poster

G-FORCE

 • Česko

  G-Force: Jednotka chlupatého nasazení

 • USA

  G-Force

 • Slovensko

  G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  ***

  Když přehlédnu trochu té inspirace Transformers a šílený nápad, jak zničit svět, není to zase tak trapné, jak to z trailerů působilo. Pro děti skvělá podívaná.(18.9.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $150miliónovTržby USA $119,436,770Tržby Celosvetovo $292,810,686Tržby za predaj DVD v USA $45,013,626 //počet predaných kusov 2,219,533║ Ničím prekvapivá tuctová zvieracia tláchačka, ktorá našťastie nenudí a ponúkne slušnú trikovú stránku ale nič viac na vyše. /45%/(12.3.2011)

 • Fr
  ****

  Slyšíme se? Slyším a rozumím! Jasně a zřetelně! Hlášení o stavu? Všechny komunikační systémy jsou online..... Špionážní úvod jako z Mission impossible, jen speciálně vycvičení agenti nejsou lidé, ale zvířata. HLODAVCI! Důležitý pro mě je, že dýchají pro akci, která má říz a solidní tempo. Dokonce ji občas zpestří sympatická hláška. Zvířecí. Nemá cenu zkoumat, jestli je jejich DNA z 98,7 procent shodné s lidským a jestli jejich mozek má 2 miliardy neuronů. Důležitý je jazykový dekodér a tedy to, že jim rozumíme. Transformeři dostali digitální kamarády a na to, že je zase uvidíme v akci, bych vsadil vycvičenýho švába! PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ * P.S.: Ta 4* je za děti!(7.2.2010)

 • nash.
  **

  Svižná akční blbinka pro děti školou povinné. Scénář poskládal nějaký levný soft z obvyklých prefabrikátů akčního filmu, doplněných základní výbavou filmových odkazů a standardních hlášek. Jedinou novotou je tak obsazení hlavních rolí, kdy Bruce Willise či Stallona nahradila Rychlá Rota. Bruckheimer dodal typickou mosntrakci, nějaké ty roboty a exploze. Zběhlejší divák tu nic nového ani zajímavého nenajde, děti se však budou dozajista bavit. Jen doufám, že pak nepustí do vycviku svých morčat.(28.12.2010)

 • D.Moore
  ***

  Ničím výjimečná, ale poměrně dobře zvládnutá podívaná, jejímž cílem je pobavit děti i dospělé. Nevím jak děti, ale mě pobavit dokázala. Variace na klasická schémata akčních podívaných tvůrcům vyšla, digitální zvířecí špioni jsou uděláni velice pěkně a díky dabingu (Sam Rockwell a Penelope Cruz obzvlášť) působí i sympaticky, akční scény jsou natočeny s přehledem a například honičku s automobily FBI může G-Force leckdo závidět. Nechybí ani vcelku vtipné hlášky (spousta z nich jsou narážky na dospělácké filmy), které bohužel vyvažuje infantilní "prdící" humor, cool mluva jednoho z agentů (dabovaného Tracy Morganem, jak já ho nesnáším) a zrůdnosti typu závěrečného tance. Lidské herce nemá příliš cenu komentovat, jediný, kdo z nich vyčnívá, je Bill Nighy, a ten ještě vyčnívá jen díky tomu, že je Billem Nighym. Neurazilo to.(19.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace