Anna konečně naplno předvedla své fyzické přednosti a věřte, že je na co koukat, ale myslím, že z pozice naivních, prosťounkých slečínek od Matella, s jejichž výrazem se kdysi proslavila ve Scary Movie se už nevyhrabe. Zkrátka ani nedostane tu příležitost (ne že bych jí to přál) a bude si muset i nadále trénovat svůj překvapený, vyděšený, ale roztomilý kukuč v jednoduchých, holčičích komediích jako Hot Chick nebo právě House Bunny.(4.8.2011)

• heyda

:-) Nojo, jednou za čas musí mozek prostě vypnout. Párkrát jsem se zasmál a pozbytek filmu jsem obdivoval dekolt Anny Faris a dalších krásek, takže to na těch 40% vychází. Kurňa jak my chlapi sme snadno zmanipulovatelní. Damn it! :-D :-D(1.11.2010)

Hrozná ptákovina, to uznávám. Ale místy dost vtipné a když vidíte jak Anna Faris válí, tak si prostě nemůžete pomoci. Ta se pro takové komediální, parodické role narodila. Její zajíček je dokonalá nadsázka, kterou si musíte zamilovat. Zbytek už je horší a děj by potřeboval docela přepsat...ale i tak se na to hezky dívá.(7.1.2009)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +nejvíc asi zaujala Emma Stone a těšil jsem se na Annu Faris, občas jsem se mírně pousmál, hudební stránka byla dobrá -příšernej scénář, vadily nekteré stupidní dialogy, i hloupé a naivní chování hlavní hrdinky, navíc ten film není ani moc sexy a český dabing taky za moc nestojí/// Proboha co to mělo být. Film, který na první pohled upoutá svoji líbivou obálkou a Annou Faris v hlavní roli je ve skutečnosti stupidní dívčí komedií s ohraným poselstvým o tom jak být hezká neznamená všechno. Tak snad svoji oblíbenou herečku příště uvidím v kvalitnějším filmu./// Celkem 48%///(16.6.2009)

• bassator

Když se člověk podívá na obal DVD je mu úplně jasné co uvidí, a proto od toho očekávat něco hlubšího nemůže snad ani ten největší fantasta. Tento snímek mě sloužil jako dobrá kulisa, ale ale pro milovníky Pravých blondýnek a podobných "pecek" je toto úplně ideální věc... - 31. 5. 2012 - 20%(1.6.2012)

• - Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)

• - V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)

• - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)