• becki_tu

Roztomilá blbůstka s ještě rozkošnější Annou Faris, která vás sice nijak intelektuálně (a pravděpodobně ani nijak jinak) neobohatí, ale díky estrogenové lavině si mužská část publika určitě přijde na své. 50%(11.12.2008)

• IQ Tiqe

Jednou bych se noc rád dozvěděl, jak ve Státech funguje kolejní systém. Furt nějaké kappa, zeta, alfa, skoro celá řecká abeceda, wtf? # - "Pověděl mi to jeden ptáček." - "Toho ptáka bych fakt chtěla poznat."(28.12.2010)

Není to ani tak hloupý, ani tak klišovitý a ani tak trapný nebo plytký jak se píše. Čekal jsem od toho rozhodně míň, Anna Faris totiž brutálně ruluje a to její přehrávání a všechno to její "sexýýíí" jsem ji totálně žral! Na čtyři to úplně není, ale já se slušně bavil a hezky to uteklo, i když bylo pár scén, při kterých jsem svíral pěst...(8.12.2008)

Divná náhoda, když při sledování filmu Domácí mazlíček, který je vlastně úplně o jiném mazlíčkovi, než by člověka napadlo, nám v domě zemře pes. Na druhou stranu mi tenhle film náladu různě blbými vtípky zkazit víc nemohl. Popravdě mě ale první půlku docela bavil, druhou už jsem měl problémy ho vůbec vnímat.(12.7.2010)

• khedy

Jedna hvězda za Emmu Stone a druhá za to, že jsem se vyloženě nenudil. Jinak celkem o ničem, ale věřím že lecktrerý nadržený teenager si na něm to svoje najde.(28.10.2012)