abenino

Film u kterého se budete bavit a smát od začátku do konce. Nečekal jsem, že může přijít po dvojce ještě něco lepšího a přišlo a rovnou v 3D, není co dodat, všem doporučuji. ()

sir-dave

Tak a toto jsou: žlutej, skořápka a bílej Nejsem nějaký velký fanda Doby ledové ale trojka mě ještě mile překvapila. Dinosauři to příjemně oživili a Buck jako nová postavička dobře vtipná. Scrata je sice v díle co díle čím dál více, ale už mi přijde, že to jde s ním skopce. Čím více se mu dává prostoru, tím více je to obyčejnější. Celkově o málo slabší než jednička ale o dost lepší než dvojka. Neviděl ve 3D, proto jen 3*. Jinak by to bylo možná za víc. ()

AdaMM

Můj první "3D" film :) to byl ale taky největší zážitek - jinak mě tedy mamuti a veverky zas až tak nedostávají ;) ()

LukeUp

Zábava. Vážně mě to bavilo a 3D efekt skutečně dodal tomu filmu šmrnc, za ten dávám hvězdičku navíc. U Doby Ledové mám pocit, že čím víc pokračování má, tím je lepší a ne jako u většiny filmů, který s přibývajícími díly ztrácí na kvalitě. ()

Scratt

Doba ledová ani na třetí pokus nezklamala. Oproti prvním dvěma filmům je trojka akčnější, což však není na úkor humoru. Opět vynikající zábava nejen pro děti, kterou mohu jen doporučit. 95% ()

tom88

Po nepríliš vydarenej dvojke je tu svieže tretie pokračovanie, ktoré sa v mojich očiach priblížilo skvelej jednotke. Prvý diel samozrejme prekonaný nie je, od toho má úsvit dinosaurou ešte ďaleko, ale kvalitatívne je tu pokrok. Bavil som sa oveľa viac, dej nedokázal nudiť ani na chvíľku a navyše je tu klasická a podarená animácia. Postavy ako ich poznáme sú stále svieže a ich dobrodružstvo aj tentokrát pobavilo. Veveričky síce toľko nepobavili, ale menší divák z nich musí byť pri tomto filme v siedmom nebi. Slovenský dabing je podarený. V 3D som nevidel, ale aj tak som milo prekvapený a veľmi spokojný. Je to jeden z lepších animákov poslednou dobou, fakt pekne využitých 90 miliónov dolárov. 80% ()

Noviik

Opět doba ledová, opět napůl zábava, že jsem se opravdu dobře zasmál (dětské hriště, řeči lenochoda) a napůl nuda, kdy jsem usínal (posledních 40 minut, všechno s veverkou). Takže ani překvapení ani zklamání. V hlavě se mi to udrželo tak půl minuty po skončení a už si asi ani nevzpomenu... ()

tomeek

Jediné plus tohoto filmu je Simon Pegg v roli šílené lasice! Jinak jde o klasickou ždímačku peněz težící ze jména série. A myslím, že veverka má už svých patnáct minut slávy dávno za sebou. ()

otík

Bezproblémová animovačka pro děti a tak trochu i pro dospělé. Na jedné straně je to sice docela hodně ukřičené a dětsky infantilní, na druhé straně i dospělák si může občas některou ze scén užít. Je to pokračování, které své jedničně ani dvojce ostudu nedělá, není tzv. levné, ale zcela standardní. Prostě vše OK, nic ale co by vyloženě nadtchlo. Český dabing bez potíží stravitelný. Hudba: John Powell ()

Nivenx

Třetí díl postaviček z doby ledové je zase o něco silnější jak druhý díl. Sid byl skvělý, obzvášt', když se snažil vychovávat malé tyranosaury, kteří žrali ostatní. Vačičáci nějak zaostávali chudáci, ale jakmile na scénu přišel Buck, tak jsem se válel smíchy až do konce. Tentokrát veverčák docela zklamal, ale ostatní to dohnali. Za mě 75%. ()

wendelin9

Tvůrci zjevně vsadili na nové prostředí, nové "nepřátele" a nového vyšinutého hrdinu. Ačkoli je 3. pokračování slabší než ty dvě předchozí, myslím, že se pořád budete dobře bavit (a když ne vy, tak vaše děti/mladší sourozenci určitě). PS: mě teda absolutně odrovnala scéna, kdy se hrdinové snaží dostat přes jedovatý plyn na druhou stranu propasti, nezapomenutelné! ()

AntonG.

Změna prostředí pomohla oživit tuto sérii a třetí díl se mi nakonec možná líbil ze všech nejvíce_____Viděno ve 3D. ()

Hafran

Příjemná taškařice s neuceleným příběhem, exotickým prostředím a s nejsilnější zbraní všech animáčů, totiž lenochodem Sidem. Potenciál šel zužitkovat mnohem líp, ale to platí pro všechny DOBY LEDOVÉ. Lepší než dvojka, horší než jednička. ()

filmmovier

No co, zábava je to pořád. A velká. Sice horší než u dvojky, zato lepší než u jedničky. Co se mi na filmu líbilo nejvíc byl samozřejmě Scrat, který je tentokrát ve filmu skoro celý děj. To je samozřejmě veliké plus. Další zábavnou postavičkou je Scrattie, veverčákova nová láska, taktéž se honící za žaludem. A jednooký lasičák Buck je taky skvělý. Ale úplně nejvíc jsem se těšil na jednu jedinou postavu: záporného dina Rudlu. A dočkal jsem se, byl skvělý ! děj už je sice trochů bláznivý, už to není dobá ledová tak jak si ji všichni představujeme, jenomže o to VŮBEC nejde. Tady je hlavní zábava, a té je tu dostatek. Doufám, že čtyřka bude neméně skvělá. ()

chelseaman22

Nudné a infantilní. Už jen pouze pro U12. Jediný, kdo opravdu nezklamal, byl (už jako obvykle) pan Veverčák. Nezbývá, než doufat, že se právě uváděná čtyřka nepoveze po stejných kolejích jako Úsvit dinosaurů. 65% ()

Lachtaan

Bez debat nejlepší část celé animované ságy z dob dávno ledových. Jednička je chráněna štítem kultu, ale trojka je mým osobním chráněncem pro kvanta úsměvných scén, kterých je v novodobých animovaných filmech opravdu zřídka. Dinosaury jsem jako dítě zbožňoval, uvítal jsem tedy jakoukoli příležitost se s nimi zase vidět. A v legračním i dojemném obalu zároveň to byl ten nejlepší zážitek. "My jsme totiž úplně blbý!" ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016