poster

G-FORCE

 • Česko

  G-Force: Jednotka chlupatého nasazení

 • USA

  G-Force

 • Slovensko

  G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  **

  Film, který napsal kleptomaniak a těžký sklerotik. Nejdříve vykradl zápletku a aranžmá Alias, styl Chipmunků a obsazení Rychlé Roty- a poté zapomněl, že hlavní postavy jsou cvičená morčata.(4.8.2009)

 • predators
  ***

  No, nic zázračného pod sluncem, ale jednou se na to podívat dalo. Morčata a jejich animace je slušná, nějaká ta akce se taky najde, ale co této "reklamě na grafické karty" chybí, je humor a zase jenom humor. Nemá to být náhodou vtipné, když se jedná o film pro piškoty? Ti si užijí pouze těch pár honiček... Zajímavosti: Proč G-Force? Rozhodovalo se mezi G-Force a AMD ATI. A prvně jmenovaný poskytl morčatům grafické karty zdarma... :-) 45%(22.11.2009)

 • HellFire
  ***

  Když přehlédnu trochu té inspirace Transformers a šílený nápad, jak zničit svět, není to zase tak trapné, jak to z trailerů působilo. Pro děti skvělá podívaná.(18.9.2009)

 • 3DD!3
  ***

  Tady se nám někdo naštval, že pro něj Míša Bay nedělal Transformery ;-). Bruckheimer zkrátka ví co dneska táhne a tak to všechno narval právě do G-FORCE. Pořád se něco děje, hláškuje se, střílí se, honí se a v centru toho všeho je parta morčat/křečků nebo co to bylo. Hodně silné 3 a pro menší děcka určitě film roku. Yipikayey, kávovare!(11.10.2009)

 • nash.
  **

  Svižná akční blbinka pro děti školou povinné. Scénář poskládal nějaký levný soft z obvyklých prefabrikátů akčního filmu, doplněných základní výbavou filmových odkazů a standardních hlášek. Jedinou novotou je tak obsazení hlavních rolí, kdy Bruce Willise či Stallona nahradila Rychlá Rota. Bruckheimer dodal typickou mosntrakci, nějaké ty roboty a exploze. Zběhlejší divák tu nic nového ani zajímavého nenajde, děti se však budou dozajista bavit. Jen doufám, že pak nepustí do vycviku svých morčat.(28.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace