Staří a neklidní

The Maiden Heist

Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Jednoduchý filmeček se zajímavou zápletkou a pěkným koncem. Věřím, že se ta loupež dala uskutečnit, ale svým spůsobem jim hodně přálo štěstí. Komediální snímek na nedělní odpoledne.(5.4.2010)

• Subjektiv

1) Krást se nemá 2) Láska k předmětům je duševní choroba 3) Objevení lásky k ženě pro její podobnost s předmětem je pro ni ponižující 4) Zcela nezávazné plytké komedie bez šarmu a humoru nezavazují diváka k dobrému hodnocení. Produkt určení k zapomnění. Silná *.(10.11.2009)

Někdo musel asi hodně dlouho přemýšlet, aby vymyslel tak ujetou zápletku. A ten někdo měl pak štěstí, že se mu do výsledného filmu podařilo obsadit známé a dobré herce. Výsledek pak nebyl tak hrozný jak jsem čekala, film docela ubíhal, sem tam jsem se i zasmála. 3*(2.5.2016)

Myslel som, že takéto zoskupenie predvedie viac. Ale v rámci možností sa na to ešte celkom dalo pozerať. 60%.(18.10.2010)

• spaceboyCZ

Prijemna oddychovka na sobotni odpoledne, ktera nenudi, ale taky prilis nepobavi, nicmene, na hodinky koukat urcite nebudete.(30.11.2009)