poster

Staří a neklidní

 • USA

  The Maiden Heist

 • Slovensko

  Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Průměrná komedie se skvělým hereckým obsazením. Opravdu si tvůrci myslí, že ukrást obrazy je tak snadné ?(10.11.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Taková stařecká tuctová sranda. Dokonalé obsazení se ale utápí v naprosto nudném scénáři, který absolutně nereaguje na věk a zázemí svých hrdinů. Oni si prostě usmyslej že vykradou muzeum a pak to provedou - normální dobře naplánovanou akcí. Hotovo. Kdyby jim bylo dvacet a byli to děcka Dannyho parťáků, tak ta akce mohla bejt úplně stejná. Prostě naprosto klasický heist, jen bezdůvodně obsazenej hereckejma veteránama.(9.1.2012)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná komedie plná nabitých scén a ultra skvělého hereckého obsazení. Morgan Freeman a Christopher Walken v jednom filmu společně a ještě ke všemu se seniorským vtipem a chaosem. Příběh je skvělý a vše do sebe zapadá, možná je trochu předvídatelný, ale dá se to. Já jsem se bavila, mohu pouze doporučit!(11.8.2013)

 • Subjektiv
  *

  1) Krást se nemá 2) Láska k předmětům je duševní choroba 3) Objevení lásky k ženě pro její podobnost s předmětem je pro ni ponižující 4) Zcela nezávazné plytké komedie bez šarmu a humoru nezavazují diváka k dobrému hodnocení. Produkt určení k zapomnění. Silná *.(10.11.2009)

 • Tuax
  ***

  Taková pohodoví oddechovka, která je hvězdně obsazená a dělá si srandu ze sebe samu svou absurditou. Každý z hlavních herců má nějaký problém se kterým bojuje a přitom se zapojí do šíleného dobrodružství, které nemá hlavu ani patu jako spíše ztřeštěnost. Není to nic, co by bylo komediálním trhákem, ale pro lidi co se dokáží vyžít v absurdních situacích a scénách, to rozhodně nebude špatný film.(21.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace