úspěšných kariérách se na stará kolena snaží dělat něco co nemá absolutně nic společného s jejich hereckým uměním.. I když je pravda, že Robina obecně nemám rád, tak po tomto představení ho už začínám celkem nesnášet:-) Johna mám rád moc, takže mě tímto snímkem akorát urazil, ale doufám, že si své renomé, zase vylepší.. ()

waits

Prototyp lehké komedie na deštivou neděli, taková půl třetí odpoledne. Některé momenty vtipné nebyly, ale některé jo. Williams nic nezkazil a Travolta dovede být zabavný i s průměrně vtipným scénářem. ()

kamil.i

Neskutočne otravná citová vydieračka. Jeden z filmov pri ktorom minúty trvajú ako hodiny a vy si želáte, aby každá scéna čo najrýchlejšie skončila, aby mohla prísť ďalšia a opäť skončila. Starých psov nezachráni ani minimum "vtipov" pre deti a skutočne nie je na tomto filme nič, prečo by sa ho oplatilo pozrieť. ()

IvcaSammet

Skvělá komedie! Občas jsem se opravdu hodně nesmála. Pět hvězdiček ale přece jenom nedám, kvůli některým scénám, které mi tam neseděly ... A ty údajně dojemné scény byly prostě nudné ... Každopádně jinak naprosto úžasná komedie, na kterou se znovu strašně moc ráda podívám ... A ještě bych ráda dodala, že Seth má u mě opravdu velký obdiv, protože ta scéna s gorilou je prostě dokonalá! Já osobně bych si do gorilí náruče nevlezla ... ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac