G-FORCE

G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

• bassator

Jsem odpůrce podobných filmů a k hodnocení užívám to málo co jsem viděl a to nebylo vůbec dobré... - Viděno 1/2 filmu - 20%(24.6.2012)

Příjemná rodinná oddechovka spíš pro mladší ročníky. Ale animace to mělo pěkné a ani jsme se nějak extra nenudil. 55%(9.11.2009)

• ConanVJ

Místy vtipný to i je, za to dávám jednu zvězdu, ale jinak jsem se u filmu opravdu hodně nudil. 10% :((5.1.2015)

Skvělá animace,jinak hodně průměrná rodiná podívaná,kterou hodně drží nad vodou prostě parta mluvících hlodavců,se skvělým českým dabingem.Jinak je to hodně nedotažené a z tohodle tématu šlo určitě vyklepat daleko více.Jako sterilní jednohubka to neurazilo.Nic víc,nic míň.(31.1.2011)

Já se bavil přinejmenším velmi dobře. Jerry si prostě nechal vyrenderovat svoji akčnější verzi chipmunků (a přidal i svoje Transfomery) a natlačil je do svižného akčního dobrodružství, které postupy špiónských anabází uhnětlo do chutného dortu pro nejmenší. Být mi pět, tak je to za pět.(4.8.2009)