G-FORCE

G-Force

G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

Pár vtipných scén, pár zaujímavých hravých nápadov, obstojné cgi efekty a niektoré slušné akčné scény. Je tam však aj pár vtípkov čo nefungujú vôbec a občas to má hluché miesta. Pozerateľný priemer.(22.7.2011)

A proč ne. Hlodavci krásně vykrádají a kopírují veškeré klišé současných akčních filmů a jde se na to koukat. Sice je většina vtipů založena právě na tom, že morče dělá to, co všichni ti Stathamové a spol , ale pro tentokrát jím to díky vymazlené (= sterilní ?) formě od strýčka Bruckheimera baštím. Příště chce ale už pořádný příběh. Takže suma sumárům naleštěná prázdná jednohubka za 70%.(9.9.2009)

• arachneuss

Transformers pro děti, kde místo robotů pobíhají morčata. Zbytek si domyslíte sami.(18.12.2009)

• nash.

Svižná akční blbinka pro děti školou povinné. Scénář poskládal nějaký levný soft z obvyklých prefabrikátů akčního filmu, doplněných základní výbavou filmových odkazů a standardních hlášek. Jedinou novotou je tak obsazení hlavních rolí, kdy Bruce Willise či Stallona nahradila Rychlá Rota. Bruckheimer dodal typickou mosntrakci, nějaké ty roboty a exploze. Zběhlejší divák tu nic nového ani zajímavého nenajde, děti se však budou dozajista bavit. Jen doufám, že pak nepustí do vycviku svých morčat.(28.12.2010)

• iamek

Trošku trapné a ujeté. Být mi tak osm let bavil bych se asi náramně, ale přece jsem jen trošku starší tak mě film neoslovil. A boužel jsem čekal i trošku více ve 3D provedení. Pro děti to jistě bude zajimavá podívaná.(18.9.2009)