Staří a neklidní

The Maiden Heist

Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Taková pohodoví oddechovka, která je hvězdně obsazená a dělá si srandu ze sebe samu svou absurditou. Každý z hlavních herců má nějaký problém se kterým bojuje a přitom se zapojí do šíleného dobrodružství, které nemá hlavu ani patu jako spíše ztřeštěnost. Není to nic, co by bylo komediálním trhákem, ale pro lidi co se dokáží vyžít v absurdních situacích a scénách, to rozhodně nebude špatný film.(21.11.2010)

Průměrná komedie se skvělým hereckým obsazením. Opravdu si tvůrci myslí, že ukrást obrazy je tak snadné ?(10.11.2009)

Pologramotná komédia s výborným hereckým obsadením, vhodná ako príloha k ťažkým jedlám. Neskorý zber, ktorý neocení divák poznačený fetišom akčnej akcie a ktorý doporučujem hlavne milovníkom umenia v čase vysielania negramotných programov typu Pošta 4U a Superstar hľadá Československo. Wilko(Gumy)Macík, Guten Morgan Freeman, či Krištof Walken Weselý sú vo svojich úlohách skvelí a skvelá je aj pani Hardenová Plastiková Nošteková a iba (a len) pre ich výkony je táto naozaj jemná komédia pozerateľná. Scenárista, tuším sa volá Mišo LeSieur, sa buchať do pľúc určite nemá za čo. 60%.(30.10.2009)

• Malarkey

Parta senilních dědků má geniální nápad, jak zachránit obrazy z galerie, která je chce přemístit do Dánska. Ještě štěstí, že ta parta jsou sympatičtí herci, na který se můžu koukat pořád. Jinak bych asi nudou umřel.(12.3.2012)

• lesumir

Čtyři hlavní postavy. Tři ověnčení Oscarem. A přesto naprostá blbost. Nuda. Walken ztratisl své kouzlo už dávno, ale u Freemana jsem čekal větší rodeo. Nelogické, nedomyšlené, nezajímavé.(16.11.2009)