Fantastický mazel

• Hongkong Chang jiang qi hao (více)

Ti je chudý stavební dělník, který se ze všech sil snaží udržet svého synka Dickyho na prestižní soukromé škole. Přestože Ti dělá co může, aby mu zajistil příležitosti, které sám nikdy neměl, Dicky si ve třídě připadá jako odstrkovaný a přehlížený outsider, protože nosí obnošené oblečení a na rozdíl od ostatních spolužáku nevlastní nejnovější elektronické hračky. Jednoho dne Ti najde na skládce tajemného “plyšáka“ a spěchá s ním domů za Dickym. Přestože podivný chlupatý tvor na první pohled nevypadá jako obyčejná hračka, když si s ním chlapec začne hrát, ukáže se, že je mnohem, mnohem víc! Tohle není jen průměrná akční figurka, ale živý „mazel“ oplývající výjimečnými schopnostmi. Dicky vezme veselého mimozemšťana do školy, aby ho ukázal spolužákům a konečně na ně udělal dojem. Jenže svéhlavý fantastický mazel má vlastní představy o zábavě a situace ve škole se záhy beznadějně vymkne kontrole... (Cinemax)

Akumulátor

Ano, byla to blbost. Ale zábavná. Pokud by režisér vynechal onoho návštěvníka z vesmíru, mohla to být výborná (i dojemná) komedie ze života chudých číňanů, která by si jistě zasloužila lepší hodnocení. ()

Trustme

Záhadná kombinace všech možných žánrů je sice zvykem Stephena Chowa, ale tady přestřelil. Film určený potencionálně dětem je i pro otrlé malé diváky Cartoon Network poněkud dramatický. I když sem tam probleskne výborný nápad ( větší spolužák vs. ještě větší spolužačka) celkově velmi slabé. Zdá se , že Chow si nechává všechny nápady na Kung-Fu Hustle 2. Škoda , jinak mám jeho filmy velmi rád a tak filmu nepomůže ani velmi roztomilý fantasticky vypadající mazel (kdo vymýšlí ty český názvy???!!!) ()

huli601

Nie je to úplne kung-fu hustle, ani šaolínsky futbal. Je to skôr taký rodinný film, chýba mi tam viac humoru, ten Chownov humor je len na niekoľkých miestach a mne tam chýbal preto 3* ()

Mr.Dogman

Tahle pohádka, s již trochu ohraným námětem, je moc vydařená. Zasmějete se, pobrečíte si a říkáte si jak je dobré míti CJ-7 ;). ()

davidek

Pokud je tohle komedie tak polovička dramat taky. Dle mého názoru se jedná o sci-fi s prvky dramatu a nebýt vynikající animace tak nic moc. Rozhodně to nebudu pouštět své sedmileté dceři. Kde jsou takové filmy jako E.T. mimozemšťan? 50% ()

blackJag

Poslední dva filmy Stephena Chowa jsem málem nepřežil. Tak mě zničily. Tohle mne ale nechytlo. Nebavilo. Natočené to není zle, jenomže po spektakulárním gejzíru gagů v SHAOLIN FOTBAL a KUNG-FU MELA je FANTASTICKÝ MAZEL jen nudná, rodinně zaměřená, neškodná směska, která nedokáže pobavit způsobem, jaký bych čekal. A pro pouhé náznaky blahem vrnět nehodlám. Zklamání. 40% ()

Soweek

No musím říct, že mi Stephen Chow zničil zbytek dnešního dne. Ne ovšem ve smyslu špatného filmu, ale čekal jsem něco podobného jako Kung Fu melu či Shaolinský fotbal(kdo by to nečekal, že?). Naladěn na humornou vlnu se mi dostalo krásně smutné pohádky, u které jsem málem uronil slzu. Tohle bylo snad to nejroztomilejší zvířátko co jsem kdy viděl:-) ()

bloodvomit

Chow docela jede... zaslouží si to trochu víc než 3 hvězdy ale 4 zase ne. Nicméně vtipný je to dost, ale někdy až moc přehnaný. ()

Tejkina

Skvělý rodinný film, který pobaví jak děti, tak i dospělé (nebo teda alespoň mě potěšil moc). Skvělé morální poučení i humor. Určitě doporučuji. ()

rozbris

Tak zas tak špatné to nebylo jak se zde někdo zmiňuje. Vidíme, východní tvorba začíná být very good :-). Trošku mi ten malý mazel CJ7 připoměl Teletubies s tou malou tyčinkou na hlavě, ale jinak originální:-) Pro rodinu jak dělaný a děti si uvedomí, že nad rodiče není. ()

Wally

Pár vtipných scén, ale jinak infantilní podívaná, kde hlavní roli má divná želatina s chudelatou hlavou....ani pro děti to zábava nebude. ()