Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

mira.l odpad!

Viděl jsem už nejeden špatnej film, viděl jsem už nejeden tupej film, viděl jsem už nejeden blbej film, ale tohle, to byl zase matroš, kterej definici stupidity asi zase posunul o level jinam. Myslím, že to celý krásně vystihuje věta nějakýho týpka v čase 31:26: "Na tohle nejsem dost vožralej." ()

biopanic

Mňa to teda pobavilo, pretože za a) Anna Faris je roztomilo sprostá (a odhadnúť hranice, kedy je sprostosť roztomilá je podľa mňa umenie), b) Kat Dennings je hmmm :) ()

DjMetal

Jeziiin...No ak existuju fakt taketo sproste blondiny,tak ju chcem nazivo vidiet:D...Anna Faris ked sa vysvihne a poriadne namaluje, upraví a oblecie tak je z nej ina zenska na pomilovanie. Na to, ze ma 32 rokov, tak je festne sexy. Take kebyze su nase zenske,nooo...dobreee. ()

AnyLae odpad!

Přísahám, že jsem se snažila dostatečně klesnout na patřičkou inteligenční hladinu, abych byla schopná se na tuhle rádoby komedii dodívat! Nepovedlo se mi to! Je to stupidní, trapné, růžové - žasla jsem. Chcete někoho potrestat? Tady máte návod! ()

DadysGirl

Mé dvě oblíbenkyně poslední doby v jednom filmu... Kat Dennings (škoda, že jí tu nebylo vidět víc) a Emma Stone... Vtipná, barevná, praštěná komedie, kde mi kupodivu ani nevadí Anna Faris - ba naopak - role jí perfektně sedne... ()

Megynka

Divně zvrácený film ... je to tak neuvěřitelně trapné, až se mi to opravdu líbilo :). Myslím, že hlavně proto, že je to taková "zdravá" trapnost, nic přehnaného jako v některých opravdu nechutých komedií. Fajn filmek ;) ()

sWONDER

Slabé, ale nie nepozeratelné. Trochu málo vtipné, predvídateľné ako remeň, avšak fešandy to trochu zachraňujú, inak by som možno o troch * ani neuvažoval. ()

3mates33

To je taká blond pakárna, ničím nieje výnimočná od ostatných, ale dá sa nato pozerať, zasmiať a tak, proste hihihi 3 hviezdy, ()

Sundance.cz odpad!

Doufám, že všichni, co měli co do činění s tímto filmem, hlavně scénárista a režisér, byli odsouzeni k trestu smrti a Anna Faris alespoň k doživotnímu trestu. "ooo, bože, tento film byl hloupoučkej". A ani plno krásných vysokoškolaček to nezachránilo. Vydržel jsem se jen proto, že jsem chtěl kroutit hlavou nad stupiditou, která v tom filmu je na každém rohu. A když Shelley řekla "ježiš, já jsem tak pitomá", usmál jsem se, protože to bylo první (a taky poslední), v čem jsem jí dal za pravdu :-). ()

Averelli

ten film mám doma týden a viděla jsem ho už 7x.. :) po naprostém zkažení Scary Movie (z jedničky Vám můžu citovat, ze 4ky si nepamatuju nic, protože jsem už v prvních 5ti minutách upadla do bezvědomí :)) se Anna Faris konečně dostala tam kam patří.. na sólo.. je trochu paradoxní když si vzpomenete na scénu ze Scary Movie 2 jak jí v kuchyni vyčítají že má "prsa jako orangutan" a "čumí jak kdyby měla Dawnův syndrom" a teď sexy zajíček ? No, možné je všechno :) hodně se mi líbí hudba k filmu a neskutečně mě baví proměna Zeta holek, a to nejen ta fyzická.. Kat Denningsová mě dostala, nechat ze sebe udělat něco takového.. no, má odvahu :) myslím že ji brzy uvidíme mezi Hollywoodskými top stars ..Pozornost si určitě zaslouží i Rumer Willis, která svým pištícím výkonem přebije i celoživotního eunucha :) Je to prostě klasický, neskutečně přehnaný Béčko a ode mě nemůže dostat nic než 5* ()

Elegnor

Z mýho pohledu přesně tak hloupý jak by člověk o holce z playboy housu čekal.. Vymejšlet k tomuhle dialogy nemuselo bejt vážně moc složitý.. ()

Mire

Celkom príjemná záležitosť, kde sa po stý a prvýkrát bojujú "dobrí" so "zlími", ale mňa tento koncept proste baví. Anna Faris v úlohe sprostučkej blondíny z Playboya s veľkým srdcom odviedla dobrú prácu, hoci pri niektorých scénach mi liezla na nervy a mal som chuť ju prizabiť :) A tá by sa teda nestratila ani v reále keby fotila pre Playboy :)) Zo zvyšných herečiek vytŕča Emma Stone, ktorá sa po premene krásou minimálne vyrovnáva hlavnej predstaviteľke. Zopar dobrých situácií / hlášok k tomu a máme celkom dobrú odpočinkovú záležitosť na jedno pozretie. ()

STARKOVA20

Shelley byla fakt blbá. Tak blbá a ještě blbějc nadabovaná, že jsem to ani nevim jak přetrpěla. Prostě se na to nedalo koukat. Jednu hvězdičku dávám za to, že je to pěkná baba, takže aspon vizuálně se bylo na co koukat. ()

warhammer

Co dodat na závěr? Trapná, stupidní kokotina. Nezáživná, nudná a totálně zbytečná. I psí hovno na chodníku má větší kouzlo. ()