Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

bouncer

Zack, Miri a Kevin Smith točí romantické porno. Skvělá "smithovská" komedie, která odkazuje na nízkorozpočtové točení filmů (nejen porno, ale i třeba Kevinovo Clerks), dokáže skloubit motiv točení porna s vkusnou romantikou. Herci jsou naprosto úžasní...od hlavní dvojice, přes Jasona Mewese, který sice bohužel není Jay, ale jeho Lester Prznitel Pyjoschtuff i tak nemá chybu...až po malé roličky jako Jeff Anderson nebo Justin Long. Ale zdálo se mi, že potenciál filmu by šel využít ještě lépe a film má hluchá místa, což nebývalo u Smithe zvykem. Proto slušné 4*. ()

Johny_fork

Kevin Smith se tentokrát obešel bez své mytologie, ale rozhodně se neobešel bez smyslu pro humor. Absolutně se mi trefuje do vkusu, hláškující hrdiny si zkrátka nelze nezamilovat (nejvíc mě dostával tradičně Seth ale i Craig Robinson, který se zhostí role producenta, aby moch okukovat kozičky, je fantastický, nejvíc mi dostala věta plazmovku v koupelně? to byl vždycky můj sen, sledovat sračky zatím co mám sračku ) ... fantastickými proslovy se opravdu nešetří - ty budeš hrát darta vibrátora.. Já jsem záporňák?... nebo jaký je rozdíl mezi filmem o lízání píči a filmem co byl na píču? , každou chvíli sem vybouch smíchy a nebo se přiblble usmíval, Zack and Miri je správně Smithsovsky přisprostlý, ale nikdy není hrubý, při tom se za fuckujicí skořápkou a historce o točení porna skrývá křehký příběh o lásce i když paradoxně kvůli němu konec filmu trošku zpomaluje v tempu, ovšem jiné vyústění by nebylo vhodné. ()

Terva

DIALOG : MIRI - Proč by sis měl kupovat kapesní kundu ? ZACK - Ty máš taky vibrátor. Proč bych si taky nemohl koupit něco na baterky ?............ A přidám ještě jeden dialog této dvojice. MIRI - Znamená to, že nás vystěhují, když nemáme zaplacené účty !! ZACK - Kdo by tam chtěl bydlet ? Neteče voda, nejde elektřina......... Jak se ale dá řešit finanční krize ? Natočíme porno !! CITÁT - Chytit, jebat, fotbááál.......... Vím, že je to trošku lechtivější téma, než jsme u Silent Boba zvyklí a také chápu, že pár fandů Hvězdných válek bude nasraných, když se tu tak przní jejich trilogie, tedy pardón, sextologie, ale já se kupodivu bavil. CITÁT - Bylo to dobrý........W.O.W....... Ovšem co mě dostalo byl sex nazvaný Holandský pádlo, nevíte co to je ? Tak se podívejte na tento snímek, ať se trochu poučíte. Jo a vy úchyláci, počkejte u titulků trochu déle, než si ho půjdete vyhonit, bude tam ještě menší dosextet. ()

moviesfan

Tento film bude pro mnohé znamenat pouze pubertální zábavu a já s tím částečně souhlasím. Mnohé scény jsou opravdu takové, ale je to dobře, protože fungují skvěle a člověk je zahrnut dobrou zábavou, kterou očekává. Už od samotného názvu se toto musí očekávat. Scéna s bublifukem je výborná a ujetá zároveň. V rámci komedií je tato tou lepší. ()

JohnCZ

Hodně zábavná komedie s mým oblíbencem Sethem Rogenem. Ačkoli je humor totálně buranský a slovíčko "fuck" se objevuje s různých obměnách každých několik sekund, romantika funguje v rámci mezí velice dobře. Elizabeth Banks nemusím, ale tady mi zas tak úplně nevadila. ()

Revanx

Zack and Miri make a porno je skutočne hrozné porno, t. j. ak máte chuť na dobré porno, tak hľadajte niekde inde, na internete toho nájdete plno. Ak sa však chcete zasmiať na riadnom množstve skvelých dialógov, skupinke skrachovancov a zistiť ako sa (ne)dá dostať k riadnemu balíku peňazí, tak je tento film pre vás to pravé, pretože toto je jedna z naj komédií, aké som za posledných pár rokov videl. A kto so mnou nesúhlasí, ten mi akurát tak môže spraviť Bludného Holanďana. ()

F.man

Humor Kevina Smithe mi prostě sedí. Je drsný, ale přitom moc dobře ví kde je míra nevkusu. V jeho filmech se tak nedočkáváme záchodového humoru a podobných prvoplánových "sraček" ale sprostě/inteligentních humorných paradoxů. Zack and Miri však jdou tentokrát vstříc tak trochu "normálnímu" publiku, ale zároveň myslí na svoje věrné fandy. Spektrum je tedy daleko širší. Co se týče samotného filmu - první půlka hraničí s komedionální genialitou. Nepamatuju kdy jsem se u komedie tak bavil. A když příjde na řadu vymýšlení názvu filmu a jeho sequelů... Šel jsem prostě dokolen. Škoda, že v druhé půlce tempo trochu opadne (na obranu Smithe - musel se nějak vymotat a šlo to asi jedině takhle). Tentokrát mi kupodivu nevadil Rogen, kterého jsou v poslední době plná kina, Elizabeth Banks je prostě kočka... Nevím co dodávat, vážně se jedná o moc příjemnou záležitost a to i přes to, že po stránce filmové to není žádný zázrak. Smith prostě umí napsat vtipný scénář a dobře ho zfilmovat. Nic víc a nic míň. Tentokrát to u mé znamená čtyři hvězdy. Han Solo ain't never had no sex with Princess Leia in the Star War! ()

Kryton

Čekal jsem podle názvu a traileru opravdu prasečinky apod. Málem jsem si říkal co ten Kevin Smith dělá? No a je to tu. Příběh mladých lidí co si na zaplacení účtů vyberou porno. Přeskočme to jak je to chvílema nereálné. Hnedka najít lidi co ochotně vlezou do porna za pár doláčů dnes asi možná v krizi nepřijde divná , ale celé je to prostě přímočaré. Nápad s pornem - nábor lidí - natáčení porna. Vše jde bez problémů. Teda pokud je problémem zbouraní studia. Tím apeluji na tvůrce. Já chci vidět hvězdné šlapky. Opravdu chci vidět Dartha Vibrátora jak chce ojebat galaxii. Sakra asi zasáhl velký Lucas a nechal jim zbourat studio. Sakra! Ale to by nebyl film , kde by se nedalo vše rychle vyřešit. Takže se najde prostor a lidi směle točí/souloží dál. Jenže jakmile dojde k souloži hlavních hrdinů je pro mě celý film a nejen to porno v tahu. Začne se romantizovat . Nebýt toho konce a té romantiky. Očekával jsem pořádnou dávku nekompromisní zábavy a tu je. Viz scéna se zácpou anebo ožralý týpek co vtrhne do scény. Každopádně Smith opět zabral , aspon na mě. I když jsem čekal , že tam odněkud se ukáže. Je tu Jay , který jak by každý čekal hraje opět sexuální mlátičku. Jen ty koule ke konci člověk nemusel vidět :D. ()

pivo

Zas, ako vždy, som mal prehnané očakávania, aby som nakoniec po skončení filmu bol sklamaný. Čakal som komediálnu bombu roka a dostal som len o niečo drsnejšiu romantickú komédiu, v ktorej navyše tá romantika ani veľmi dôležitá nie je a ani nefunguje a s tou komédiou to tiež nebolo horúce. Obvykle si R-kové komédie vychutnávam, ale tu už tie fucky boli občas až samoúčelné. Samozrejme, zasmial som sa a nie raz, ale nikdy nie poriadne od srdca, ani ten permanentný úsmev som nemal. Postavy takisto nie sú nič moc, hlavne vedľajšie, oveľa radšej by som bol, keby tam Justin Long a Brandon Routh dostali viac priestoru. 70%, kvôli pachuti zo zahodenej šance zaokrúhľujem tentokrát dole. ()

ledzepfan

Hmmm..Natáčení filmu po zavíračce na režisérově pracovišti-to se velmi podobá podmínkám Smithovy černobílé prvotiny :) ......Film je zase typicky Smithovsky uvolněný,plný velmi vtipných momentů a šťavnatých charaktérů....ale tentokrát se to něják celé pere s tou romantickou linkou,která je sice hezká a i přes svou neoriginalitu citlivě podaná ale příliš celý film strhává někde naprosto jinam..............jsou to sice jen tři hvězdy ale silné,čisté a naprosto zasloužené :) ()

ladko

Budem hodnotiť skôr z toho komediálneho hľadiska, nie romantického - lebo tam to proste nie vždy ide a pri tak originálnom nápade som čakal aj trochu upustenie od klasickej romkom šablóny. A jednoducho na mňa nefunguje "10 minútový" spomalený prechod Zacka do spálne so Stacey, pri ktorom na seba hádžu s Miri veľavravné pohľady...To už radšej Zackove poriadne R-rated vyznanie na pľaci s fuck za každým slovom - to bolo originálne. Ale romantická linka nevadí, lebo je upozadená vrchovatým množstvom hlášok a kopou skvelo zahraných postáv. Cameo Justina Longa je skvelé("No, you're right, I should just butch up and pretend that I don't love it when you shove your dick in my mouth.":D), ale film pre seba napriek hviezdnemu obsadeniu ukradol Craig Robinson - čo hláška to perla a jeho castingový monológ je z iného sveta:). Iba ten "Jayov" junk som nemusel vidieť, ale čo už...Inak komu sa tento film nepáči, mám len jeden odkaz - "You better shut your mouth or I'm gonna fuck it.":). ()

Lokutus

První polovina parádní a Kevin Smith opět perlí o sto šest. Škoda jen, že s přibývajícíma minutama se drive vytrácí, nastupuje nuda a poloha se přesouvá k ryze tendenční romantický komedii. Každopádně scéna s Justinem Longem a Brandonem Routhem patří už do síně slávy - stejně jako koule R2D2! :) ()

LINKIN

Tak souhlasim, že určitě nejde o nejslabšího Smithe. Clerksy sice zůstavaj v tomhle ohledu nepřekonaný, ale střízlivá stopáž je jednoznačný plus. Rozjezd filmu je super, typický Smithovský humor, kterej sem mu žral jako vždycky, ale od chvíle kdy si spolu Zack a Miri zašukaj se to začne trochu kurvit a sklouzne to do romatiky, která je taktéž typicky smithovská, ale jednoznačně slabší než první část. Ve výsledku nenáročná jednohubka, která sice není žádnym zásadnim zlomem ve Smithově tvorbě, ale zařadí se po bok jeho ostatních kousků a to už samo o sobě svědčí otom, že Zack and Miri určitě není ztráta času. ()

Defaultovna

Tak ako Chasing Amy, tento film je v podstate sentimentálnou romancou, zamaskovanou za bombardér vtipných a príjemne vulgárnych scén a hlášok. Bavila som sa celkom dobre a keďže koniec som tušila už po prvých pár minútach, nebola som sklamaná, ale ani ohúrená. Star Whores to u mňa vyhrali na celej čiare :-) 7/10 ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)