Televizní komedie autorky Lucie Konečné si bere na mušku odvrácenou tvář „mateřského štěstí“. Období, kdy čerstvé maminky tráví se svými malými dětmi dny naplněné kojením, přebalováním, uspáváním, praním… Mladí manželé Lenka a Jakub si přinesli domů svého prvního potomka. Nový človíček, dcera Kateřina, ale obrátí celý jejich život naruby. To, co dříve fungovalo, nyní nefunguje. Lenka nestíhá péči o dítě, manžela i domácnost. Po krátké době začne být bez svého zaměstnání nešťastná, a tak je to nakonec je to Jakub, který zůstává s malou Kateřinou doma. Situace se opakuje až do té chvíle, kdy začne tajně vypomáhat (i s malým miminkem) v nemocnici, kde dříve působil jako lékař… (Česká televize)

busa

Jako antikoncepce výborný..škoda, že jsem si to nepustil před 13 lety...no, prostředí nic moc, ale děj docela zajímavej. Zvlášt´postava Kláry Melíškové- pokud má někdo nad životem a nad manželstvým takový nadhled, pak má vyhráno. A nemyslím to nijak ironicky! ()

Cesty timem

Na začátku Čtrvtníček a pár vět Šmoldas. Jinak nic moc. Možná pro ženský (nebo chlapy) na mateřský jako náhrada za pokec s ostatními podobně postiženými toho času bez možnosti najít chvíli probrat tyhle problémy a pocity v kavárně. ()

alisek87

Televizní film, od kterého jsem moc nečekala, ale dokoukala do konce, místy vtipné, jinak spíše klišé, ale když jiného v televizi není, dá se to přežít. ()

Bránolog

Ale lepší tři. Nikdy by mě nenapadlo, že "manželé" Vilhelmová a Háma budou tak uvěřitelní a že Hámovi celkem uvěřím i toho doktora. Čtvrtníček mě pobaví skoro vždycky a i pro Melíškovou mám od "Mistrů" slabost. A líbil se mi tu i Šmoldas, ač je mi jindy celkem protivný...A na "hubenýho Fukse" Stracha nesmím zapomenout, to bylo výborný cameo... ()

k.rakonos

Nebylo to špatné - sice nevím, jak by hlavní hrdinka chtěla zvládat dvojčata, když byla naprosto neschopná s 1 dítětem, nebo jak řešila nesmyslně nedorozumění ve špitále, ale jinak celkem vydařená televizní komedie o vztahu a dětech. Pokud by tam nebyly hlášky Čtvrtníčka, byl by to rodinný film, ale pokud jste už menší děti koukat nechali, tak se nedá nic dělat, je to holt ze života a lepší než vraždy každé odpoledne:-) ()

andaAanda

jde prakticky o zázrak,kdy někdo na počátku jednadvacátého století vytvořil něco,co by se dobře vyjímalo v televizi dvacet, třicet let předtím. ()