Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Komedie

Scénografie:

Bill Brzeski

Kostýmy:

Jane Ruhm

Obrovské překvapení a myslím, že nejenom pro mně. Film Vás nadchne svojí vtipností, která snímek zahrnuje až do konce. Nebojím se říci, že některé herecké výkony jsou doslova bravůrní a zasloužili by si více vyzdvihnout.(10.1.2012)

• petaspur

Debilním rodičům se narodí geniální dítě a oni si toho ani nevšimnou. Ano, ta hvězdička je za nápad, ale ten zbytek se skutečně nepovedl.(25.4.2009)

Holka s kouzelnými schopnostmi baví. Příběh je opět vytvořen pro menší publikum. Já s tím problém nemám. Hodnocení: 50%(19.8.2008)

• IdentityS73

No....docela strašný.(23.6.2013)

• kingik

Rodinné komedie Danny DeVitovi opravdu nejdou. Chaotický scénář, kdy se všechno od tohoto žánru odklání někam do neurčita, a pak se to vytrapní na pár scénách s protivnou holčičkou. Sice asi bylo v záměru jít proti stereotypům rodinných filmů, ale ani cesta přes inovační prvky v tomto případě nevede ke kýženému konci. Slabě se film potýká snad se vším a když nenudí, tak se v něm děje jen shluk čehosi co má do dobrého filmu daleko. Žánrově nevím kam to zařadit. Bylo to tak mizerné až nemám co bych vyzdvihnul nebo pochválil. 0%(13.6.2012)