Staří a neklidní

The Maiden Heist

Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Průměrná komedie se skvělým hereckým obsazením. Opravdu si tvůrci myslí, že ukrást obrazy je tak snadné ?(10.11.2009)

Taková stařecká tuctová sranda. Dokonalé obsazení se ale utápí v naprosto nudném scénáři, který absolutně nereaguje na věk a zázemí svých hrdinů. Oni si prostě usmyslej že vykradou muzeum a pak to provedou - normální dobře naplánovanou akcí. Hotovo. Kdyby jim bylo dvacet a byli to děcka Dannyho parťáků, tak ta akce mohla bejt úplně stejná. Prostě naprosto klasický heist, jen bezdůvodně obsazenej hereckejma veteránama.(9.1.2012)

Výborná komedie plná nabitých scén a ultra skvělého hereckého obsazení. Morgan Freeman a Christopher Walken v jednom filmu společně a ještě ke všemu se seniorským vtipem a chaosem. Příběh je skvělý a vše do sebe zapadá, možná je trochu předvídatelný, ale dá se to. Já jsem se bavila, mohu pouze doporučit!(11.8.2013)

• Subjektiv

1) Krást se nemá 2) Láska k předmětům je duševní choroba 3) Objevení lásky k ženě pro její podobnost s předmětem je pro ni ponižující 4) Zcela nezávazné plytké komedie bez šarmu a humoru nezavazují diváka k dobrému hodnocení. Produkt určení k zapomnění. Silná *.(10.11.2009)

Taková pohodoví oddechovka, která je hvězdně obsazená a dělá si srandu ze sebe samu svou absurditou. Každý z hlavních herců má nějaký problém se kterým bojuje a přitom se zapojí do šíleného dobrodružství, které nemá hlavu ani patu jako spíše ztřeštěnost. Není to nic, co by bylo komediálním trhákem, ale pro lidi co se dokáží vyžít v absurdních situacích a scénách, to rozhodně nebude špatný film.(21.11.2010)