poster

Staří a neklidní

 • USA

  The Maiden Heist

 • Slovensko

  Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  **

  Bohužel - máme tu tři skvělé herce v hlavní roli, ale příběh je plytký a předvídatelný. Nic vlastně nedokáže divákovu pozornost zaujmout, tak jak by mělo... 50%.(13.6.2011)

 • Freemind
  ***

  Křečovitě vtipné, snadno předvídatelné a vesměs nudné cosi. Dokoukal jsem se na ten polofilm jen proto, že sledovat Morgana a Christophera je stále čiré potěšení.(4.11.2009)

 • Subjektiv
  *

  1) Krást se nemá 2) Láska k předmětům je duševní choroba 3) Objevení lásky k ženě pro její podobnost s předmětem je pro ni ponižující 4) Zcela nezávazné plytké komedie bez šarmu a humoru nezavazují diváka k dobrému hodnocení. Produkt určení k zapomnění. Silná *.(10.11.2009)

 • IQ Tiqe
  **

  Tahle lupičská komedie, žánr, který mám hodně rád, se nepovedla. Jo, je koukatelná, neměl jsem chuť to vypnout, ale postrádá napětí, dramatický okamžik a to, co by se dalo dramatickým momentem nazvat, je strašně jednoduché, nepříliš pravděpodobné. Zkrátka - tvůrci měli vymyslet lepší rozuzlení, na něm to padá. Sice pointy se na konci dočkáte (dokonce dvou), ale kvůli nim se na film nedíváte. Průměrných 50%(20.5.2010)

 • Gary
  ***

  Obsahově je film sice průměrný, ale nad vodou jej drží fajnová parta herců (konečně zase Walken v hlavní roli!), několik vydařených vtipů a celkově pozitivní, nemoralizující vyznění. Faktem však zůstává, že Hewitt je (a nejspíš vždycky bude) takový "nijaký" režisér, který nedovede zcela využít témata, vypíchnout pořádně vtipy a dodat filmu výraznější tvář.(1.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace