Šílenci kolem Johnnyho Knoxvilla jsou tu s dalším počinem nesoucím název Jackass 2.5, kde jako obvykle provádí bláznivé až nechutné kousky. Snímek by mohl nést nzev také "Co se nevešlo do Jackass Number Two". Objevují se zde také rozhovory s "tvůrci". (V-Ray)

B!shop

Tak tohle uz je vcelku slabota. Nejaky originalni napady se moc nekonaj, vtipnejch kousku tu je taky jen par a nechutnosti jsou sice nechutny, ale ne nejak extremne, takze to neni zajimavy. Navic vetsinu casu to je vyplneny pouze kecama a smichem protagonistu, ktery se u toho museli bavit desetkrat vic nez ja. Sice se jedna pouze o zbytky z druhyho dilu, ale i tak to mohlo bejt lepsi, takle jen 3*. ()

klokyn

Pre fanúšikov povinnosť, ťahá sa to v duchu dokumentárneho filmu, kde tak trochu nazrieme do zákulisia Jackassu. Väčšina scén je síce fekálna, ale aj tak si myslím, že sa zasmejete. Najviac som sa pobavil na vjazde minimotoriek do supermarketu a na Knoxvillovi prestrojeného za dedka - podobné scény sú najlepšie a najlepším riešením by bolo, keby úplne vytlačili tie nechutné. ()

JohnMiller

Sú veci z ktorých asi nikdy nevyrastiem. Jednou z nich je škodoradosť a nadšenie nad kúskami skupinky magorov ktorí si hovoria Jackass. Celou pubertou aj rannou dospelosťou ma seriál aj filmy sprevádzali a človek by si aj povedal, že už by som mal z toho vyrásť, no nič z toho sa nekoná. Po pozretí všetkých častí po veľmi dlhej dobe som dospel k názoru, že ma to bude baviť asi aj ďalších 30 rokov :D 2.5 som predtým nevidel. Ako bonus k dvojke super. Vystrihnuté scénky boli podľa očakávania slabšie (dôvod prečo sa nezmestili do celovečeráku, všakže) ale stále ide o srandu pri ktorej sa dá úchylne zabaviť :D___________ Buď ich milujete alebo nenávidíte. ()

Lish84

Sestaveno z kousků, které nakonec nebyly do Jackass: Number Two zařazeny a jak je vidno, tak zcela právem. Buď je to nuda (hra na King Konga) nebo už je to až příliš nechutné (záběr na Wee Manův zadek z kterého leze... ne, opravdu ne!). Aspoň že film osvěžují komentáře jednotlivých členů party, kteří své kousky zpětně popisují a hodnotí. ()

Ryuuhei

Nudný přídavek k jinak celkem zábavné dvojce, kde nezáživné komentáře herců prokládají opravdu nepovedené a ničím nezajímavé scénky. Jediné, co mě trochu bavilo, tak destrukční jízda na minimotorkách. Jinak? Bonus pro nejzapálenější fandy, který jako samostatný (kratší) film spíš selhává. /// Viděno na Paramount Network s českým dabingem. ()